Spybot v1.3

LongT informēja par jaunu versiju programmai Spybot v1.3 4 252KiB. Šī programma ir domāta līdzīgiem mērķiem kā Ad-aware, kas cīnās ar dažādiem spiegotājiem, reklāmām un citu drazu, kas ir iemitinājusies mūsu sistēmā, galvenokārt caur mūsu pārlūku.

Spybot

Te var arī ielūrēt kāda tā izskatās darbībā. Jāatzīst, ka man kā šāda tipa programmu nelietotājam vairāk patika Ad-aware, jo cik atceros, tad tā nenoslogoja procesoru pie reģistra rezerves kopijas veidošanas kā arī skanēšanas kā to dara spybot. Bet visādi citādi nepieciešamības gadījumā var mēģināt abas.

24 thoughts on “Spybot v1.3

 1. Pēteris

  Patiesībā atbalstu šāda veida programmas. Pats lietoju Ad-Aware un izmantoju to arī kā antivīrusu. Nu ar domu, ka tā pietiekami labi skatās kas otiek ar procesiem un reģistru un ja kāds sū… lien iekšā uzreiz nobļaujas. Šķiet, ka AD-Aware ir stipri vieglāka par jebkuru man zināmu antivīrusu. Un uzliekot to svaigi uzinstalētam windowsim tas ilgi strādās gana ātri, jo visas programmas, kas lien reģistros Ad-Aware sūta nafig.
  Vienīgi to nevar izmantot kā anti-virusu vispār. (Nu dažas blondas meitenes tas nespētu nosargāt)

  Atbildēt
 2. axxe

  >Spy-Bot nesadzīvo ar Ad-Aware, jo pēdējais met laukā Spy->Bot`a datu bāzi, kliedzot, ka tā ir kaitīga progza
  Sadzīvo gan, nekādu problēmu…
  Man stāv abi divi un nekas 🙂

  Atbildēt
 3. Janis

  Kādu laiku atpakaļ Ad-Aware man kārīgi nojāja vienu datoru līdz galam neiztīrot visas drazas, tad tiku pie spybot, ar kuru izdevās līdz galam visu iztīrīt! Bez tam spybot ir regulārāki updeiti.

  Atbildēt
 4. bljaaviens

  Jani, mozh tev trapijas Ad-awares versija (Build 162, ja nemaldos) kas nekorekti atjaunoja TCP/IP steku? tas jau sen izlabots

  Atbildēt
 5. Budzis

  sfx: nez kāpēc, bet pēc Spybota Ad-aware vel šo to tomēr atrod.
  Janis: updeiti Ad-awaram gan biežāk i nekā Spybotam. cik nu man i nācies novērot

  Atbildēt
 6. John

  Lai ka te dazi noliek SpyBot, es teiksu tiesi pretejo – SPyBot atrada dazas lietas, ko Ad-Aware palaida garam, pie tam SB piedava plug-in prieks Ezelisa, kas Ad-Aware pieejams ka atsevisks produkts bez maksas.

  Atbildēt
 7. Ivchikx

  Nu nez… Es pats arī lietoju Ad-Aware. Proga darbojas normāli, bez problēmām. Visus sūdus iztīra un tas arī ir galvenais. Būs jāizmēgina arī SpyBot
  Ivchikx…=)

  Atbildēt
 8. Kuuminsh

  ad-awarei ir fakins gļuks ka jamā kad iedod sarakstu ar drazu.. neiezīmē pati visu. bļed pisties un no rokas iezīmēt 400 huiņas ir lauziens. Tādēļ arī jamo nelietoju.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *