Windows XP SP2 vairs nav aiz kalniem

Neowin informē, ka Windows XP SP2 fināla versija pēc dažām dienām ieraudzīs dienas gaismu.

The dates for release are as follows:

5th August RTM Announcement
10th August RTW (release to web)
24th August Windows Update/Automatic Updates release

Microsoft informed premier support customers that their own customers will begin receiving XPSP2 by automatic updates on the 25th August.

26 thoughts on “Windows XP SP2 vairs nav aiz kalniem

 1. IT Positive

  Tos XP kuru man gadījās likt jau ar integrētu SP2 (!!! laikam gan demo) derēja seriālais no parastā XP (SP1), tomēr Updeitoties tas vairsgan negribēja, bļaujot ka kaut kādas problēmas ar reģistrāciju

  Atbildēt
 2. mailto

  Cik dzirdeets sp2 ir ierobezjotas tiikla konekcijas un veel visaadi briinumi sakaraa ar viirusiem utt. Cik tam visam taisniiba?

  Atbildēt
 3. taku

  winbeta.org bija pirmais. Nu tik visi slipstrīmos!
  Vienam pūpolam ir XP pro instalācija (kreisā), tad viņš nopērk laptop ar XP Pro OEM (oficiālais). Vai viņš varēs slipstrīmot savu instalāciju un uztaisīt clean install laptopam ar OEM key? Bet varbūt instalācija jārok ārā no laptopa (līdzīgi kā to varēja izdarīt Compaq Tablet)?

  Atbildēt
 4. bush

  par tām konekcijām. iekš rc2 viņas nebija tīri atstrādātas, tapēc varēja rasties zināmas problēmas ar tādā mlietām, kā emūli, programmu, kam ir nepieciešamas daudzas( virs 1000) konekcijām. microsoft solīja, ka līdz RTM versijai šī programmu atpazīšana būs izstrādāta daudz labāk, tai skaitā emūļa. tapēc, es domāju, ka mierīgi variet neuztraukties, jo finālversijā viss būs jauki un mīļi salabots. nekādu dižu antivīrusu gan ar šito brīnumu kopā nenāks, bet būs vairākas fīčas, ko ms ir paarstrādājis, lai labāk aizsargātu parastos un vienkāršos lietotājus no vīrusa uzbrukumiem.

  Atbildēt
 5. sm

  Kad iznāks SP2, domāju uz dažām mašīnām pāriet uz Win2000. Vai ir kautkur receptes, kā šo zvēru savaldīt? Kā noņemt nevajadzīgos resursus, apdrošināt un padarīt ērti (kā man tīk) lietojamu?

  Atbildēt
 6. coolynx

  10th August RTW (release to web)

  Par 5to augustu nau ne jausmas, bet vismaz 10tajā vajadzētu varēt no M$ lapas. Domāju, ka jau 9tajā no spoguļiem varēs.
  Vienīgi man nav XP. 🙂

  Atbildēt
 7. Yoda

  Jā, tikai nez kāpēc ASV valdība (vai Pentagons, suns viņu atcerās), ja nemaldos par drošāko Windowzisko sistēmu nosauca tieši W2000, nevis XP un nevis da jebkādu 9X.
  Fakc tāc bija, varait nestrīdēties, tiesa kādu gadu atpakaļ.
  (kā mani tagad sitīs tie letiņu speci, kas ir krutāki par Pentagona speciālistiem! Predvkušaju! 🙂 ).

  Atbildēt
 8. Kleofass

  Ar nepacietību gaidīšu, 2-tro servisa paku. Microsoft taču solīja pirms SP2 palaist finala versiju (v5) slavenajam "Windows Update". Cik zinu, tad ar Windows XP līkajiem sērijas nummuriem tur pašlaik darīt nav ko, kaut gan ja labi pameklē tad var atrast arī darbojošos seriāli.

  Atbildēt
 9. kritins

  Kas par problēmām ar seriāliem? SP2 der tikai tā sauktie PID 640 seriāli. SAvulaik pus netu pārraku, lai dabūti vajadzīgu keygen un zāģīšus ar ko nomainīt WinXP seriālus. Jau tagad minētie krievu hakeri ir visu atrisinājuši.
  Es laikam vēl tomēr nelikšu SP2 – pazemīgi gaidīšu Windows XP Reloaded – cik labskanīgs nosaukums!!!

  Atbildēt
 10. Kleofass

  Windows XP Professioanl Corporated Edition viennozīmīgi nerada problēmas. A par tiem vīrusiem… vīrusi bija, ir un būs, jo savādāk daudzas firmas zaudētu naudiņu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *