The Bat! 2.12

The Bat!Esmu palaidis garām The Bat! 2.12 4 020KiB versiju, kas iznāca pirms pāris dienām. Šajā versijā izstrādātāji ir uzlabojuši IMAP protokola atbalstu, kas kā iepriekš noskaidrojām, bija viens no lielākajiem šīs programmas trūkumiem.

Laikam lietotāju skaits, kas izmanto IMAP protokolu šobrīd ir būtiski palielinājies, ja reiz The Bat! izstrādātāji ir tam tik nopietni pieķērušies. Detalizētāku izmaiņu sarakstu var atrast izstrādātāju lapā. Interesanti ir tas, ka tagad šajā sarakstā ir redzamas arī saites uz viņu “bug” reģistru ar attiecīgās kļūdas apstrādi un labošanas procedūru.

This new version provides significantly improved IMAP and Exchange functionality, extended anti-virus API to support Unicode, better folder compression algorithm that also defragments message base and index files on NTFS volumes, and many other improvements and fixes

33 thoughts on “The Bat! 2.12

 1. Shark

  Man patīk – Thunderbird ir topā, tāpēc lietosim tikai to. Līdz brīdim , kad topā būs atkal kas cits 🙂 P.S. Lietoju Thunderbird 🙂

  Atbildēt
 2. FaLcoN

  Viens pluss šim bija, kas nav (neesmu atradis) Thunderbirdam – minimizēšana. Ja bat varēja palaist backgraundā un lieku inokiņu neaizņēma atvērto programmu līnijā, tad thunderbirda atrašanās tur ir lieka.

  Atbildēt
 3. koko

  Nu man vienalga bats patīk labāk – tātad mājās jūzoju uz windas The Bat!, uz nixa – Thunderbird un darbā Thunderbird :)) Thunderbird man šķiet nedaudz pabremzīgs 🙂

  Atbildēt
 4. e-remit

  theBat ir nokavējuši ar IMAP. Kad man vajadzēja, IMAP tur vēl nebija, un es pārgāju uz thunderbird. Tagad man theBat vispār nauy vajadzīgs.

  Atbildēt
 5. raiviic

  Kad Thunderbirdam varēs ne tikai ienākošo pastu, bet visu akountu aizslēgt ar paroli kā The Bat! (darbā tas vajadzīgs 🙁 ), varbūt arī pāriešu. Varbūr esmu atpalicis, bet nezinu citu mail progu ar šādu fīču.

  Atbildēt
 6. Delfins

  Raiviic : nu jaa.. izskataas ka jam zem Optioniem var arii paskatiities kaadas ir paroles uz pop/imap kasteem 🙂
  so, atliek vien uzlikt permissions (uz Win – NTFS, uz Linuxa kaa parasti) uz mailu direktorijaam :), un tad attiecigi kas logosies sisteema (owneris) buus savi iestaadiijumi
  liekas taa bija taa homepath ideologija.. 🙂

  Atbildēt
 7. core

  "This new version provides significantly improved IMAP and Exchange functionality,"
  Kāds reāli ir mēģinājis "Exchange connectivity"?

  Atbildēt
 8. raiviic

  2 Delfins: Nu, man tagad nav uzinstalēts Thunderbird, bet doma man bija tāda, ka ne jau IMAP, bet jebkuru jau atvilkto pastu neredz bez paroles, tipa, ja piemēram, man uzlikts akounts Hello.lv, tad Batā, spiežot uz attiecīga akkounta ikoniņas man laipni palūdz paroli un tikai tad es tieku pie Inbox, Outbox, Sent, Trash mapēm. Citām progām neesmu šo iespēju manījis, varbūt uzmanīgāk jāpapēta to Pērkonputnu :).
  2 ?: Aptiekas taču mums zināmas ;D.

  Atbildēt
 9. MrVenom

  [cite] Citām progām neesmu šo iespēju manījis, varbūt uzmanīgāk jāpapēta to Pērkonputnu 🙂 [/cite]
  Vot-vot (latviski gan laikam būtu jāsaka lūk-lūk) man arī tas iekš tā Pērkonputna pietrūka, tāpēc lietoju FoxMail5.

  Atbildēt
 10. Mateo

  Uzinstaleeju gan The Bat, gan Thunderbird un nepatika viena lieta. Outlook express visus meilus (neatkariigi no acount) met kopeejos folderos, bet tajos divos alternatiivajos katram acountam savi folderi.
  Vai ir iespeejams uztaisiit kaa Outlook Express, ka visu met vienos folderos. (nepatiik, ka man 6 dazhaadi inbox).
  Uldis

  Atbildēt
 11. artis`

  Mateo: Jaunajā TB 8.0 versijā tas būs atbalstīts pilnībā (bez visādiem workaroundiem ar filtriem) – faktiski jau ir tagat, ja ņem nihtly buildus.

  Atbildēt
 12. CCCP

  Lietoju Incredimail un tikai taapeec, ka tas kustina hotmailu aiz ugunssienaam pa 80-to portu… (ir daudz miinusu bet tas pluss to atsver)
  A bet ze bataam ir kaina probleema ja ietjeksee lai save ataa4menc tu ze disk tad tas to arii dara bet pie 20`000 failu apjoma skaita zinjaa vienaa mapee = globaals errors batam – ne izsuutiit ne sanjemt k.ko (opr win98) bat versija 2.1 (laikam)
  Bat = ka
  taac secinaajums..

  Atbildēt
 13. coolynx

  CCCP: Tas drīzāk ir win98 problēma, jo man uz diska glabājas pat vairāk failu un nekas – viss strādā. Šaubos, ka kāda cita programma spēs tik galā ar tik daudz failiem tik pat labi kā bats.
  Cenzuura:
  Tā nav cenzūra, bet gan viens filtrs. Kad tas tika rakstīts, tad nepadomāju, ka ir tāds vārds ka ka. 😀

  Atbildēt
 14. micro

  Jā, nu biki nepatēmu: Tipa kads nevar pastastikt kā var The BAT! var izsargateis no spama? Nau kaut kadi filtri vai kas tamlidzigs?

  Atbildēt
 15. coolynx

  micro: Jaunajās versijās nāk bayesit modulis. Tikai tas ir pašam jāpievieno. Tad apmāci to laika gaitā un būs laime.

  Atbildēt
 16. sviests

  Klau, kāds var pateikt, vai ir mailklients, kam var definēt filtrus, kas darbojas uz POP3 servera pirms downloadēšnas? Ķipa nepumpēt mailus no kādas konkrētas adreses utt…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *