Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3)

Microsoft OfficeMicrosoft ir izlaidis Office XP Service Pack 3 (SP3). Sīkāka informācija par izmaiņām ir atrodama Microsoft lapā.

Servisa paka tiek piedāvāta divos variantos – mazā un lielā paka. Te ir paskaidrojums atšķirībām.

# OfficeXpSp3-kb832671-client-enu.exe: You should download this file if you have access to your installation source (usually Office XP product CDs). You will need to provide the installation source during patch installation if you have previously updated your Office XP product(s).

# OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe: Download this file if you do not have access to your installation source or if you experience problems installing the officeXpSp3-kb832671-client-enu.exe file.

Microsoft spogulis:
OfficeXpSp3-kb832671-client-enu.exe 16441 KiB
OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe 58925 KiB

26 thoughts on “Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3)

 1. Dr.Evil

  Officam2003 vēl nav sp, bet drīz būs….
  Kādas var būt probzas ar sp uzlikšanu uz office xp ? laikam jābūt ar pilnīgi līkām rokām….

  Atbildēt
 2. FaLcoN

  mani MS apdeiti un pakas nemīl diezko – laikam ar manu seriālo numuru vēl daži desmiti centušies uzlabot savas sistēmas. Tb neba jau nu es pirku legālo win un office…

  Atbildēt
 3. noisex

  nevar uzlikt 3o, ja nav 2as, savukart 2o nevar uzlikt, ja nav 1as, abaas iepriekshejas vel vajadzeja MS Office install sourci 🙂

  Atbildēt
 4. TypeR

  Vai kaads nezin iemslu , kaadel mans Words (Office XP, Tilde) nezeligi bremzee. Konfiguracija – Athlon 900, 256 RAM utt. Un bremzee tad, atver failus lielakus par 10 lpp. Kad atsleedz pareizrakstiibas parbaudi, klust labaak, bet nav ideali, kaa piemeram uz Celeron 1500.

  Atbildēt
 5. SpiegS

  TypeR: a cik daudz briivas vietas uz cietaa? pieljauju, ka tas vereetu buut saistiits ar to ka svapam par maz vietas ? bet var jau buut ka kljuudos …

  Atbildēt
 6. TypeR

  Vietas ir pietiekami, bet bremzeet saaka, kad defaulta uzstadiju Tilde 2002. Varbuut kaut kas nav pareizi nokonfigureets? Bremzeesana izpauzaas kad scrulee lapu augsaa-lejaa.

  Atbildēt
 7. BlackHalt

  Hm. a nav pabaigi liela tā paka? Gandrīz tikpat cik viss Openoffice 😉 Nez jau būs paŗis gadi kā iztieku bez skrepkas un tildes brīnuma. Kur ir tā zagvoztka, ka jālieto šitie brīnumi? Nu zinātniski pētnieciskos nolūkos varētu instalēt, bet drošvien, ka nav tādas licences…

  Atbildēt
 8. Dzhonijs

  Es arī nevaru atļauties MS briinumus, tāpēc jau kādu laiciņu esmu pārgājis uz alternatīviem risinājumiem, un nemaz nesūdzos, jo ar tiem es spēju padarīt visu to pašu ikdienā nepieciešamo ko ar maksas produktiem.

  Atbildēt
 9. Dr.Evil

  Man ar SP nekad nekaadu probzu nav bijis un MS softs nemaz nav tik liiks, kaa lietotaaju rokas( vairumaa gadiijumu :] )
  Ar office xp ir taa, ka vajadzeeja 1.sp, lai uzliktu 2., bet tagad treshajaa ir pieliktas klaat arii 1 un 2, taapeec nevajag visas kachaat, var likt uz reiz 3sho….
  Latvieshu Officam XP ir savas SP, kuras nevar uzlikt uz EN versiju un otraadi – EN SP nevar uzlikt uz LV office…
  Office XP +tildes birojs= dazhreiz dazhi gljuki, pameeginiet atrubiit smart tagus, vajadzeetu paliidzeet…..

  Atbildēt
 10. Janekuss

  Vispirms bija versijas.
  Pēc tam bija apakšversijas.
  Pēc tam bija servisa pakas.
  Tagad ir servisa paku “apakšversijas”.
  Gģe mir katjitsja?

  Atbildēt
 11. TypeR

  By the way, vai kaads var daliities pieredzee kaa pareizi butu jainstale Tilde 2002, prieks normaalas un aatras datora darbiibas – klusaa instaleesana (default) vai tomeer kaut ko konfigureet naakas?

  Atbildēt
 12. Dreef

  2TypeR: tipa ir kaut kaads gljuks ar gramatiķi tajā jaunajā tildē ar datoriem zem 1000MHz vai 1GHz ;-). It kaa vajadzētu izņemt visus ķekšus no proofingiem un spelingiem un tad pa vienam likt atpakaļ, kamēr atkal sāk kārties un tad zināsi kurš ķeksis vainīgs. Ja pareizi atceros, tad ķeksis pie Proofing Tools/Use German post-reform rules to visu pasākumu arī bremzēja.

  Atbildēt
 13. root-ax

  juus tur garaa ne paaraak stipri?
  nu uz 900 amd vispaar nekam straadaat nevajadzeetu kur nu veel ultrarijiigajam officexp.
  vai arii vajag iepirkt dzelzhus kaartiigus… 😛

  Atbildēt
 14. karuuzo

  Jo vairāk sūdu, jo vairāk enerģija vajadzīga, lai tiktu uz priekšu :)) Nu bet tā, tagad par tēmu:
  Cik esmu iepētījis, galvenā M$ Word bremze ir tieši dokumenta formēšana. Varētu papētīt sīkāk, lai rastos skaidrāka aina, bet virspusēji skatoties, izskatās ka Wordam (sākot laikam ar 97 versiju) ir izveidots kaut kāds gļukains pārformēšanas threads (process, plūsma), kas visu laiku bez apstājas rukā pa dokumentu un cenšas to pēc iespējas labāk saformēt. Problēma sāk parādīties dokumentiem apmēram no 10 lapām pārsvarā tikai labošanas režīmā. Interesantākais tas, ka atverot dokumentu (arī lielu, ~200 Lpp +bildes virs 50 gab.), kamēr netiek nekas labots, nekādu problēmu, bet sākot kaut ko labot, noslodze lēnām pieaug, līdz aiziet līdz 100% un apstājas tikai pie dokumenta aizvēršanas vai minimizēšanas.
  Par izteicienu komentāra sākumā, noslodze varētu pieaugt palielinoties formējamo objektu skaitam un sarežģītībai, piem. smart tag (velns viņu zin, kas tie tādi, bet visi par viņiem runā :?), tāpēc lai maksimāli atslogotu sistēmu, vajag censties pēc iespējas atslēgt visādas nevajadzīgas fīčas. Bet ar nožēlu jāsaka, ka (vismaz uz Office2000) nav izdevies atslogot procesoru kaut par 1% kamēr nav minimizēts vai aizvērts dokuments.
  m
  PS. Ikauņi atkal mums priekšā!!! Izlaista OpenOffice Ikauņu versija :/ Bet prieks par viņiem 🙂 (varbūt tā jau ir veca ziņa, bet es tikai šodien to pamanīju)

  Atbildēt
 15. takuzinis

  Arī šo SP3 nevarēs uzlikt, ja instalēts būs no admin.inst.point (bieži izmantots arī pirātiskajās office versijās, kas nav līkas bet ir vienkārši admin.inst.point). Lai tādam office varētu SP# uzlikt nepieciešams:
  1. Jāizveido admin.inst.point uz cietā diska,
  2. Jāiet uz ork un jālādē pilnie SP# (šobrī var iztikt ar SP3)
  3. Jāapdeito admin.inst.point,
  4. Jāteisa klusais reinstall=all
  Nekā sarežģīta, īpaši patīkami, ja datoru pārinstalē bieži: tad nav vienmēr jāuztraucas par jaunajiem update.
  Sevišķi patīk, ka admin.inst.point var taisīt arī mazās updates.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *