hack.ilva.lv uzlauzts

Vakar kāds anonīmais iesūtīja saiti, kas it kā liecināja par faktu, ka hack.ilva.lv ir uzlauzts.

hack.ilva.lv

Man tas šķita kaut kā aizdomīgi un nolēmu nedaudz papētīt sīkāk, kas un kā. Radās aizdomas, ka attiecīgajā lapā tiek izmantots Cutenews dzinējs. Ja tas ir tā, tad pašu lauzēju forumā var atrast detalizētu aprakstu par to, kā uzlauzt šo dzinēju. Attiecīgi nav šaubu, ka viņi to varēja paveikt. Nu un pašās beigās arī atradu ierakstu hack.ilva.lv forumā par to, ka tiešām viņu lapai ir bijis uzbrukums. Pat ir ievietojuši bildi ar to, kas ir sadarīts.

32 thoughts on “hack.ilva.lv uzlauzts

 1. redBooT

  nu, bet pashi vainiigi ka lieto engini kas visiem pieejama, 😉 CuteNews jau nu nav tas labaakais variants, driizaak vieglaakais.

  Atbildēt
 2. koko

  tak var visu uzlaust.. Nav tādas atslēgas, ko nevar atmūķēt – tā pat arī neuzrakstīs neviens tādu kodu, ko nevarētu uzlaust…. tikai lieta tāda, ka nevienam nezināmu kodu uzlaust būs grūtāk, jo grūtāk sameklēt bugus :)))

  Atbildēt
 3. FaLcoN

  vidējais statistiskais php un mysql programmētājs spēj uzrakstīt engini hack.ilva.lv līmenī, un, ja nenoskopojās ar pacietību un samet bariņu pārbaužu, tad teorētiski nevarētu tās lapas koda nepārzinējs defeisot.

  Atbildēt
 4. |aimdota

  Autors: xex @ 27.08.2004 / 13:28, a varbūt labak Tevi izp*** ar tiem analfabētiskajiem 241-245. pantiņiem sarulētiem tūtiņā?

  Atbildēt
 5. enter

  ew ar hackers.lv uzlaušanu tur bija visai interesanti. Salvis apsolīja domēna vārdu tam kurš uzlauzīs hackers.lv tā nu hackers.lv team izdomāja paši sevi uzlauzst un pieprasīt bezmaksas domēna vārdu no Salvja. Salvis beigās tā arī neko neiedeva, jo uzskatīja ka tas nav godīgi.
  Bet tā hackers.lv nav bijis uzlauzsts.

  Atbildēt
 6. R21vo

  publiski pieejamajiem weblapu dzinējiem jau ir tā problēma, katrs kam sagribās var parakties kodā un izdomāt kā kautko sačakarēt – tas arī ir galvenais iemesls manuprāt kapēc nopietnos projektos parasti neizmanto jau gatavas sistēmas. Var jau mēģināt saviem spēkiem "nocietināt" gatavu sistēmu, taču tā kā tur tā koda parasti ir daudz, tad vieglāk manuprāt ir pašam uzkodēt..

  Atbildēt
 7. karuuzo

  Vai kāds nevar iedot adresi knopix 3.6 ISO imagei kaut kur tuvumā (LV, LT, EE zonā). Man līdz 95% aizgāja un tad atrubījās visi serveri 🙁
  m

  Atbildēt
 8. KNOPPiX

  enter, nevajag staastiit, ka hackers.lv nebija uzlausts. Man labi zinaams draugs (Shustreeks) uzlauza to uuber hackers.lv saitu. Taakaa nevajag staastiit, ka hackers.lv ir nenograujams.

  Atbildēt
 9. Nexodus

  hackers.lv nav bijis uzlauzts. vismaz ne pa iistam. ja bija atklaats kaukaads caurums tad nekas kritisks. bigugga ir paaraak gudrs un piedevaam h4ck0rZ…
  a taa ideja par salviiti ir jautra

  Atbildēt
 10. Kirils

  bigugga nav haxorz, liek mieraa ;p
  un caurumi hackers.lv kastee ir bijushi. tagad jamie gan osi nomainijushi, tagad mosh i savaadaak.
  bet uzlauzts nav.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *