Milžu cīņas – Inbox.lv vs. Internet.lv

Inbox.lv vs. Internet.lv Šodien manā e-pastā ievēlās interesants raksts no kāda regulāra Pods.lv lasītāja. Tad nu te tas ir. Pēc tā sekos komentāri par šo tēmu.

regulara stāsts

Interesants kašķis starp Inbox.lv un Internet SIA vēroju kādas 4 dienas. Gribējās tautai ari pastāstīt.

Papildināts

Tātad:

Kādas četras dienas atpakaļ saņemu e-mailu uz savu inbox pastkastīti kurš bija tīrais Spams. Tekstā bija teikts pariet no foto.inbox.lv un pariet uz fotki.lv. Tā kā nekur nebiju reģistrējies lai saņemt šāda veida vēstules, izlēmu uzrakstīt abuse@inbox.lv (izmantoju kad spamo no Latvijas). Abuse pēc kaut kāda laika atbildēja un pateica ka izskatās ka fotki.lv ir noskanējuši visu foto.inbox.lv un bliež pa visam adreses SPAM par savu produktu. Abuse inbox vārda paziņoja ka SIA Internet ir nobloķēts uz Inbox un tagad SPAMs nenāks. Un patiešām – man inboxa ir 5 pastkastītes, bet atnāca tikai uz vienu (sākas ar a). Var minēt ka Internet.lv sāka sūtīt pēc alfabēta un kaut kur vidū Inbox tos aizvēra.

Vakar vakara mēģināju ielikt sludinājumu zem doska.lv, bet e-mail uz inboxu man neatnāca. Tā kā tas gadījās pirmo reiz uzrakstīju support@inbox.lv par savam bēdām. Šodien no rīta man atbildēja (laikam inbox staff naktī nestrādā 🙂 ) ka Internet SIA (doska.lv tai skaitā) ir aizvērti atkal par SPAM sūtīšanu. Nu domāju labi, pagaidīšu paskatīšos kas notiks.

Doska.lv

Šovakar iegāju Doska.lv un atkal mēģināju ielikt sludinājumu, bet man izmeta logu (pielikums doska). WAW ??? Nu domāju vispār kaut kas ar Inbox.lv notiek.
Labi, pārbaudīju no Yahoo atnāca pēc 15 sekundēm… Izlogojos no Inbox.lv un ieraudzīju uzrakstu virsu (pielikums inbox).

inbox.lv

Interesanti, sanāk ka Inbox mēģina cīnīties ar SPAM Latvijā, bet par to viņus apkauno Doskas lietotājiem un – tikko pārbaudīju – viņi ir izņemti no top.lv
(kurš arī pieder SIA Internet).

Ar cienu,
regulars Pods.lv lasītājs


Nolēmu, ka vajadzētu uzzināt arī strīdā iesaistīto pušu viedoklis par šo tēmu. Uzrakstīju gan Inbox.lv, gan arī Doska.lv administrācijai. Paigaidām gan saņēmu izsmeļošu atstāstu no Inbox administrācijas. Tad nu pagaidām publicēju to.

Inbox.lv viedoklis

Tādu nekaunību Latvijas Internets vel nav redzejis.

Interneta servisa provaideris (INTERNET LV ) izmanto sava rīcība esošo tehniku, zināšanas, 100 mbps jeb 1Gbps pieslēgumu lai reklametu ar SPAMA palīdzību savu/savu partneru jaunos projektus – FOTKI.LV

Protams – reklamēts tiek INBOX FOTO konkurejošs produkts ar būtiski lielāku ietilpību 500 MB pret INBOX FOTO 30 MB bet mērķi ne vienmēr attaisno līdzekļus

Notikumu secība, protams no mūsu skatpunkta :

Ceturtdien, 6 maijā INBOX.LV tīkla INBOX FOTO lietotāji sāk saņem sekojushu tipisku SPAM vēstuli.

Ieverojat – sūtīts no NETMAIL Local hosta !!!

ceturtdien – 6 maija vakarā

bannejam INTERNET LV, sūtīšana apraujas ( redzam pec alfabēta kartība ienakosajiem mailiem ) – bet tai pasha laikā rakstam NOVIKOVA k-gam – pēc 10 minūtēm notiek 1/2 stundu gara telefona saruna – NOVIKOVA k-gs apgalvo ka tas noticis viņam nezinot, un FOTKI.LV nav INTERNET LV īpašums – rezultāta tūlīt pat INTERNET LV teik atbannots paliek aizvērts Netmail līdz rītam – lai būtu laiks notīrīt QUEUE . 7 maija no rīta tiek atbannots arī NETMAIL .

+ pārkāpts reklāmas likums – reklama balstīta uz salīdzinajumu ar citu produktu, kas ir aizliegts gan Latvija gan Eiropā .

Svētdien 9 maijā – ļoti daudz INBOX lietotaju ( desmitiem tūkstošu ) saņem jau sūtījumu no redaktor@doska.lv kā registrets DOSKA lietotājs ar FOTKI.lV reklamu – mes nevarm to pārbaudīt – nekadas reakcijas no mūsu puses.

Pirmdien 10 maijā – sūtījumi no redaktor@doska.lv turpinās. Nekādas reakcijas .

Otrdien 11 maijā – sūtījumi no redaktor@doska.lv turpinās – BET atnak SPAM mails arī uz support@inbox.lv – kur mēs varam 100% igi apgalvot ka no adreses support@inbox.lv NEKAD ŠĪS kastītes īpašnieks NAV izvietojis sludinajums ne DOSKA LV , ne SS.LV ne kādā cita INTERNET.LV resursā.

Pacietības vadzis lūst – ban INTERNET LV uz 3 dienām , analogi SPAMCOP u.c starptautiskajai praksei .

telefon saruna ar NOVIKOVA k-gu mēs esam nepiekapīgi.

DOSKA LV parādās neatbistošs patiesībai apgalvojums – INBOX uz laiku nepieņem pastu.

INBOX tiek izņemts no reitingu sistemām TOP un PULS

INBOX pirmaja lapa parādās uzraksts :

Cien. INBOX lietotāj! Ar šo daram Jums zināmu, ka sakarā ar masveida surogātpasta (nepieprasītas reklāmas) piesūtīšanu INBOX.LV lietotājiem uz laiku ir bloķēta e-pasta pieņemšana no Doska.lv un citiem SIA Internet resursiem.

VISS – mums vairāk nav ko piebilst .

Papildus viela pārdomam – vai ieliekot sludinajumu DOSKA LV Jus automatiski parakstieties sanjemt jebkuru reklamu no INTERNET.LV ???

Ja ta – tad katrs cilveks kas ir sūtījis uz / saņēmis e-pastu no INBOX.LV arī ir “palietojis” mūsu serverus un datu parrades kanālus (nerunaju par pashiem INBOX lietotajiem – pieregistrējot pastkasti JUS piekrītat saņemt reklamas sūtījumus) , bet diez vai eiropa mūs sapratīs ja kādu dienu nolemsim pareklamēt kādu jaunu savu produktu šāda veidā.

Un kas notiks ja katrs INTERNET servisa provaiders vai lielaks pasta servera turētajs izdomās izsūtīt reklamu uz visam zinamām e-pasta adresēm ??? Labs sākums interneta beigām.

INBOX vadība


Pods.lv viedoklis

Tā kā spamerus nepanesu kā sugu, tad attiecīgi nav grūti izsecināt kura pusē esmu. Ja pirms pāris gadiem gan Puls.lv, gan Top.lv ar *netīkamiem* lietotājiem izrīkojās līdzīgi kā šobrīd ar Inbox.lv, izmetot to no saviem topiem, tad toreiz viss beidzās ar vienkāršu protesta lapu un tās atbalstītājiem kā arī draudiem ar fizisku izrēķināšanos tās autoram.

Manuprāt, šoreiz Internet.lv ir krietni vairāk pāršāvuši pār strīpu. Pēc idejas viņus varētu iesūdzēt tiesā par šādām izdarībām. Šis gadījums varētu kalpot par pirmo(?) precedentu Latvijas tiesu praksē, kur tiek skārtas interneta biznesa pārstāvju intereses.

Principā jau labs serviss jebkurā gadījumā ātri kļūtu populārs arī bez spama, jo informācija internetā izplatās mežonīgā ātrumā. Žēl, ka potenciāli labs serviss uzsāk savu virtuālo dzīvi ar tādu skandālu.

Papildinājums

Kā informēja Tvnet administrators, tad arī uz viņu lietotāju e-pasta adresēm ir aizsūtītas ap 2500 šī paša spama vēstules. Tā kā attiecīgā servisa *reklāma* ir bijusi ar vērienu.

103 thoughts on “Milžu cīņas – Inbox.lv vs. Internet.lv

 1. Pēteris

  Raksts bija garš, tomēr lasīju ar baigo interesi. IR baigi patīkami, ka Pods.lv pauž viedokli. Tāpat nedaudz žēl kļust inbox.lv administrācijas. Pats viņu servisus nelietoju, bet katrā gadījumā palasot šo visu ir mainījusies mana attieksme pret top.lv un internet.lv. SKARBI.
  Tomēr diezgan patīkams šķiet fakts, ka Latvijā sak iezīmēties internet tirgus un ta veiodotāji. Tāpat arī viedokļu paudēji un veidotāji. 🙂

  Atbildēt
 2. ManInBlack

  mjamz, šitais ir labais. atrast vaig tos krānus un ar beisbolenēm riktīgi atskaldīt. ok, pats sūtītājs visdrīzāk jau ka nav vainīgs. visam apakšā ir nauda un priekšniecības intereses.
  domena nosaukums jau ari labais – fotki.lv. Izklausās kaut kā padebīli. un kam vajadzigi tie 500 megi? hvz.. bet nu rit pamēģināšu tur tiešām pusgigu uzkačāt, redzēs, cik tas ir reāli. karoče dirsas nelaimīgie tie no internet.lv. spamerie apdauzītie. ja kādu uz ielas satiktu, toč visus zobus izdauzītu un vēl ar seju pret asfaltu dauzītu. vai tik nav kāds krievelēns tur pie ruļļiem..

  Atbildēt
 3. ManInBlack

  ev, veči, es tak bikses piemīzīšu.. reku citāts no fotki.lv FAQ sadaljas:

  Izejai internetā es izmantoju Mozilla/Netscape/Lynx/…. un man FOTKI.LV atspoguļojas šķībi?
  95% tīkla lietotaju izmanto Internet Explorer 5.0+. Tāpēc mēs rekomendējam saita izmantošanai un apskatei to.

  nu jā, un regojoties šie tomēr tiek arī pie tava telefona numura. ņemot vērā jau pastrādātās cūcības, ir pilnas iespējas, ka arī mobzis tiks piespamots kaut kad vēlāk..

  Atbildēt
 4. arnico

  6. komentāram applausi :))
  a par mobīlā piespamošanu – nu ja kādam gribās to jautrību tad laipni lūgtum kādreiz pamēģiniet meklēt dzīvesvietu caur rigaskore.lv … pirmkārt jau uz mailu pēc tam vēl ilgi un dikti nāks piedāvājumi, gan arī pietiek vienreiz viņiem pazvanīt un jau tavs numurs ir arī sms spamošanas datubāzē …. un pavisam patīkami ir 6 no rīta saņemt paaris sms ar piedāvājumiem, kā arī visas dienas garumā ik pēc paaris stundām saņemt piedāvājumus uz mobīlo … pirmās dienas tas ir jautri , bet nu … ar laiku tomēr tākā drusku apnīk!

  Atbildēt
 5. Pow

  Nu palasot vinju FAQ var vienkaarshi paarreekties. Piemeeram shis:

  Kā var izprintēt savas fotogrāfijas?
  To varēs izdarīt no 01.06.04 Printēšanai tiks izmantota vismūsdienīgākā digitālā mašīna – 2004.gada modelis.

  Atbildēt
 6. Kaklz

  MMK, nesaki, kādu nedēļu atpakaļ pirmajā lasījumā Saeimā tika pieņemts likums par e-veikaliem, kurā ir arī punkts par spama aizliegumu. Tā kā iespējas ir.

  Atbildēt
 7. Kaklz

  Starp citu, ņemot vērā kādreiz lasīto par GMail, varētu izmēģināt fotki.lv patieso ietilpību. Teorētiski viņi rēķina, ka 90% lietotāju nevajadzēs vairāk par tiem pašiem 30 MB, tie 500 ir vienkārši intereses radīšanai. Un kas būtu, ja vienu dienu tiešām, kādi 100 cilvēki uzliktu pie viņiem 500MB? Liekas, ka varētu būt jautri 🙂

  Atbildēt
 8. MMK

  Kaklz: Man arī bija doma, ka vajadzētu tikai radji sporta reģistrēties un piegāzt savu kvotu pilnu…
  Moš noorganizējam pasākumu?? ;))

  Atbildēt
 9. aabele

  nekad nebiju domājis, ka būšu inbox.lv pusē 🙂 Neesmu nacionāla naida kurinātājs, bet internet.lv ir pretīgs krievu/mongoļu/urlu kantoris, kuru lietot var tikai kaut kāds apdalbīts šaraškina kantoris no maskavas forštates, kas tirgo datorus, un ar klientiem sarunājas tikai krievu valodā.
  Risinājums: Inbox.lv ibio – jums ir vara, jums ir spēks jums ir resursi – uztaisiet paši savu normālu topu, un vienā rītā tas sūdainais top.lv vairs nebūs vadošais Latvijā – turklāt ja delfi/apollo/klase/tvenet u.t.t. paaries pie jums, tad biedram novikovam nāksies vien skaitīt savas reforme2004.net tipa lapeles.
  Ar cieņu aabele
  inbox.lv rets lietotājs 🙂

  Atbildēt
 10. koska

  Žēl, ka top.lv un puls.lv paspējis prihvatizēt Latvijas www topus. Laba alternatīva būtu reitingi.lv, ja vien viņiem ik pa brīdim nebūtu problēmas ar statistiku. Tomēr labāk tā, nekā
  saistīties ar urkām. Par viņu latviskumu var pārliecināties katrs, ieskatoties attiecīgajās lapās.
  Virieši un portrēts ir tikai daži no ziediņiem šajās lapās.
  Lai arī inbox.lv nelietoju, esmu viņu pusē! Paldies podam par šo rakstu!

  Atbildēt
 11. Me

  Ok saskaneekjam bildiites 48bpp 1200 un tad vinjas neizmainiitas sagaazham iekshaa. Domaaju ka ar 20 vajadzeetu pietikt. Saaku tagad 🙂

  Atbildēt
 12. MMK

  to Me and parastais:
  Ar to piegaashanu nekas nesanaaks, jo shamie dara viltiigi – peec bildes upload taa tiek paarformateeta uz mazaaku formaatu ~68KB un saglabata un orgjinaals droshi vien izdzeests… Bet userim skaita it kaa buutu izmantojis lielos images….

  Atbildēt
 13. TopEvil

  Man personiigi labakaa viet, ku rtaisiit digitaalaas bildes ir www.efot.lv ! Serviss ir aatrs un galvenais kvaliteete ir vienkaarshi perfekta !!!

  Atbildēt
 14. eds

  Interesanti būtu uzklausīt arī otras puses viedokli. Varbūt nekas nav tā kā izskatās.
  Bet vienalga SPAMERI JĀSIT kamēr tie vēl maziņi!

  Atbildēt
 15. Spameris

  jaa, nu ir bijushas probleemas ar internet.lv un spamu. toreiz tas bija tiigjeneerns iz no.lv, kursh ljoti veikli spamoja, tiesa veel liidz shim briidim man ir nosleepums, no kurienes tas suns dabuuja manu meilu. lai nu paliek.. toreiz meegjinaaju sazinaaties ar internet.lv ar suudziibu par to, ka no vinju tiikla tiek suutiits spams. bet nebij nekaadas reakcijas. kautko tur beigaas sanaaca parunaat par telefonu, apsoliija atsuutiit meilu, kad noskaidros, ar ko tas viss beidzaas. nekaadu meilu toreiz taa arii nesanjeemu, tiesa, kopsh taas reizes spamu no no.lv neesu vairs sanjeemis 🙂 bet, cik atceros, no.lv bij nomainiijis isp. tagad kaa redzams, akal ir interneta pasaule 🙂 tie 1ns 2am labi piestaau. galu galaa, kam gan vajadziigs inbox.lv, ja ir kautkas _tik_ fantastisks kaa e-no.lv :))))

  Atbildēt
 16. petruha

  aizmirsu pashu galveno, jautaajums inbox supportam/administraacijai: vai juus esat par shito informeejushi spamhaus, spews vai kaadu citu blacklisti? es labpraat redzeetu, ka viss jobtais internet.lv subnets tur buutu iekljauts.

  Atbildēt
 17. putnjik32

  FOTKI.LV – chistijs apmans – NAV tur nekadu 500 MB !!! ielieku 2 mega kvalitates bildes – 2 MB JPG un 15 MB TIFF
  Izmantotā vieta: 16 Mb
  Brīvā vieta: 484 Mb
  Bet pieejamas ir bildes ir
  No 2 MB
  87 KB mazais resize –
  270 KB lielais resize –
  Originala NAV !!!
  No 15 MB TIFF
  100 KB mazais resize
  190 KB lielais resize
  Kopa faktiski pieejams 647 KB
  Tatad – man ir piejams 4.04 % no solita
  Faktiskais izmers – 20 MB
  FUCKiti.lv

  Atbildēt
 18. Kodējs

  nu nefanoju par inbox – tie jau arī kabina klāt reklāmeles, utt.
  bet doska.lv un ss.lv – sux 4ever!
  kādreiz mēģināju likt pie viņiem sludinājumus, utt, bet kad vairākas reizes pēc kārtas tiku atraidīts – tipa man bāns par kauko, lai gan nebiju ne spamojis, ne nepieklājīgus sludinājumus licis, ne ko citu, kas būtu "slikts". uzrakstīju – kas par lietu. neatceros, kas tika atbildēts, bet pēc tam viņi dabūja krievu valodā lasīt, ko es domāju par tiem dauņiem.
  ads.lv – arī sako samērā-ielogoties problēmas bija, pirms brīža, attiecīgi vēlāk pat nemēģināju. postit.lv puslīdz ir ok, tik apmeklētība laikam ne visai. un arī tas pats, kas doskā-nevaru savu preci normāli nodefinēt – tikai pēc tiem nosacījumiem, ko lapas veidotājs paredzējis. un tas sako.
  dzivoklis.lv – arī sako – gribēju ielikt sludinājumu, ka gribu nopirkt dzīvokli, bet nekā.

  Atbildēt
 19. Boo

  Neba nu pirmo reizi Internet.lv izceljas … top.lv un puls.lv must die jau sen – jau sen vinji chmorii un groza to topu kaa ienaak praataa… un nemaz nerunaasim par vinju konkureeshanas panjeemieniem…

  Atbildēt
 20. bux

  putnjik32: tu jau vari gāzt tur iekšā tās bildes ar netik lieliem izmēriem, lai resizojot to izmērs nemainītos, tādejādi iegūstot tos 500mb un pat vēl vairāk (+mazās bildes).

  Atbildēt
 21. endr3f1nd3l

  Shoreiz esu inbox.lv pusee.
  internet un doska un citu ar vinjiem saistiito shitu apjoms peedeejo gadu laikaa ir bijis pilniigi vaajpraatiigs!
  man arii atnaak kaukaads fotki.lv, principaa kas mees krievijaa dziivojam, kas pa fotki?

  Atbildēt
 22. karuuo

  Kuram nav slinkums uztaisīt veselu čupu ar 500Kb bildītēm maximālā kompresijā. Nu labi 500Mb/500Kb = 1000, bet ja kādam nav ko darīt, var jau uztaisīt skriptu. Gribās redzēt kā noliecās tas fot$%# kā viņu tur :)))
  m
  PS. Lai nerastos problēma ar vienādām bildēm (ja nu viņi salīdzina), var uz bildes uzlikt textu, ja nemaldos, Irfans to dara komandrindas režīmā.

  Atbildēt
 23. lilboy

  rajah, vēl ir TVnets – nav nemaz tik slikts, bet Inboxam ir daudz vairāk fīcu (un viņš ir vienīgais kam ir normāls addressbook).

  Atbildēt
 24. Pow

  vajag uzcept taadas bildes, kas slikti kompreseejas (ja tas ir iespeejams) un piegaazt tur nafig visu pilnu, vieniigi shitaadam suudam ziedot 15s galiigi nerullee.

  Es ielādēju liela izmēra fotogrāfiju ,bet diemžēl tā ir mazinājusies?
  Visas fotogrāfijas tiek samazinātas masksimāli ērtākai apskatei turpmāk. Jūsu oriģināli saglabājas uz atsevišķa rezerves servera ekstrēmu situāciju gadījumiem, kā arī fotometodes printēšanas izmantošanai (viskvalitatīvākai un lētākais printēšanas veids uz šodienu).

  putnjik32, nu raksti shiem spamu, ka tev ir _ekstreemas situuacijas gadiijums_ ™.
  kaarteejais suudu kantoris…

  Atbildēt
 25. mrlobber

  Pow, tu to citātu pa tiešo no fotki.lv ņēmi? Pareizrakstības kļūdu skaits jau vien rada priekšstatu par to kantori…

  Atbildēt
 26. Pow

  grr, nu iespeejams tas ir ar man in the middle, spoofojot sertifikaatu. been there, done that (skat. sslsniff), liiki browseri (lasi ie bez peedeejiem super duper updeitiem) pat neparaadiis, ka sertifikaatu nav parakstiijis authority.
  tas taa informaacijai, par konkreeto kantori un vinju izdariibaam nezinu protams.
  mrlobber, jaa tas ir no vinju FAQ. Tur var normaali pareekt lasot vinju 🙂

  Atbildēt
 27. aabele

  nu riktīgi urlas vienvārdsakot! Un tādas kvalitātes tekstiņus kā viņu noteikumi iekš LU EVF studenti izprintē un starpbrīžos rēc līki 🙂
  Ja kāds grib redzēt fotki.lv alternatīvu un pat nobalsot par fotogrāfijām, tad noteikti apmeklējiet adresi http://www.urlas.from.lv Man bija asaras acīs, kad lasīju komentārus pie bildēm 😀

  Atbildēt
 28. FaLcoN

  khe, intuīcija mani nevīla un sakainos nevalīdos puls.lv skaitītājus jau sen novācu. Absolūti krieviska publika tajā Internet LV mājo – domaini krievu valodā, latviešu valodas stils nepareizs… Uzsākam akciju nost ar visiem Internet LV projektiem?

  Atbildēt
 29. endr4f1nd3l

  Par ko es maksāju 0.15 Ls pie reģistrācijas un kam nepieciešams mans mobīlā tālruņa numurs?
  0.15 Ls ir SMS minimālā maksa, lai mēs varētu nosūtīt Jums paroli.
  ^^^ kas pa shaitu?
  vai ta mail2sms vairs neiet… un kapee parole jaasuuta uz mob? tad jau labaak uz manu spammeilu…
  nebuutu tur to 15 sanju vareetu tieshaam uzriikot pods upload party…nedomaaju ka vinju optika uz lixu ir labaaka kaa no LSS 🙂 + ljoti daudzu citu juuzeru piesleegumiem kopaa…

  Atbildēt
 30. endr4f1nd3l

  A ko juus iisti gribat redzot shaadus vaardus/uzvaardus:
  Project manager:
  – Aleksey Novikov
  Programming:
  – Maksim Smirnov
  Design:
  – Jevgeniy Svidrickiy
  – Ruslans Vereščagins

  Atbildēt
 31. Dreef

  Bet vispār dzekiem nav jāreģistrējas kurā tur iestādē, ja viņi vāc privātpersonu datus? Un tad tie dati ir jāglabā sevišķā slepenībā – dzelzs skapī ;-)). Vajadzētu pie viņiem kādu aizsūtīt ciemos, jo manuprāt tas tiešām ir personu privāto lietu aizskaršana/pārkāpšana vai fig viņ zin kā to juristi sauc. Ja jau nevar pat personas bez viņu piekrišanas fočēt uz ielas vai arī nevar publicēt citu rakstus un bildes, tad kādēļ tiek sūtīta nevēlamā reklāma uz visiem privātpersonu iespējamiem e-pastiem? Man bija atnākuši 5 spami no viņiem uz vienu e-pasta kastīti. Es laikam dēļ tās savas mājas lapas skaitos viņu sevišķajos sarakstos un mani viņi īpaši mīl ;-).

  Atbildēt
 32. kalnietis

  lai nokārtu jamējo servaku, ar dažiem useriem, kas sadzen tur 500Mb nepietiks, tur vajag mass action, bet dēļ tiem 15s pat negribas tur klāt līst.. vai nav vienkāršāk boikotēt? aber varbūt vajag taisīt *labas un kvalitatīvas* (burtiski jāsaprot!!!!) alternatīvas? tajā ziņā mēs te muti dzesējam, bet urlas sataisa (kaut arī jobanus, bet tomēr…) visādus projektus…

  Atbildēt
 33. ali9ator

  Man Ir Labaka Ideja Pats to es Protams Nemacesu Istenot Bet Varetu Uzlauzt kads vinu Uberkurlo saitu :))) Un lai vini laiza ***

  Atbildēt
 34. Spameris

  Malaci inbox.lv, ka bano spamerus.. Tikai ja to varetu darit bez Ozola dziedasanas kaut kada reklama lapai ladejoties butu vel jaukak.. (Operas Disable sound in web pages nepalidz) 🙁

  Atbildēt
 35. ilmars

  Labs un kvalitatiivs foto serveris ir www.erfoto.lv Bet nu tas ir nevis prieksh fotoalbuumu izvietoshanas, bet tiem kuri vairaak vai mazaak uzskata ka aizraujas ar fotograafiju – lai paraadiitu citiem labaako ko katrs radiijis.

  Atbildēt
 36. Kirils

  nju, SSL nevar uzlaust realtime.. taapeec es arii seezhu uz SSL… 😀
  bet petruha – visas internet.lv ip nikt lielajaas spamlistees?
  tur tach arii juuzeri dziivojas, kas peerk no vinjiem tos IP un internetu…

  Atbildēt
 37. Sist vinus

  Deretu to krievu no internet.lv iekaustiit. Stulbais kretiins. Japanem dzeki ar diviem melnajiem BMW 740 un japiebrauc. Kads nezin, kur tas vinu kantoris ir? Man ar tas suuds par fotki.lv atnaaca. Blin, kaads vel suuda "fotki"??? Kaut kaads shit.ru

  Atbildēt
 38. moox

  Njā palasot fotki.lv FAQ var parēkt biku 🙂 Tipa viņiem vajadzētu dot 1mo vietu tajā akcijā – Noķer Gimalajiešu lāci 🙂

  Atbildēt
 39. Grrr

  ju, SSL nevar uzlaust realtime.. taapeec es arii seezhu uz SSL… 😀

  Kāreiz par man-in-the-middle domāju. Ja tas bija ISP kantoris, tad iespēju pietiek.

  Atbildēt
 40. Kirils

  Kāreiz par man-in-the-middle domāju. Ja tas bija ISP kantoris, tad iespēju pietiek.

  priekshtam hostiem ir keys.
  lai arii kaada metedo tiktu izmantota, lai liktu piesleegties nepareizajam serverim ir praktiski neiespējami, ka vinji dabuus taadu pashu atsleegu..
  to nevar nepamaniit: cilveeki, kam tas ir tieshaam svariigi (taadi kaa es), pirmajaa reizee saliidzinaas servera atsleegu ar uz papiira pieraxtiitu atsleegu, ko iedevis ir pats serva admins,
  peec tam jau cache un automaatiski salidzinaat everytime.

  Atbildēt
 41. petruha

  kirils, to nav nepiecieshams dariit gadiijumaa, ja atsleega ir sertificeeta. un normaali kantori var atljauties havot sertificeetu atsleegu.

  Atbildēt
 42. ManInBlack

  It kā jau piedrāzt visu šo pasākumu tikmēr, kamēr pašam nesāk nākt spams. Taču atnāca gan. Uz divām vecām inbox.lv pastakastītēm, kuras gan sen jau kā netiek izmantotas, taču ir forwardeetas uz tagadējo meilu. Fuck. Dirsas viņi nedadrāztie! Pediņu bars kaut kāds gan jau tajā kantorī nolasījies. Vai tad lieli džeki tiešām nesaprot, ka taisot nopietnu projektu, nevar jau saakumā gandēt savu slavu ar spamošanu? Lai gan.. viņi jau grauj savu reputāciju mūsu, t.i. gudro ļaužu acīs. Padomājiet, cik tautieši tomēr uzķerās uz reklāmas. Baneri griežas un naudiņa nāk. Bizness paliek bizness, kaut vai tīģerēna stilā.

  Atbildēt
 43. kuksus

  Iesaku sekojoshu metoodi :))) Ciinamies pret ienaidnieku ar pasha ieroci :))) Liekam no random prokshiem uz doska.lv ss.lv (laikam vinju pashu projekti) un gribu.lv… attieciigajaas sadaljaas attieciigos sludinaajumus ar vajadziigiem telefoniem(piem ljoti cien. Novikova kga.). Saturs var buut visdazaadaakais :))) no lezbi shoviem liidz gay party :)))))) Ar skripta paliidziibu varam sasniegt attieciigo regularitaati :)))

  Atbildēt
 44. neass

  nu gan, konverteet bildiites. droshi vien ar skriptu pamet mazai programmelei bildes, kura tad arii padarbojas. Vareetu buut, ka vajag vienkaarshi panjemt bildes headerii ierakstiit, ka taa jau ir jpeg ar nezheeliigaako kompresiju un vajadzeetu vareet apiet to sisteemu.
  ja tas neiet, tad vienkaarshi iedot nestandarta failu.

  Atbildēt
 45. endr4f1nd3l

  hmmm…
  a vinjsh lasa bildes headeri un saprot ir tas jpegs vai nee?
  mo6 var iebarot kaukaadu megalielu failu prosto ar .jpeg…
  iisteniibaa existee daudz veidi kaa nograut to sisteemu, bet man tieshaam zheel pidariem maxaat 15s.
  katraa zinjaa ja gatavojas kaads nopietns upload party tad inform mee un varbuut ar 15s noziedoshu :)…
  ar linku no lattelkom sakaru sisteemaam var ljoti aatri izdariit visas lietas.. 500mb tai liinijai neskaitas…

  Atbildēt
 46. Maxinkij

  Vel krutak, tagad tie spamo izmantojot iskatas savu ruteri kas atrodas Delfos.
  Headers:
  Return-Path: <redaktor@doska.lv>
  Received: from timmy.inbox.lv ([unix socket])
  by brat.inbox.lv (Cyrusv2.1.11) with LMTP; Wed, 12 May 2004 18:43:15 +0000
  X-Sieve: CMU Sieve 2.2
  Received: (qmail 2968 invoked from network); 12 May 2004 18:41:28 -0000
  X-Junk-Mail: 0
  Received: from unknown (HELO mail.poligons.lv) (195.2.119.176) (envelope from: redaktor@doska.lv)
  by timmy.inbox.lv with SMTP; 12 May 2004 18:41:28 -0000
  Received: from doska.lv ([194.105.56.173])
  by mail.poligons.lv (8.12.10/8.11.2) with ESMTP id i4CKYqUD028011
  for <maxinkij@inbox.lv>; Wed, 12 May 2004 23:34:52 +0300
  Received: from doska.lv (localhost [127.0.0.1])
  by doska.lv (8.12.10/8.12.8) with ESMTP id i4CIfI86008284
  for <maxinkij@inbox.lv>; Wed, 12 May 2004 21:41:18 +0300
  Received: (from root@localhost)
  by doska.lv (8.12.10/8.12.8/Submit) id i4CIfIDi008283;
  Wed, 12 May 2004 21:41:18 +0300
  Date: Wed, 12 May 2004 21:41:18 +0300
  Message-Id: <200405121841.i4CIfIDi008283@doska.lv>
  To: maxinkij@inbox.lv
  Subject: – FOTKI.LV –
  From: "DOSKA.LV"<redaktor@doska.lv>
  X -Sender: <redaktor.doska.lv>
  X-Mailer: Internet.Lv Mailrobot
  Organization: INTERNET Ltd.
  Mime-Version: 1.0
  Content-Type: multipart/related;
  boundary="—-=000_070E_01C2D7FE.386C6C90";
  type="multipart/alternative"
  X-Priority: 3
  Content-Transfer-Encoding: 8bit

  Atbildēt
 47. huliganz

  man vispār liekas ka šīs bilžu izvietošanas ir totāli bezjēdzīga lieta! Čatojot var izmantot DCC, suutiit e-mailus vāl ir topā. Nafig vajag lietot to, kas pašam nepatīk – reklāmas, baneri utt.

  Atbildēt
 48. Spameris

  kirils, to nav nepiecieshams dariit gadiijumaa, ja atsleega ir sertificeeta. un normaali kantori var atljauties havot sertificeetu atsleegu.

  jaa, bet es nevaru.. piem, lai darbam konekteet caur SSL tuneli un kaut ko admineetu.. reaali neviens cits tur SSL neizmanto. un sertificeetas SSH (arii SSL tunelis) atsleegas nav gaidijies redzeet…
  var buut taadas existee, bet nav gadijies..
  un posteet doska.lv uz cien. k-gu numuriem nav jeegas, jo vinji tak vnk nofiltrees automaataa savus nr&emailus.
  un ar crivi pret cirvjiem metode vispaar sux.

  Atbildēt
 49. petruha

  ar ssh atsleegaam ir taa, ka tu pats esi atbildiigs par to, ka uzliec uz servera pareizo keyu instaleejot. a par ssl, nu ja reiz nevar atljauties, tad neko. pagaidaam atsleegu sertifikaacija ir 1niigais normaalais veids, kaa paarliecinaaties vai viss patieshaam ir ok.
  un par mikrolink/delfi abuse adresi, viss buus chikiniekaa, ganjauka atbildees k-ko riit. vinji parasti ir bijushi ljoti atsauciigi uz maniem meiliem.

  Atbildēt
 50. Murgonis

  Beidzot laikam ari SIA INBOKSS ir sapratis to ka SIA Internet vienkarshi rupji izsakoties sux.. Zheel ka lai to saprastu vajadzeja tik ilgi laiku..

  Atbildēt
 51. endr4f1nd3l

  Max.. piezvani Microlinkam uz 777777 un pastaasti beedu- ja tas ir no vinju subneta aatri pieveers zhaunas.
  tikai jaarunaa sakariigi.
  tur adminiem arii spameri nepatiik.

  Atbildēt
 52. Wrathchild

  Visus tos spamerus vajadzētu sist vai arī citādā ceļā šiem pierādīt, ka neviens šos nemīl. Jūs labāk daudz nerunājiet, bet sadodiet šim biedram novikovam pa purnu, lai šamējais redz, kur vēži ziemo.

  Atbildēt
 53. drake

  Ko tur var vēl piebilst, manuprāt vajadzētu tiesu. Cik izskatās inbox.lv varētu uzvarēt, tā būtu lieliska mācība Latvijas spamerim.

  Atbildēt
 54. Fotki

  С удовольствием читаю pods.lv. Эдакий промыватель мозга для ЛАТЫШСКОГО интернета. Комменты радуют своим позитивом. ?:%:%;:%; русские наглым образом , на глазах у распивающего пиво латышского населения решило узурпировать Лытвийский интернет. Ах как жаль – пишут некоторые – что такие ресурсы как top puls doksa fotki принадлежат таким уродам и всё такое. И правда, почему например господину Новикову, не прийти на поклон к господину Берзиншу с предложением забрать в своё безраздельное пользование ресурсы компании Internet.lv А самому (Нови кову) взять чемоданы и уехать в Россию.
  А в целом оч&

  Atbildēt
 55. Spameris

  А в целом очень приятно было почитать вашу критику. Я вообще /любл ю в любой нации людей, которые пьют пиво и рассуждают о великой идее, о национальном самосознании и прочей ерунде, пока на их глазах люди работают. А потом, находится эдакий Гарда, и как дядюшка Ади обвиняет во всем, всех кто не Арийской крови и тогдалее с известными призывами. Ну а там и вторая мировая не за горами. Или пардон, 3я. Великая Латышская.
  P.S. – Там кстати кто-т о братков обещал вызвать на 740. Дык адрес наш известен – милости просим. А остальным советую следить за своими высказываниями, в отл&#1080

  Atbildēt
 56. Spameris

  P.S. – Там кстати кто-т о братков обещал вызвать на 740. Дык адрес наш известен – милости просим. А остальным советую следить за своими высказываниями, в отличии от эфемерного понятия спама, закон об оскорблении личности , а также о клевете у нас работает достаточно давно и в независимости от национальности, привлечь к ответу по этой статье можно оень даже запросто.
  С Уважением,
  г-н Новиков.

  Atbildēt
 57. Kirils

  tas pusis no 91.-93. komentaara grib teikt, ka nekaada spama nav bijis un vinjsh ne par ko nav atbildiigs? 🙂
  nu ja. es arii gribeetu redzeet tiesu.

  Atbildēt
 58. maxinkij

  N. Kunda komentari is kaut kas… vareja kaut ko konkreti uzrakstit… Mda… laikam alu Latvieshu pardzeries 🙂
  petruha:
  Problema ir tada, ka tiem ari uzmeiloju, bet pat nekadu atbildi atpakalj nesanjemu.
  Tie laikam licences dot visiem un neko pat savus noetikumus nelasija.
  Laikam primari ir naudinju sanjemt.

  Atbildēt
 59. petruha

  nuss.. tur bij 4as email adreses, tu uz visaam suutiiji? ja nee, tad vaidzeetu meegjinaat. un veel 1kaarshi aizsuutiit uz abuse@… par cik tas arii ir abuse. protams ir saprotams, ka neko iipashu vinji taapat neizdariis, betnu mozh izteiks briidinaajumu.. vismaz. a tie novikova k-ga komenti bij ljoti naivi. k-kaa neredzeeju neko taadu, kas attaisnotu vinja uznjeemuma riiciibu, nubet pilniibaa piekriitu, ka liela dalja kommentu bij anaali.

  Atbildēt
 60. martins

  Cik daudz naida un apvainojumu komentaros… Tik daudz energijas izterets… Tak uztaisiet pasi www.focenes.lv ar atlautiem 1000MB un miers 🙂

  Atbildēt
 61. peaceman

  Nesaprotu, kaapeec daudziem nepatik inbox.lv? Peec manam domaam, tas ir pats eertakais pasta serveris…
  Gribeetos uzklausiit arii otras puses komentaarus, savaadaak nevar spriest kuram ir taisniiba.
  P.S Good spamer-DEAD spamer!

  Atbildēt
 62. Kirils

  taapeec, ka tur ir dafiga reklaamas. taapeec, ka vinjsh nav drosh (HTTP autorizaacija.. vai arii POP3, kas arii netiek kodeets). taapeec, ka vinjsh meedz buut downaa (Atvainojiet, bet shodien lietotaaji, kuri saakas ar a vai p e-pastus nesanjems! nu kas tas i, blj?) un lietotaajs neko tur nevar ietekmeet.
  ko es lietoju? ps.id.lv =]]

  Atbildēt
 63. OlbaltuMC

  Nu tak komentaari krievu valodaa… pirmais parakstaas "fotki", paareejos "Spameris".. vai spameris visus un aizmirsa kaa jaaparakstaas?? niks jau automaatiski aizpildaas 😀
  Principaa lasot visus Spamera komentaarus, liekas tas tas pats tiigjereens, vai vismaz domubiedrs toch 😀

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *