Neoficiālā Windows 98 SE Service Pack 1.6

Kā jau jūs ziniet, tad Microsoft pirms kāda laika plānoja pārtraukt Windows 98 atbalstu, bet, tad bailēs no Linux, tomēr nolēma nespert šo soli un līdz 2006.gadam turpināt lāpīt šo OS. Lai arī Windows 98 SE papildinājumi ir pieejami, tomēr vienas kopējas servisa pakas visticamāk, ka nebūs, jo Microsoft nav ieinteresēts to darīt. Bet, ja reiz lielais programmatūras magnāts to nedara, tad kāds cits to varētu paveikt. Un tā pirms kāda laika tīklā parādījās neoficiālā Windows 98 SE servisa paka 1.5, kas tika izveidota no visiem, uz to brīdi, pieejamajiem papildinājumiem.

Paskatoties apmeklējumu statistiku secināju, ka joprojām gandrīz 11% no šīs lapas apmeklētājiem ir spiesti lietot šo OS. Tad nu šiem cilvēkiem vai viņu adminiem arī ir domāta neoficiālā Windows 98 SE Servisa Paka 1.6 12 224KiB. Kaut kādus lietotāju komentārus var atrast iekš Betanews raksta, bet tā principā nāksies vien testēties uz savu galvu.

What’s New in 1.6?
– NEW: 3 new hot fixes (249635, 835732, 840315).
– NEW: Microsoft Layer for Unicode.
– NEW: Visual Basic 5.0 SP2 runtime library.
– UPDATED: 1 hot fix (Roots Update).
– FIXED: Registry corruption problem.
– FIXED: MSI installation problem.
– FIXED: New command missing in Windows Explorer problem.

41 thoughts on “Neoficiālā Windows 98 SE Service Pack 1.6

  1. palags

    a kas vainas w98? paarinstaleejams reizi 2 gados, aiznjem tas ~45min. peec tam reizi 2 dienaas jaapaarstartee. vai uz w2k/xp/linux var labaakus dokumentus uzrakstiit un labaakam internetam tikt klaat?

    Atbildēt
  2. Digitalz

    Īsteniba instalācijas atrums atkarigs no datora, bet uz normala datora Winxp var ieinstalet 30-45 min. Labākam internetam tiksi klat ja būs labaks provs, un cik labus dokomektus tu taisi, tas ir atkarīgs no tevis, jo uz 98, xp vai nixiem var normali strādāt.
    Vienīgi ja tev Win98 nokarsies parsvara viņu pie dzivibas nevar dabut

    Atbildēt
  3. bush

    mūsdienu lielajos apjomos 2000/xp ir labāka atmiņas izmantošana, iespējams paarsviesties uz citu failsistēmu, jo, kā zināms, win98 failu, lielāku par 4 gb nevar ierakstīt. ir daudzkārt labāk atrisināta tīklošana. un vairākas citas svarīgas lietas. bet tas tā. lietojam, ko gribam un jūtamies labi. jo, galvenais ir, lai justos labi 😉

    Atbildēt
  4. Mr.Venom

    uz viena no datoriem darbā:
    The ‘Windows 98 SE SP 1.5’ package is incompatible with the version of Windows you are running.
    bu-ha-ha

    Atbildēt
  5. Sarky

    Vislaik` viņam bija arī "Unoficial Windows ME Service Pack" lapa, kuru rotāja uzraksts ~"Comming soon". Tagad tā novākta ;(. Laikam nebuus ne ‘soon’, ne ‘ne-soon’..
    Ir vietas, kur IR WinME…
    Un licencēts..

    Atbildēt
  6. coolynx

    Labāk uzlikt win98 SE linux pack

    Varbūt sāc ar sevi, jo kā redzams, tad kaste tev pavilks, ja reiz stāv krāsainais windows.
    "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7) Gecko/20040803 Firefox/0.9.3"

    Atbildēt
  7. Madars

    Es, piemēram, lietoju Win98SE, nekādas neoficiālās SP gan nelieku – visus updeitus uzlieku ar roku (un tas nemaz tik ilgi neaizņem kā varētu likties, varbūt kādas 10 minūtes (ieskaitot IE updeitošanu), slinkums taisiit Ghost imagi). Es varu pieciest nelielu nestabilitāti un rebootus, ja zinu, ka manā OS tuvākajā laikā netiks atklāta kaudzīte ar caurumiem.

    Atbildēt
  8. Burkaano

    es ar win98se lietoju 🙂 nekas traks jau nav..uzinstaleeju dizaina progu… paarmainiju start menu iskatus ikoninjas arii nomainiiju sho to sakonfigureeju..iskataas kaa xp 😀

    Atbildēt
  9. Spameris

    Nez, pie kuriem % mani jāpieskaita ja man vēl uz 2ām kastēm griežas W95, no kurām 1ai ir arī modēms no kura var podā iezvanīties.

    Atbildēt
  10. HIGH-Zen

    2 coolynx tas jau man darbā, kādu dod, ar tādu jāstrādā. Mājās gan griežas Linux. Man jau labāk patiktos ja darbā arī.

    Atbildēt
  11. ciruliz

    nepiekrītu visiem, kas apgalvo, ka win98 karas LJAUNAAK, (nevis vairāk). Ja nu tiešām nokaras XP, tad, lai arī reti, tas parasti beidzas ar labākajā gadījumā reinstāl vai pat clean-install. Mans pamatojums – xp core sistēmas ir daudz `advancētākas` & līdz ar to grūtāk konfigurējamas, vai vismaz testējamas. 98 savukārt paaris gadu laikā var pietiekoši labi izprast, lai nepamatotu nokāršanos gadījumā zinātu, ko & kā darīt.
    Protams te neiet runa par blue-scrēniem pēc paarāk daudz sainstalētiem softiem & bla bla. Un mazāk stabils vinš arī ir…

    Atbildēt
  12. ZBH

    vispaar nenirdziet te par W9x, reklameejot W2K/WXP. ne uz vien no tiem peedeejiem neiet installshield (ne peedeejaa) skript dekompilators (preciiz nosaukum uz sitien nepateiks), tikai vmware glaab situaacij 🙂

    Atbildēt
  13. rumpels

    Katrs galu gala izvelas sev tikamako, man bija problemas ar w2k/xp jo parsvara citi majas datoru izmanto nevis es un atnakot pec darba majas nju galigi netik atkal kaut ko darit gar xp vai 2000 un kompis ar nekada rakjete stav 98SE un viss griezhas rulledams un kaut kada neoficiala service pack ir un ari kaut kas no latviskojuma nezinu kas to taisijis bet licenzeta nav un pilniba latviska ar nebus bet ir liela dalja lietas kas latviskotas nolādēt. kas attiecas uz nobrukshanu tad nju ir izdevies biezhi tikt sveika cauri pec ms officialasa fix registra salapishanas kuru izmantoju no 98UBD startup disketes, tur ir daudzas noderigas fichas. Ta ka neatceros no kurienes dabuju tad uzliku pie sevis un ta tur metāsies kaādu laiciņu nolādēt.Par updatiem ir taisniba ka to daudz nav lapa un isteniba ja nekljudos tad shi lapa neatpazist ari skanjas, tikla kartes draiverus, bet w2k un xp ja ir shadas ierices vinsh piemekles draiveri. ar Imagiem ar viss oki bus jauztaisa jauns bckup.gho jo disks saskrapets:)Tatad kopsumma lai majas butu kompis viegli izmantojams un nesagadatu daudz galvas sapju ir erti lietot sho versiju, bet ka jau visas OS ir tomer ik pa laikam problemas un diskomforts kaut vai mineshu office2003, photoshop 8.0CS un vel daudzas kuras neuzlikt uz sho versiju…

    Atbildēt
  14. rumpels

    shi versija desktopu nomainija pret 2000-sha izskatu, patikami, bet biju jau tam piemerojis xp izskatu bet parmainjas ir jaukas:)

    Atbildēt
  15. andza

    Labaak jau lietot win98, nevis uzreiz peec w2k vai XP uzlikssanas likt firewall, crackot to, un tad veel ilgi visaadus ielaapus likt.
    Vaka ilgi ar to suuda W2K noccakareejos. :(((((

    Atbildēt
  16. ex

    Izmantoju darbā, kur lielāka daļa PC ir tik slābi ka pavelk tik Win98SE, ērti nav jāsēž iekš Win Update. Gļuku naf bijis, a tantukiem kas worko iekš *.doc *.xls un grāmatvedības progām ir ar atliektiem galiem

    Atbildēt
  17. MZM

    Kur man nestāv Linux vēl, tur cenšos turēt Win98. Ērti, ātri un vienkārši. Arī ar vīrusiem vairs nav problēmu – antivīruss + lielākā daļa jauno vīrusu vairs neskar w98. Maza offisa vajadzībām pilnīgi ar to pietiek un na* maxāt $$ par apgreidu?

    Atbildēt
  18. sgo

    Patiik man lasiit visaadus hakers.lv un podaa ievietotos kuulinka rakstus "…plānoja pārtraukt Windows 98 atbalstu, bet, tad bailēs no Linux…", jaa mans draugs, taa tas arii ir, korporaacija (darbinieki, resursi, nauda, nauda, nauda, …, atbalsts, …) baidiisies no kaukaada suuda linuksa, tad jau sie no driizaak no "Riigas piensaimnieka" baidiisies

    Atbildēt
  19. Zuxters

    A kapeec visi te runaa par kaut kaadu sisteemas nobrukshanu, uzkaarshanos utt. Kas jums tur bruuk un uzkaraas? Es par w98se. Man nekas nebruuk, nekaraas un neko atjaunot nevajag. Jau otro gadu griezhaas (lido).

    Atbildēt
  20. krutauis

    bljin ko juus te varat krutoties, zaibal, galvenais ka vinsh iet, un paareejais ir pohuj, galu galaa vai nav pohuj kaada osa?
    ja es varu ieiet netaa, iechekot meilu, pastiities tvnet zinjas un uzraxtiit wordaa dokumentu, vai taapeec man vajadziigs ir uzreiz linux vai Xp, kaac sakars?
    nu tach protams ka nav 🙂

    Atbildēt
  21. [Os]Murder^

    Gribu pateikt 1 tas trakais linux uz kuru visi ir traki ir mesls!tadu organizaciju ka micrasoft vini neieliks nekad!
    Jo praktiski visu taisa prieks win a ne prieks suda linux!
    speles utt vis uz win a ne uz linux Jo tas mesls nevienam nahuj nau vajadzigs!Jus Varat sedet kaut uz Bsd un chatot konsole! Me nokauj to smirdigo free ware linux!
    Mesls kuru dod pa brivu un neviem tas nav vajadzigs!
    NT ir labaks ta pat!

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *