Registry Trash Keys Finder 3.5.1

Ir parādījusies jau versija programmiņai Registry Trash Keys Finder 3.5.1 68KiB.

What’s new (since v.3.5.0):
– added new algorithm concerning search for Obsidium-like (http://www.obsidium.de/) keys;
– new registry regions for Armadillo-like keys’ search;
– now if TrashReg fails to delete trial key (permission denied), it will try to delete only key’s values with trial information;
– some small corrections in REG-file’s format.

Programmas uzdevums ir atrast Windows reģistros ierakstus, kurus ir atstājušas dažādu programmu izmēģinājuma versijas. Uzreiz ir jābrīdina, ka šī programma nav universāla un spēs atrast tikai ar Asprotect un tagad arī Armadillo sistēmām aizsargātu programmu ierakstus.

Programmas autors ir no Krievijas. Pati programma neizceļas ar kaut kādu īpaši pievilcīgu izskatu.

Registry Trash Keys Finder

Atrodot kādus “kreisos” izmēģinājuma versiju ierakstus mēs varam nedaudz patīrīt savu logu reģistrus. Protams, ka pēc šādas tīrīšanas arī programmas vairumā gadījumu uzskatīs, ka viss ir tā kā vajag un turpinās strādāt arī pēc izmēģinājuma termiņa beigām, bet var gadīties arī tā, ka nestrādās. Jebkurā gadījumā programma pati veido attiecīgo reģistra ierakstu rezerves kopijas.

21 thoughts on “Registry Trash Keys Finder 3.5.1

 1. ManInBlack

  Lielākai daļai lietojamo programmu tāpat var atrast crackus un seriāļus. Ja proga ir trial, tad parasti es viņu arī tikai izmēģinu un izmetu. Tiešām nezinu nevienu tādu sīku progu, kura pēc izmēģināšanas būtu ilgi vēl sēdējusi uz mana pc. Ok, gadās tūļi, kas ir īstajā momentā bijuši varen noderīgi. Taču, ja kādreiz tiešām savajadzēsies, uzlikšu pa jaunu. Nafig drazu turēt. Nu lūk, un no šīs puses skatoties, neredzu jēgu šādai progai.. =)

  Atbildēt
 2. KSB

  Jēga ir gan. Ja uzliek trial softu tad arī pēc noņemšanas reģistros saglabājas keyi. Ja piemēram pēc paaris mēnešiem izdomāsi atkal to pašu softiņu uzlikt, tad termiņš būs beidzies.

  Atbildēt
 3. suspends

  vai arii, kaa man dazhreiz gadaas, uzlieku, bik paskatos un atlieku veelaak, lai izpeetiitu dziljaak. Kad uzrodas laix peetiishanai, trials jau beidzies #%^*$%$, kraku slinkums mekleet, no principa, mozh progza ir suuds un nav veerts censties mekleet serial/crack

  Atbildēt
 4. bljaaviens

  FaLcoN, pretlikumigi ir pietaisit sveshu regjistru bez lietotaaja na-to piekrishanas. principa, darbiba pielidzinama virusu uzvedibai…

  Atbildēt
 5. Kriptohitons

  bljaaviens: juris laikam domaaja pogu, kura jaaspiez, ka piekriiti jebkaadai licenzei, zem kuras ir softs, kuru Tu instalee

  Atbildēt
 6. bljaaviens

  es vienkarshi instaleeju, ti. spiezhu Next, Next, Next. nebiju pamaniijis, ka tur medz but rakstiits: "Labdien, mēs te bišku piedirsīsim Jūsu reģistru…"

  Atbildēt
 7. Axl

  Šito lietoju, kad vajadzēja "pagarināt" Aston Shell trial laiku. Tagad esmu pārgājis uz LiteStep, tāpēc nezinu, vai jaunākajām versijām vēl strādā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *