Nav nemaz tik grūti dabūt HTML 3.2 Master

HTML 3.2 Nejauši iegāju Antona mājas lapā un ieraudzīju tur Brainbench sertifikātu kaudzi. Pirms dažiem gadiem, kad Brainbench tikai uzsāka savu darbību un piedāvāt šādu iespēju – bez maksas likt eksāmenus un izsniegt sertifikātus, tas bija samērā populārs pasākums. Vēlāk praktiski visi eksāmeni kļuva par maksu kā rezultātā tauta atdzisa. Šobrīd, redzot aktivitātes no letiņu puses, nākas secināt, ka reti kurš to vairs izmanto, jo pretējā gadījumā šis saraksts būtu papildināts ar jaunām personām un datumiem.

Lai vai kā, bet sagribējās arī sev tādu podziņu. Kaut kad baigi sen biju licis eksāmenus, bet līdz māsteram nedavilku. Šodien ar otro piegājienu kaut kā izdevās. Pirmajā reizē pārāk nenopietni to uztvēru un dabūju tikai 3.72 punktus, otrajā jau pacēlos līdz 4.44. Nav jau nekāds lielais rezultāts, bet, tomēr savs prieciņš ir. 🙂

Un vēl. Tā kā daudzi šo te uztvers kā izaicinājumu, tad atļāvos saglabāt šī brīža rezultātus. Būšu tikai priecīgs, ja šis saraksts papildināsies ar jauniem masteriem. Vienīgi jārēķinās ar kādām izšķiestām 40 minūtēm. Tur ir 40 jautājumi un katram jautājumam tiek dotas 3 minūtes. Man abas reizes sanāca ap 40 minūtēm, t.i., ~1 minūte uz katru jautājumu.

2 thoughts on “Nav nemaz tik grūti dabūt HTML 3.2 Master

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *