BayesIt! v0.5.8

Pirms vairāk kā gada pirmo reizi pieminēju par BayesIt! kas bija vienīgais reālais spama filtrs e-pasta klientam The Bat!. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies un šis modulis tagad jau tiek iekļauts noklusētajā The Bat! instalācijas pakā. Tiesa gan tas ir pašam ar rociņām jāpievieno.

BayesIt!

Interesantākais ir tas, ka šo moduli turpina izstrādāt tas pats autors, kas iepriekš, tikai tagad viņš jau ir Ritlabs paspārnē.

Vienīgi tagad kaut kā nevar atrast jaunākās versijas. Pēdējā, kas nejauši noklīda tīklā BayesIt! v0.5.8 178KiB.

Pēdējā The Bat! 2.12 versijā bija iekļauts BayesIt 0.5.5 versijas modulis. Te būs izrāvums no izmaiņu saraksta par pēdējām 3 apakšversijām.

Version 0.5.8
[http://www.ritlabs.com/download/bayesit/bayesit058.rar]
– some memory leaks in internal interface with pcre.dll which caused AV at address 6F80F09D (were fixed in The Bat! exception’s log)
– the error which caused “External exception” error when executing “marking as..” action for a letter with empty subject.
* more strict and verbose work of internal black/white rule’s parser (now it said about all errors in the syntax of rules, not only about regexps)
* changed structure of “selective.txt” – now it collects up to 30000 symbols per one generated rule which makes this file 4-5 times smaller.

Version 0.5.7
[http://www.ritlabs.com/download/bayesit/bayesit057.rar]
– the filter always used “enhanced judjing” and doesn’t look at the appropriate option’s flag
+ black/white lists filtering (with the same syntaxis as K9 filter uses) (see http://keir.net/k9_lists.html for details)

Note that b/w filtering may need a PCRE.dll library (if you use “match” keyword in the lists). This library is included into distribution, and also you can find it at www.pcre.org. Place this library into the same dir where TheBat.exe located.

Version 0.5.6
[http://www.ritlabs.com/download/bayesit/bayesit056.rar]
* the indexes now stored in other form – all used *.idx files will became smaller for about 25-30% (all older indexes will be recreated automatically)
+ (only for The Bat! 2.12 and newer) item “About BayesIt!” was added to the main menu of The Bat! (in section “?”, before The Bat’s “About” item). It was made for testing purposes – to test the new CP-API which now is under creation.

17 thoughts on “BayesIt! v0.5.8

 1. Kleofass

  Runājot par spamu, uz manu e-pastu spams pārsvarā nāko no .de domēniem, bet pats smieklīgākais ir tas, ka vēstules ir drukātas krievu valodā. Tā nu es atslēdzu visu, kas nāk no .de domēniem uzliekot filtru, protams pirms tam pārliecinājos, ka maniem draugiem nav e-pasta .de zonā. Nu un tagad esmu brīvs no spama.

  Atbildēt
 2. koko

  Spams rullē… Es, piem., atveru no rīta savu ZeBat! vai nu darbā ZibensPutni, pasaku, lai nočeko, kas ir atnācis — nu un tik daudz vēstuļu – taisni prieks, ka mani kāds atcerās 🙂

  Atbildēt
 3. coolynx

  Kleofass: Ja tu lieto kādu veco The Bat! versiju kurai vēl nebija bayesit antispama filtra, tad veids kā tikt galā ar krievu spamu ir uztaisīt parasto filtru, kas filtrē pēc krievu burta "a". Es tā kādreiz ļoti veiksmīgi filtrēju, jo spamā 99% gadījumu gadīsies šis burts. 🙂

  Atbildēt
 4. aabele

  Totāls sviests!
  Mans konservatīvais viedoklis ir tāds, ka spamam ir jābūt atfiltrētam servera pusē ar Spamassasin vai tamlīdzīgiem tūļiem. A nevis te katram jūzerim piselēties ar sava pc niecīgajiem resursiem.
  Tad, kad spamassasin nomaina headeri, tad jau zibensputnam uzlikt filtru lai filtrētu pasta sūtījumu headerus uz vārdu "SPAM" jau nevajadzētu būt problēmām.
  Tieši to pašu var teikt par par antivīrusu!

  Atbildēt
 5. ābele sviests totāls

  Pats tu sviests. Katram pašam jātiek galā ar savām vēstulēm, nevis kaut kādam serverim nu būs jālemj, ko es saņemšu, ko nesaņemšu un ko saņemšu modificētā veidā.
  Gribu saņemt visu spamu, vīrusus un citas lietas, kas tiek sūtītas uz manu adresi. Gan es pats tikšu galā.

  Atbildēt
 6. Andris

  neredzu vajadziibu peec spam filtra, es to instaleejot un konfigureejot pateereetu daudz vairaak laika nekaa spamu vienkaarshi izdzeeshot… veel ar filtirem var gadiities ka vajadziigus mailus palaizu garaam.
  2 aabele,
  jaa jaa, man hostings bij uzlicis taadu filtru, rezultaataa puse mails naaca ar subject "spam" un orginaalais mails kaa attech fails… nu tad man vajadzeeja 10x uirgaaku laiku lai apskatiitis ko tas stulbais filtrs ir notureejis par spamu – daudzreiz tie bij vajadziigi maili. Taa kaa hostings to atsleegt neveeleejaas, paarceelu lapu uz citu serveri, cik zinu neesu vieniigais kas taa izdariija… nekaadus spam filtrus servera galaa!

  Atbildēt
 7. bush

  bet, piekrītiet, murgaini. kapēc man vēl kautkas būtu jākonfigurē, jāpievieno, jāmeklē. uzlieku thunderbird, ielieku ķeksi un esmu kings, un spama nav. savāds tas bats.

  Atbildēt
 8. LorDRameX

  hmmm uzliku to BayesIt! v0.5.8
  (pirmstam bija 0.5.5)
  hmmm un saaka TheBat! ģeneret errorus pie mail čekošanas ;(
  TheBat 2.11
  W2k SP4
  ??? ideas ?

  Atbildēt
 9. aabele

  labs sm 🙂 esmu dzirdējis, ka dažas meitenītes ar piratēto winxp + paarējo softu zvana uz tildes telefonu un sašutuma pilnu balstijņu lamājas …

  Atbildēt
 10. LorDRameX

  nu bats vispar triālis 😉 un nelomīts 😉
  bet atradu sev risinajumu 😉 pats
  Foxmail 5.0 ;P
  freeware un spam filtri (vairaki) iebuveti un šancē
  + iespēja
  Learn as spam & Learn as non-spam 😛
  so topiks closed

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *