Neliels Firefox izmaiņu apkopojums

Mozilla Firefox 1.0 fināla versijas iznākšana ir ieplānota uz 14.septembri. Kā tur beigu beigās sanāks, to mēs redzēsim vēlāk. Bet pagaidām tiem, kam interesē, kas jauns ir parādījies testa versijās var ievērtēt nelielu izmaiņu apkopojumu.

Izskatās, ka pirms tam varētu sagaidīt vēl vienu jaunu apakšversiju Firefox 0.9.3, kurā būtu iekļauti labojumi nesen atrastajiem dažādiem drošības caurumiem. Cerams, kas šis nejaukums arī būs izlabots.

13 thoughts on “Neliels Firefox izmaiņu apkopojums

 1. Ksp

  Es ceru ka tiks izlabots arī skrollēšanas bugs, kas nodrošina 100% cpu noslodzi pie lielām background bildēm, kā rezultātā lapa skrollējas ļoti "bremzīgi". Kaut gan nekas pagaidām neliecina, ka varētu sagaidīt kādas izmaiņas šajā sakarā.

  Atbildēt
 2. evil_v

  Ah, kāds īpašs pačots – Slashdotam veltīts bug-fix 🙂
  Slinkums raktāties – vai man vienam tāda probza, ka ugunslapsa startējas sasodīti ilgi/lēnu? Katinoši, zin vai (pēc tam gan viss rullē kā solīts). Un kā tur ir ar to password manageri? No IE laikiem iezubrīts – nekad neglabāt paroles. Ar ko ugunslapsa būtu drošāka/pasargātāka?
  PS. CLX, kas notiek ar kursoru komentu kastē? Lēkā te tur, te šur, ik pa brīdim atstājot pīpes, pat vairākās vietās uzreiz…

  Atbildēt
 3. evil_v

  Skepse, Tik aiz cienjas pret Mac… mja, uz Knoppix + Mozzila… vispar tieshi tas pats. Paradiba izpauzhas, ejot atpakal un redigjejot ieprieks uzrakstito textu…

  Atbildēt
 4. coolynx

  Ak tu bēda. Atslēdzam JavaScript un nekas nepaliek. Domāju, ka tas ir dēļ tā skaitītāja, kas atskaita atlikušo simbolu skaitu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *