DU Meter 3.07 Build 192

Šodien ir iznākusi jauna DU Meter 3.07 Build 192 928KiB versija kurā esot izlabotas dažas nenozīmīgas kļūdiņas. Nav gan īsti skaidrs kādas tieši, jo nekas sīkāk netiek minēts. Vismaz nav tāds saraksts kā bija iepriekšējai versijai.

Du Meter

Es gan vēl pats joprojām esmu uzticīgs 3.03 build 110 versija, jo ar jaunākām versijām gadījās kādreiz uzrauties uz kādu kļūdas paziņojumu gadījumos, kad notiek pārāk liela procesora noslodze. DU meter vienkārši nomirst. Savukārt vecai versijai šādas problēmas nav. Bet katram jau savs. Ja strādā, tad nav jēgas atjaunot, jo izskatās, ka nekas jauns nav nācis klāt.

15 thoughts on “DU Meter 3.07 Build 192

 1. G

  Nelietoju nevienu, jo izmeegjinaaju 3 variantus, Ja neviena proga nav palaista kas lieto netu tad , vienai progai 0.1KB/sec pa briidim izlec, a otra proga raada ka 1-3KB/sec ik pa briidim tiek downloadeets, treshaa proga Raada visu laiku 0KB/sec kad neko nedara.Ta nu kuram ticeet ? 😀

  Atbildēt
 2. whitefox

  A naf.. vispār tādu mēslu vajag? Tas apmēram kā vienam pazīstamam keksam bija tūlis, kas skaita peles klikšķus un cik daudz pele pa ekrānu noskrējusi!
  Nu atbildiet sakarīgi! Priekš kam???!!! 🙂

  Atbildēt
 3. 944s

  DU meter lietoju jau kādus 8 menešus. Laba, vismaz netaisa nekādus brīnumus. Jaunākās versijas man nepareizi uzrādīja ātrumu.

  Atbildēt
 4. Brutto

  whitefox, wow, tad tiešām ir tāda programma kas peles klikšķus skaita ?! Senāk man bija doma, ja tādu varētu dabūt, tad zinātu cik klikšķus pele savā mūžā pārdzīvo, pie tam ja lietotājs vēl ir aktīvs spēlmanis. Un ja vēl cilvēks ir tāds kuram visur un vienmēr interesē statistika! Nu piem, braucot ar divriteni, tādus lielākus gabalus, gribējās pie pedāļu klaņa (vai pie zobrata) pielikt magnētu, pie rāmja – gerkonu, bet uz stūres – vecu krievu kalkulātoru kas darbojas ar saskaitīšanas funkciju.
  Un kāda tam jēga?!:)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *