Yahoo meklētāja blogs

bleed informēja par to, ka tagad arī Yahoo meklētājam ir savs blogs. Detalizētāku informāciju par to, kas un kā tur notiekās var atrast Jeremy blogā.

Yahoo blog

Izskatās, ka pasaules interneta “blogalizācija” turpinās. Pirms Yahoo savus blogus paspēja atvērt Google un Microsoft IE komanda. Tagad tikai atliek minēt, kura liela kompānija būs nākamā.

29 thoughts on “Yahoo meklētāja blogs

 1. koko

  Ņaā. tagad jau katram pa blogam bez maz vai jāpārfrāzē teiciens…
  "Katram deputātam pa liekam autiņam, katram studentam pa 100Ls, katram jebkuram, pa blogam, aber katram pensionāram vienalga pa purnu"….
  Dzīve ir grūta 🙂

  Atbildēt
 2. hvz

  Darbā blogus sākam banot. Un turpināsim šo politiku arī nākotnē.
  Diemžēl darbinieki nespēj novērtēt prioritātes un atvēl blogošanai pārāk daudz sava darba laika.

  Atbildēt
 3. enter

  Vispār tas ir atkarīgs cik privāts tas blogs ir. Ja ļoti privāts tad tikai draugi vai paziņas bet ja diezgan publisks tad viss atkarīgs no tā par kādu tēmu tur ir visvairāk rakstīts.

  Atbildēt
 4. enter

  Bet vispār vai tad tas ir blogotāju mērķis piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēkus? Es domāju ka blogs – "Vieta kur autors raksta priekš sevis un citiem kas to grib lasīt."

  Atbildēt
 5. enter

  Ir divas lietas:
  1.Šeit nebūtu īstā vieta kur savus kukaiņus paarbaudīt
  2.Sēit nebūtu īstā vieta kur savu lapu raklamēt
  3.Kukainis tavā lapā ir. Pirms kāda laika šitais pac bija redzēts
  4.Nekas jautrs nav ja tev lapā ir kukainis un tu nezini kā viņu dabūt nost
  5.Šeit nebūtu īstā vieta prasīt kā to kukaini dabūt nost.

  Atbildēt
 6. Vistu Zaglis

  Mjā; tā blogāšana tāda interesanta lieta. Itkā jau tu pats raksti sev un "tuvākajiem"; vismaz ar to tu pats sev visu attaisno. Tajā pat laikā – ja cilvēks lasa interesanti un sakarīgi, tad jebkuram pilsonim no malas būs prieks palasīt, katrā ziņā ja pilsonis ir no tiem, kam patīk labi uzrakstīts teksts. Galu galā – vienu un to pašu faktu var sausi paziņot, bet var arī no tā uztaisīt ko lasāmu!
  Anyway; 90% no laika liekas, ka itādas dienasgrāmatas uzsākšana ir idiotiskākais, kas vispār varēja ienākt prātā, bet tie brīži, kad domas ir radikāli pretējas, šos 90% pilnībā atsver.
  Pie kam vēl – ieraudzīt sava bloga mēneša statistikā, sadaļā Unique Sites, četrciparu skaitli – tas ir glaimojoši, nu jei bogu. (Kuš, nekādas pašreklāmas te nav! :))

  Atbildēt
 7. Peleeks

  enter, tev bērnībā tauriņš pa galvu neiespēra? Kāda mana lapa? Ko tu tur murgo?
  Vienkārši gribēju apjautāties vai arī citiem ir tas pats side-effect, ko redzu es, un kur gan citur apgrozās operas jūzeru, kā te. Es taču atvainojos un norādīju uz offtopicu.

  Atbildēt
 8. Suka Robespjers

  Pilniigi piekriitu 5.ajam komentaaram. Kas i ble, darbaa citu nav ko dariit, kaa skriceleet huinjas? Baac, blogs, blogs… Nabagam jaaizliek netaa savus pseido paardziivojumus un savus spriedeleejumus par lietaam kas vinjam vispaar nahuj nav jazin .. Tas ir kas, noraade uz to ka cilveekam ar domaashanu kautkas nav kaartiibaa, vai kaa? Tjipa negliitaa piileena, dziives pabeerna vai vienkaarshi loha sindroms tas ir?

  Atbildēt
 9. koko

  nē nu es gluži tā vienkārši nepiekrītu 20tajam komentāram, jo redz reizēm kaut ko gribās uzrakstīt.. Nu un citi tāpat raksta savas dienasgrāmatas – tā blogotāji uzraksta sev sirdij tīkamo iekš savas lapeles… Tikai atšķirība tā, ka to var izlasīt arī paarējie un varbūt padomāt par šito tēmu… A ja nu tomēr ir kaut kas interesants!!! Ehh – bessī, ka noliek ne no kā – ja nepatīk, tad nelasi – neviens tevi nespiež… Kas gribēs, tas izlasīs!!!

  Atbildēt
 10. Budzis

  Kādreiz idiņi rakstīja uz sienām, žogiem – tagad blogos…
  Man domāt, tā aizraušanās 95% gadījumu paariet pēc 7 dienām un tad par saviem blogiem atcerās 1x pusgadā (ja vispār atcerās)

  Atbildēt
 11. nē nu paga

  Te daži posti ir tādi, ka liekas, ka to autoriem mūždien kāds stāvētu ar divstobru bīsi pie pautiem un liktu dienā apmeklēt vismaz četrpadsmit blogus. Nu jopcik! Nu tak neviens neliek. Septiņpadsmitkārt, kā var teikt, ka cilvēkam nevajag interesēties un paust savu pseidoviedokli par lietām? (20. koments). Nu kā tā var teikt?!?! Komunists tikai vai vienkārši lohs, kurš pats neko daudz nejēdz un skauž jau citi par to runā vai ņi dai boh, jēdz vairāk. pļurrr…

  Atbildēt
 12. tas kas rakstija nee nu paga

  Nemazam nē. Un arī lasījis neesmu īpaši kādsus blogus (nu privātos), man tikai besī, ka reāli liek klucus uz cilvēku galvam vienkārši tāpēc, ka nu kādam tas kaut kā principiāli besī ārā.
  Nu kas zi’, varbūt ja man iekaitētu kāds bloga īpašnieks es dziedātu citu dziesmu… 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *