Windows XP SP2 nesavietojamības

Vakar internetu pāršalca ziņa par nesen iznākušās Windows XP SP2 izraisītām problēmām un programmu nesavietojamību.

Microsoft has issued a list of nearly 50 software applications and games that may encounter problems with its Windows XP Service Pack 2 update.

Tā kā, ja vēl neesat uzlikuši Windows XP SP2, tad varbūt ir vērts ievērtēt vai jūsu lietotās programmas nav Microsoft izveidotajā problemātisko programmu sarakstā.

46 thoughts on “Windows XP SP2 nesavietojamības

 1. R21vo

  kurš teica, ka neesam? =)
  pēc SP2 uzlikšanas winda sāka bļaustīties, ka Nero versija neesot īsti laba, taču cik es rakstīju diskus, problēmas nekādas nenovēroju.
  imho tā liste ir tikai tāpēc, lai atkratītos no cilvēkiem, kas bļaustīsies ja kaut kas kaut kur neiet.

  Atbildēt
 2. Mr.Venom

  BUHAHA (homēriskie smiekli). Kādam Office XP uz XP neiet!
  Čuska kož savā astē.
  NB> homēriskie nenāk no simpsonu Homera.

  Atbildēt
 3. ssam

  lielākais prikols jau ir ka problēmas ir ar tādu kaudzi paša microsofta produktu…
  lai gan man ar pateica ka esot "known compability issue" ar nero- rakstās viss, ka nemetās.

  Atbildēt
 4. R21vo

  varbūt sarakstā ir iemestas paša m$ programmas, lai kompānijas, kuru produkti ir sarakstā nepiesietos un m$ varētu tās vienkārši atšūt..

  Atbildēt
 5. PLB

  heh…nieķi vien! pēc SP1līdzīga situācija bija!..sp2 ir ok…iesp. lāmēm mazāk problēmu ar drošību būs…i ta jau labi!

  Atbildēt
 6. Pecis

  PLB, tu varbūt padomā ka lielākā daļa lāmes vienkārši pašas savas kastes NEKAD nepāčos, tāpēc tas viss ir kaķim zem astes.
  Imho SP2 ir vairāk mārketinga un PR mēģinājums vērst lietas pa labu tīri no sabiedrisko attiecību puses, nevis reāls mēģinājums kaut ko sataisīt. Piem, nafig RAW packets bija jāizrubī? Tjipa lai hakot nevarētu? Bet nu tie džeki, kuriem nebūs pāčotas kastes, tas ir vajadzīgs, ne jau userim, kas ir uzlicis godīgi SP2 lai nopāčotu caurumus.

  Atbildēt
 7. Pecis

  Programmatūra un datori ir kā kurpes – tu nevari nopirkt krutākās, kuras izskatās labi, vai arī ņemt ko visi ņem – tev ir jāmāk izvēlēties tev labāko, savādāk iegrābsies. Un daļai cilvēku tas nepatīk, jo viņi nav mācīti paši pieņemt lēmumus – tos vienmēr pieņem valdība, korporācijas, utt.
  Tā ir patērētaja filozofija, kas traucē cilvēkam pilnvērtīgi izmantot datortehnikas un programmatūras plaši sniegtās iespējas.

  Atbildēt
 8. McGraddy

  Tā gan ir vairāk pašu programmu vaina. Mikrosoftam ar to nav jānodarbojas :)) , bet tas ka savus produktus pat īsti neatbalsta liecina par to ka sp2 ir ļoti sasteigts un nekas labs nebūs… drīz saaksies patču kaudze lai kautcik normāli var strādāt ar sp2.

  Atbildēt
 9. Muudzis

  Kā redzu, tad tā nav "compability" problēma. Vienkārši šie ir pamainījuši kaut ko tajā iebūvētajā ugunsmūrī. Līdzīgas problēmas būtu ar programmām, ja cilvēks vienkārši uzinstalētu kaut kādu citu ugunsmūri.

  Atbildēt
 10. Udzzis

  Ar Nero (vismaz Nero 6.3.1.x) tomēr problēmas iespējamas.
  Pēc SP2 uzlikšanas rakstot CD-RW disku tas mēdz vienkārši apstāties kad ir ierakstīts apmēram 6..8% no apjoma.
  Tomēr par to var nesatraukties, jo 11.08.2004 iznākusi jauna Nero versija – Nero 6.3.1.20, kuras release notes var atrast šādu piezīmi:

  A Windows XP SP2 compatibility problem is solved

  Un patiešām, ar šo versiju viss strādā tik pat brīnišķīgi kā pirms SP2.

  Atbildēt
 11. karuuzo

  Mani tikai izbrīnīja M$ firewall paziņojums, kad laidu VC++, ka viņš gribot bloķēt kaut kādu figņu. Es viņam pateicu lai pagaiga un atrubīju :)) Es tikai nesapratu, tas firefall tikai SP2 tika ielikts vai SP2 viņš ir automātiski ierubīts?
  m
  PS. Pats es sēžu aiz savas firmas firewall :))

  Atbildēt
 12. LorDRameX

  nezinu kā citiem bet man nezidevas SP2 uzmanīt uz XP Home Edition gy mākslinieki, betnu nez jagaida kad busu dabonams no M$ nevis network instal bet standalone moke stradās proēju uz divām XP HE mašinām vienai palaidās setups un saka brēkt ka neesot netdde.exe fails atrodams, a uz otras notikas failu atpakošanas process un tas ari vis pat setupsnepalaidās 😉 "jauki" ;(

  Atbildēt
 13. Spameris

  VIMBA,izdari shaadi;sp2 mainiit conekt atrumu TcpNumConnections
  Key: TcpipParameters
  Value Type: REG_DWORD – Number
  Valid Range: 0 – 0xfffffe
  Default: 0xfffffe un izveelamies skaitlus.

  Atbildēt
 14. elfz

  Optimistiski, ka meklējot līdzsvaru starp backwards compatibility un drošību MS beidzot sāk nosvērties drošības virzienā.

  Atbildēt
 15. c_m

  Njā, tas sarakstiņs drusciņ biedē, bet ja skar tikai fixi, tad manuprāt labāk būtu likt to krievu izķidāto versiju, uz kuru te viens norādīja, jo tā versija, cik nopratu, satur tikai fixus. Un dažiem nekas vairāk ar nav vajadzīgs. 🙂

  Atbildēt
 16. ciruliz

  Manupraat tieshaam te nav par ko satraukties. Peec noveerojumiem visas 99% probleemas ar SP2 rodas deelj integrated firewall; Ja uzstaadaam to uz [off] & uzliekam kaadas treshaas puses firewall, tad sp2 ir nodroshinaajusi veelamo efektu??!!..

  Atbildēt
 17. sancis

  sp2 vispaar concreeti sako, pc saaka shausmiigi lagot un mest visaadus errorus, Offis nospraaga, pc saaka nenormaali cietni gruziit utttt:((((, jaagaida B paka

  Atbildēt
 18. Tāpat vien

  No viena norādītā linka:
  After you install Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), some programs may seem not to work. !!!! By default, Windows Firewall is enabled and blocks unsolicited connections to your computer !!!!. This article discusses how to make an exception and enable a program to run by adding it to the list of exceptions. This procedure permits the program to work as it did before the service pack was installed.
  Kā es saprotu, visas problēmas rodas dēļ built-in firewall, kas sākot ar SP2 tiek ieslēgts "by default" (par to runāja jau sen). Protams nespeciālists to nezin un tāpēc rodas problēmas. Risinājums: atslēgt firewall.
  Pats pagaidām pieturos pie – lai citi patestē un tad jau pēc pāris mēnešiem uzlikšu, kad papildus kļūmes būs novērstas.
  Viena fīča gan interesē – vai tagad var uz kastes strādāt divi lietotāji – viens fiziski pie kastes un viens caur remote (vai arī divi caur remote)?

  Atbildēt
 19. Spameris

  dirsaaa rautais bils geijs ir stulbs pamulkis jo vinnu maate noteikti ir beerniibaa izsviedusi pa logu taa arii saakaas viss windows!!!!
  P.S.arii teevs vinnu izsvieda tikai pa balkonu,bet turpinaajums seko!!!!

  Atbildēt
 20. gusc

  btw… šīs problēmas neskar tikai softu … man bija tīri hardwariskas problēmas pēc SP2 uzinstalēšanas – vienkārši kautkas nesuportējās ar video … nevaru pateitk vai manu veci GF 4 MX440 vai arī tiem 3 dažādiem monitoriem kam slēdzos klāt, bet ideja bija sekojoša: uzliku SP2 – viss strādāja, aizstiepu kompi pie cita monitora un hopc … palike melna bilde pie pirmās izšķirtspējas (vai arī citu displeja iestādījumu) maiņas … un tā arī ar vēl vienu moni, un beigās kad pieslēdzu pei savējā – ari tas pats … kautkas ar pnp varbūt sačakarējās. Vienīgais risinājums bija izmantot System Restore. Tad izdevās visu atgūt. Tādi tie pīrāgi!

  Atbildēt
 21. PTr

  nu nerullee taa SP2 naacaas njemt nost… Ar SP2 IE nesaprot manas noraadiitos web extensions – neljauj tikt pie interneta un viss… taapat arii neljauj izmantot vienkaarshus apletus (kuri tiek nokachaati palaizhot, piemeeram, index.html) stulbais pop-up blockers saak aurot un ar roku katru reizi jaaspiezh, lai vinju atsleegtu. Nee nee… tas nav pie optioniem atsleedzams – visu paarbaudiiju… vopssem suukaa

  Atbildēt
 22. De_Grad

  Pie add/remoove neuzrādās, restore pazuda visi čekpopinti, C: diskā visu laiku kaut kas griežas, -pie instalēšanas rādīja kaut kādu Windows direktoriju, kurā var uninstall, bet nepiefiksēju un tagad nevaru atrast 🙁

  Atbildēt
 23. hmmm

  SP2 nav ne vainas, līdz šim nav manīta neviena īsta problēma.
  No TCP IP kontroles palielināšanas izrietošās lietas nav problēmas, bet drīzāk ieguvumi.
  Un, ja neprot lasīt, vai ja rokas līkas, tad ne SPn, ne cits OS nepalīdzēs – tad ieteicams palikt pie sava PlayStation, un nepiesārņot pasauli ar komentiem "abc sux" tikai tāpēc vien, ka neprot ar to apieties

  Atbildēt
 24. De_Grad

  hmmm, varbūt Tev arī taisnība, taču es viņā vīlos-pirmo dienu viss bija ok, bet otrajā dienā saaka bremzēt sistēmu-es gan atslēdzu iebūvēto ugunssienu, gan autoapdeitus, vuenalga šis ko grieza un grieza,-visreālāk patika, kad ne no šā, ne no tā izlēca paziņojums, ka C: disk is out of space, lai gan bija brīvi paaris GB,-līdz šim brīdim nesaprotu, ar ko viņš pamanījās piedrazot…Un man nepatīk sajūta, ka bez manis vēl kāds "intelekts" izrīkojas ar manu kasti, tāpēc bez SP2 jūtos gana droši un arī strādā viss atkal ok 🙂

  Atbildēt
 25. Brutto

  Nu nezinu….bet man gan viss ok; gan ugunssiena darbojās iebūvētā (papildus vēl tam arī Outpost Firewall), gan ar programmām kārtībā, gan vairāk nelien iekšā visādi faili, kuri vienmēr izrādijās .dll un kuri bija ar trojāniem pilli (nu tā vismaz Kasperskis bļāva).

  Atbildēt
 26. waldo

  Kas tas par sūdu??? Munms ir datorzāle ar 16 kompjiem!! 13 no tiem ir uzlikts SP2, pārējiem nav!! Es netieku nevienā kompī caur tīklu uz kuriem ir SP2!! Ko darīt???Palīdz tauta!!!waldo@e-apollo.lv

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *