TheBat! 3.01 un RSS2pop3 spraudnis RSS barotnēm

The Bat!Ritlabs lapā ir parādījusies jauna The Bat! 3.01 4 500KiB versija. Arī šajā versijā nav daudz jaunumu, lai gan interesanti ir tas, ka viņi ir sākuši nerakstīt nelielos kļūdu labojumus.

What’s new in The Bat! 3.01 (comparing to v3.0)?

[+] Improved Filtering System interface
[+] Customizable ticker
[-] Massive bugfix. There is no need to name every fix we made, but we are sure those fixes made The Bat! more reliable and run smoother than ever.
[-] Reduced memory usage

Šodien uzzināju, ka ir arī speciāls spraudnis ar kura palīdzību var lasīt RSS barotnes, lai gan ne tik labi kā to dara Thunderbird.

Uzreiz gan gribu apbēdināt, ka tas pasākums ir caur pakaļu, jo katrai RSS barotnei būs jāveido savs konts. To visu, protams, ka varēs samest pēc tam vienā mapē, bet jebkurā gadījumā kaudze ar kontiem būs jāizveido. Tad nu par pašu instalāciju nedaudz sīkāk.

RSS2pop3 instalācija

Sākumā būs nepieciešams lejupielādēt pašu spraudni rss2pop3 v1.1 34KiB. Kad fails ir atvilkts, atpakots un iekopēts kādā no direktorijām, to ir nepieciešams pievienot pie spraudņiem.

Options - Preferences - Plugins un izvēlamies Add. Norādam direktoriju kurā tikko iekopējām šo spraudni un spiežam Open.

Tālāk izleks dialogs kurā ir jāieraksta porta numurs. Tas ir tas ports pie kura slēgsies mūsu klients. Var ielikt 111 portu, jo noklusētais 110 var gadīties aizņemts, ja nu gadījumā tur jau kāds serviss griežās, tad nekas nestrādās.

Tagad seko pati viltīgākā daļa kuru es nekādi nevarēju izdomāt. Izrādās, katrai jaunai RSS barotnei ir jāveido savs konts.

Veidojot jaunu kontu svarīgākā daļa slēpjas sadaļā Transport. Lauciņā Mail Server ierakstam “localhost”. Tajā vietā, kur ir rakstīts lietotāja vārds User ir jāraksta adrese uz RSS barotni, piemēram, Pods.lv barotnes adresi https://pods.lv/rss/backend.xml. Paroles vietā var ierakstīt jebkuru simbolu, kaut vai burtu “a”, bet atstāt tukšu nav ieteicams, jo The Bat! prasīs paroli tā kā tā. Tālāk lauciņā Port ierakstam šo iepriekš pieminēto 111 portu un spiežam OK.

Pasākums ir visai gļukains, jo pārāk labi nedraudzējas ar RSS barotnēm. Man nācās nedaudz pārtaisīt savu barotni, lai spraudnis to spētu sagremot. Cerēsim, ka turpmākās versijas būs labākas. Izskatās tas viss apmēram šādi.

11 thoughts on “TheBat! 3.01 un RSS2pop3 spraudnis RSS barotnēm

 1. e-remit

  Kaut kā Ritlabs pasākuši skatīties uz Thunderbird – kāda fīča visiem iepatīkas tajā, tā tiek iestrādāta theBat spraudnī, un pēc brīža jau pašā programmā tiek integrēta.

  Atbildēt
 2. R21vo

  thunderbirdam jau arī tas rss supports tāds gļukains ira – dažus fīdus nemāk ne nolasīt, ne arī pēctam izdzēst (ko var manuāli izdarīt aizčāpojot uz thunderbirda datu direktoriju un aizvācot failus ar kuru nosaukumos ir nesakarīgi simbolu virknējumi).

  Atbildēt
 3. BillyBoy

  Klau vai kaads nezin.?? Ir arii kaads dzejoliitis prieksh shitaa zveera.?? Es jau The Bat lietoju no pashiem pirmsaakumiem un uzzskatu ka labaakas nav… Puushu pateiciigs par to dzejoliiti..
  P.S starpcitu dizains arii patiikamaaks 😉

  Atbildēt
 4. redbox

  Godīgi sakot es arī pagaidām neesmu redzējis neko labāku par TheBat!. Mazs, ērts, ātrs un galvenais – nenoēd resursus milzīgos kvantumos.

  Atbildēt
 5. coolynx

  Nesitīs, nesitīs. Vienkārši ar tādiem pantiņiem un tiešiem linkiem uz failiem vajag uzmanīgāk apieties, lai neindeksējas.

  Atbildēt
 6. rumpels

  ir tada laba lieta kaa FoxMail 5, iesaku jebkuram, preferences vairak ka citiem mazak ka TheBat, konti tiek sadaliiti kaa ThunderBird, tatad kaut kadcs salikums no visa, bet kopejais rezultats ir parsteidzoshs, instalacija ir uz kompja un var dzest kontus vienkarshi izdzeshot mapi ar konta nosaukumu tapat ka thunderbird, bet ThunderBird mani pieviila ar savu riishanu. Vel neliela patikama lieta ir minimize aiziet uz systrey. Iesaku uzlikt izmegjinat. Made in China. RSS naff. http://fox.foxmail.com.cn/english2.htm

  Atbildēt
 7. pikc

  rumpels, es vel sezhu uz 4.1 , bet tulinj dabusi, ka tam nav imap un citu fiichu. bet meilus gan var apskatiit nevelkot no servja.

  Atbildēt
 8. zigiz

  nesen novilku 3.0 Pro versiju, sakumaa nez kapec gljukoja, pec tam paurkjeejos un aizgaja ta kaa naakas, bez problemaam!
  2rumpels: man thebat ikona vis laik staav systray`aa..:)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *