Winamp 5.05

WinAmpKā jau iepriekš tika rakstīts, tad drīzumā bija jāiznāk jaunai Winamp 5.05 versijai kurā būtu izlabots nesen atrastais bīstamais skinu failu caurums. Ja nu gadījumā kāds Winamp lietotājs vēl nav uzlicis pēdējo versiju, tad tagad būtu pēdējais laiks to izdarīt.

Winamp 5.05:
* Security bug fix
* Fix for upside down videos through DirectShow
* JTFE v0.96c
* Added prompt when loading a skin for the first time

Lejupielādēt:
Winamp 5.05 Lite 744KiB
Winamp 5.05 Full 4472KiB

21 thoughts on “Winamp 5.05

 1. bubu

  Eh, atceros vecos labos laikus, kad 2.xx versijas bija maziņas un bez 100 un vienas fīčas. Tad bij jauki šamo lietot. Bet tagad visām labajām programmām piemīt tendence uzblīst par tādiem monstriem! Tad jau labāk atgriežos akments laikmetā un lietoju tūļos komandrindā arī mp3 atskaņošanai. 😉

  Atbildēt
 2. enter

  ahhh biki noriebies instalēt jaunas un jaunas versijas. Tak baigais čakars. Šito varbūt dēļ to skin caurum būs jāinstalē bet pēc tam ilgāku laiku netaisos neko jaunu instalēt winampam, ja nu vienīgi neatradīs šitai versijai kādu caurumu par ko es nešaubos. Bet nu jābeidz slinkot un jārīkojas…

  Atbildēt
 3. KRISHA

  2.91 forevaaa! 🙂 au cikreiz instaleeti savai lietoshainai un citiem kompji un aniiivei tiek likts 2.91. tos mega cool nevienam nevajag liekas.
  Iznjemot tos kam ir 3ghz+ un kas nemaadiigi nezin ko ar tiem ghz dariit 😉 mosh kjuudos..

  Atbildēt
 4. Splash

  Nevienam neiesaku sho suudu meeslu! Wislabaakais ir winamp 2.95
  Iedomaajaties tikai 5.05 bremzee man internetu gandriiz 2 reizes! Laigan man dators ir 512 Ram un 2,4 Mhz! Paliekat pie manas ieteiktaas versijas un viss buus OK!

  Atbildēt
 5. karuuzo

  Man nācās aiziet no 2.x versijas, jo kaut kas viņam regulāri kārās un tad tikai restarts palīdzēja. Tas gan vēl bija Win2K, šobrīd sēžu uz WinPīPī, bet pieradums ir smaga lieta. Atlika nedaudz aprast ar 5.x, tagad jau 2.x liekas par šauru.
  m
  PS. Lai nebremzētu, vajag atslēgt visas fīčas, kas rakājas pa INetu, tipa Music Library, INet Browser, etc.

  Atbildēt
 6. coolynx

  Jazz: Kaut kāda neērta programma mp3 failu atskaņošanai? 🙂
  Man šķiet, ka es jau par šo tēmu vienreiz izteicos, bet, ja reiz tik ļoti gribās, tad varu atkārtoties. Uzskatu, ka foobar2000 izstrādātājiem vajadzētu pieņemt savā komandā kādu lietojamības speciālistu, lai uzlabotu šo programmu. Tad tā arī iegūtu izplatību plašākās tautas masās. Pagaidām paldies.

  Atbildēt
 7. Pow

  nu nav slikti. uz manas kates shis zveers eed 8-12mb atminjas, 5-6mb minimizeets. ar moderno skinu. nemaz nav slikti. foobar2000, saliidzinoshi, minimizeets eed ap 2mb.
  nav nemaz tik slikti kaa dazji te izsakaas

  Atbildēt
 8. Jazz

  coolynx!
  "Neērts" – tas ir ļoti subjektīvi! Man, piemēram, Winamp’s liekas neērts un man vajadzīgas iespējas nesaturošs. Par ērtsneērts smuksnesmuks strīdēties IMHO ir galīgi neprogresīvi. Katrs ir pieradis pie tā ar ko ir sācis un visvairāk darbojies.
  tas man kautkur atgādina gandrīz analoģisku situāciju ar skaņu kartēm. Eksistē tikai Sound Blaster 🙂 Citas nav, vai ir vēl sūdīgākas par onboardiskajām.
  Zin, ja uz jautājumu vai pie jums var pasūtīt pro skaņu kartes (ELKOR’ā) Pārdevējs atbild, ka nevajag nemaz pasūtit, uz vietas, stendā jau ir! Es prasu kas tad? – SB Audigy! Nu jopt….. es vnk pagriezos un aizgāju…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *