23 thoughts on “Battle.lv hacked

 1. Biezais

  Šitādas grupas servukus lauž nevis tāpat, bet gan sporta pēc. parasti tiek izsludinātas vienas vai vairāku grupu ietvaros sacensības un tad lauž visu pēc kārtas, ka tikai savāktu vairāk punktus.

  Atbildēt
 2. a

  Ja serveris ir uzlauzts "korekti"- paziņojot lapā par uzlaušanas faktu, tad tas ir labi (cik gan labi tas var būt :-))), vismaz tika atklāts caurums.

  Atbildēt
 3. endrju

  Es gandrīz no krēsla nokritu, kad pēc nmap (25, 80, 110) vienkārši apskatījos www.battle.lv; Da tur ir PHP XSS; Varbūt kādam ko izteiks šis links. Muhehheeehhee… Varbūt "uzlauzt" to pasākumu vēlreiz, lai tur nestāv Brazīļu brigāde?

  Atbildēt
 4. FaLcoN

  <***> nu es zinu ;D
  <***> pat zinu ka un ko darija cilveki 😉
  <***> tas ble ***** vainīgs
  <***> vienreiz šis sabojaja nah sequrity
  <***> un pateica ka nevajag mainīt
  <***> un pēc tam savu engine uzlika ;D
  <***> superbugainu 😉
  <***> un te rezultats 😉
  <***> un tie nebija obligāti brazilieši 😛
  <***> jo daži ip ir no ukrainas 😉
  <***> daži no .lv

  Atbildēt
 5. zaz

  OFFTOPIC (: mekleeju lv counteri, kursh a) skaitiitu preciizi (peec iespeejas) b) nechiitotu c) nebuutu piebaarstiits ar mazaam homepaageem un xxx lapeleem d) kuraa buutu arii kaads lielais speeleetaajs (dlf, tnet, aplo) e) nosaukumaa neparaadiitos burti "h" "x" "z"

  Atbildēt
 6. Krotow

  Tas siets sako ar jaudu arī bez laušanas. HTML galva kaut kur pazudusi un kodējuma arī nav, liīdz ar ko jāpārslēdz browzeris pa sieriskam, lai vispār varētu kaut ko izlasīt. Varbūt vēlreiz uzlauzt un salabot? 🙂

  Atbildēt
 7. coolynx

  endrju: es viņus informēju pirms pāris dienām un gribēju vēl kādu dienu nogaidīt un tad jau ar mierīgu sirdi nopublicēt, bet pavisam aizmirsu…

  Atbildēt
 8. FatCat

  Nu, jā. Skript kiddijiem tagad svētki, kautkādi bērni novācās barā, salasījušies gudrības tēvu lapās un tagad var dot iekšās

  Atbildēt
 9. CDC

  btw, shkjiet, ka tagad baiļi.lv staav valjaa jau kopsh pirmsaakumiem.
  shobriid vinjiem paaris dienas gan ir atliecies SQL serveris, kas dos laiku vinjiem, pirms viss SQL safiksots, novaakt arii shito "fiichu"

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *