Mozilla Thunderbird 0.6

Beidzot arī ilgi gaidītais Mozilla Thunderbird 0.6 ir klāt. Ilgi gaidītais tapēc, ka nesen paspēju jau sakārdināt ar šī e-pasta klienta jauno izskatu. Pēc tāda kārdinājuma katra nogaidītā diena ir kā nedēļa.

Mozilla Thunderbird

Es gan pats palieku uzticīgs citam lidonim, bet neizslēdzu tādu varbūtību, ka pēc kāda laika varētu sākt lietot arī šo no Mozilla saimes.

Lejupielādes prieki:
Mozilla Thunderbird 0.6 Windows 8 128KiB (instalējamā versija)
Mozilla Thunderbird 0.6 Windows 7 812KiB (zip arhīvs)
Mozilla Thunderbird 0.6 Linux 9 932KiB

43 thoughts on “Mozilla Thunderbird 0.6

 1. Pow

  kas ir arhiveeshanas extension un ko vinsh eed ziemaa?
  man winrar normaali iehandlee arhiveetus attachmentus. ko arhiveeshanas extensions dariitu taadu ko nedara winrar?

  Atbildēt
 2. kenny

  kaads nezinaa vai var sso monstru pasleept systrayaa
  esmu izmekleejies gan pie extens. gan googlee bet nekaa – moss slikti mekleeju ?

  Atbildēt
 3. AP

  Vai nav zināms kā tam lidonim var norādīt lai attachus glabā atsevišķi no mail (t.i. vienā citā direktorijā) kā TheBat pie File & directories (mail account prop.) Keep attachment files: Separatly in special directory ?

  Atbildēt
 4. danila

  pie manis dzīvo 0.5 (20040207). tā neko, vienīgi mazliet tāds kā apdomīgs, ja šis būs ātrāks, tad instalēt un lietot visiem!

  Atbildēt
 5. BlackHalt

  Tie kas instalē šo versiju, bet ir iepriekšējā 0.5, iesaku uztaisīt backup 😉
  Jāinstalē citā direktorijā nekā kur bij 0.5 versija vai tai jāuztaisa rezerves kopija.
  Direktorija kurā instalēs 0.6 varsiju nevajadzātu atrasties ieprieksējās versijas failiem.
  Drošāk instalēt pavisam citā direktorijā, jo e-pasta vēstules un uzstādījumus šī versija ņems no profile direktorijas un viss strādās.
  Smukie linki:
  http://www.mozilla.org/products/thunderbird/
  http://texturizer.net/thunderbird/
  😉

  Atbildēt
 6. kalnietis

  vislaik lietoju sikspaarni uzliku shito lidojosho briinumu.. iepatikaas…. iepatikaas gandriiz, jo es ar vainu nemaaku atrast vai vienkaarshi taada lieta nemaz shitam nav kaa nolikt sisteemtrejaa.,.. toties freeware..

  Atbildēt
 7. Jy

  Nu jaunieši iemāciet man ar rullināt to zvēru. Gribēju visu baigi smuki un droši, mājās atteikties no Outluka. Uzliku Tundrasputnu. A ņifiga neiet. Nekonektējas pie delfi webmaila. Nu neparko. Serveri pareizie. Delfi vai Apollo dailaps. A ņikuja. Nu neiet. Met laukā kautkādu paziņojumu, tipa jums šis pakalpojums nav pieejams.
  M? iztaisnojiet man rociņas.

  Atbildēt
 8. soyers

  vai kaads ir saskaareis ar taadu lietu, ka meilus fiziski nedzeesh no Profilesdefault8jz9000w.sltMail direktorijas. Tipa Thunderbirdaa mails nav, bet inbox fails ne pa vienu baitu nepaliek mazaaks un kad panjem kaadaa txt editoraa paver valjaa to inbox failu, tad var mieriigi izlasiit to meilu, ko itkaa esi caur Thunderbid izdzeesis:(
  Vai kaads zin, kas par lietu?!

  Atbildēt
 9. Vaards

  Pa ilgiem laikiem ieskatiijos kas jauns podaa.lv… Tak veeljoprojaam njemaas ar uuberkuulajaam ugunsputnu paarluukaam u.c. kuukaam 😉
  Izveelieties paarbaudiitas veertiibas – Outljuk un Oultjuk Ekspress – E-mail klienti profesionaaljiem!
  Piedaavaa iespeejas paspeeleeties ar taarpinjiem un pasmaidiit par to nemitiigajaam laviinaam 😉
  V.

  Atbildēt
 10. KSB

  Tik tiešām šis maila klients ir reāli laps. 0.5 versiju pamēģināju, bet tur bij kautkādi gļuki ar IMAP (man tā šķita vismaz). Tāpēc arī paliku pie vecajiem OE & *** klientiem. Toties tagad jo vairāk pētu, jo vairāk iepatīskas Thunderbirds.

  Atbildēt
 11. Pow

  zjeel, ka shitam zveeram nav iespeejas nomatchot pareizi "Received:" headeri, jo tas ir vairaakaas rindaas un shis matcho tikai pirmo rindu. Tas vajadziigs gadiijumos, kad "To:" laukaa ir kautkaads shits, piem mailing list adrese (vai spams), bet accounts kam mails ir adreseets ir "Received:" headera laukaa.
  Nu galiigi nav variantu to nomatchot. Vareeja vismaz piedaavaat fiichu mekleet visaa headerii (liidziigi kaa var visaa mailaa).
  Tas ir vieniigais, kas man pietruukst peec The Bat izmeshanas. Nu un aatrums arii.

  Atbildēt
 12. Maxal

  re: [cx] tikai import piedāvā no outlook, outlook express, un netscape….
  bat exportu uz šiem nepiedāvā…
  coolynx: thanks, sča paskatīšos.

  Atbildēt
 13. raiviic

  Varbuut nemaaku atrast, bet vai shim visaadi jaukajam putninjam var uzlikt paroli ne tikai ienaakoshajiem mailiem, bet visam akkountam, kaa The Bat!?

  Atbildēt
 14. [cx]

  nevar
  par to tiek daudz diskutēts bet doma ir ka katram userim ir sava profile iekš documents and settings un citi useri netiek pie jamo meiliem ;]
  protams, ka reala situacija ir savadāka, jo man ar piem vajag passwd bet nu tāda nav…

  Atbildēt
 15. atis

  Uzliku. Pirmais, ko piefiksēju, ka salīdzinot ar iepriekšējo versiju šitas putns patiesi arī lido. Tikai kapēc te man tā daži brīdina lai veco versiju atstāju mierā. Nezinu. Es gribētu viņu nest nost. Nafig kautko man glabāt lieku.

  Atbildēt
 16. Remedy

  vai kaads gadijumaa nezin vai shim thuderbird ir dabunams extencion lidziigs kaa firefox "bookmark backup ftp" tiki prieks pasta adreseem?

  Atbildēt
 17. Elmārs

  RE: 25

  vai ir kāda iespēja šitam zvēram iestāstīt, lai viņs meilus no vairākiem acountiem mestu vienā inboxī?

  Jā ir. Pie katra accounta servera settingiem norādi to lokālo profila direktoriju (to var mainīt kā ienāk prātā un vienalga uz kura HDD), kur mest ienākošos mailus. Ja vairākiem account būs viena direktorija, tad maili no abiem nāks vienā folderī.
  Man pašam ir 5 adreses, kas nāk uz vienu folderi un viss rullē.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *