PHP Programmētāju Līga

Vakar ircā Jāzeps izmeta tādu domu, ka viņš veidos kārtējo projektu un šoreiz tā būs PHP Programmētāju Līga. Vakar, kad lapa tika atvērta, tur vēl nebija pieejami pirmās kārtas jautājumi, bet laika atskaite, līdz darbu iesniegšanas termiņa beigām, jau sākās. Spriežot pēc komentāriem viņa blogā, jautājumi parādījās nedaudz vēlāk.

Esuntu.com rīko PHP programmēšanas konkursu “PHP PROGRAMMĒTĀJU LĪGA” vairākās kārtās no 2004. gada 26. februāra līdz 2004. gada 1. aprīlim. Konkursā aicināti piedalīties visi PHP valodā rakstošie programmētāji bez vecuma, dzimuma un operētājsistēmiskās pārliecības ierobežojumiem.

Balvas konkursa dalībniekiem nav paredzētas.

To cik šis projekts būs veiksmīgs mēs redzēsim vēlāk, bet tas ir pilnībā atkarīgs tikai no jums – tiem, kas tajā piedalīsies.

37 thoughts on “PHP Programmētāju Līga

 1. aabele

  podā jauni raksti saak parādīties arvien lēnāk un lēnak, bet jāzepam arvien ātrāk un ātrāk – nez ko tas varētu nozīmēt???

  Atbildēt
 2. njam

  uzdevumi it kā viegli, bet tomēr ar āķīšiem. Nožēloju, ka noplaka mans entuziasms par regular expressions. Ai, kā noderētu. šonakt laikam nesanāks gulēt.

  Atbildēt
 3. BigUgga

  vot man tieshi tas pats ienaaca praataa 🙂
  bet, jispistu liigaa paaraak daudz profinju, kuriem nav laika kodet pa kreisi un pa labi 🙂
  kaa arii – viens izdomaa jautaajumu, otrs risinam, jo daliibnieku vairaak nava :))

  Atbildēt
 4. tamster

  Kas ar tie JSPistiem. Mūžīgi jamie raud ka viņus diskriminē, ka viņi to pašu ko citi dara ar PHP var izdarīt labāk ar JSP, utt. Kāpēc ASP- un citi -isti neraud? 🙂 Nesaprotu…

  Atbildēt
 5. endrju

  Tiem, kas dirš, ka nav laika – bļē un alu iedzer ir laika? Loģiski, ka ir laika. Bezjēdzīgas atrunas… negribat vienkārši parādīt kādi tad nu Jūs PHP koderi esat? ehh… es jau neko.

  Atbildēt
 6. Lupus

  man jau nu tas viss pēkšņi sāka likties dikti smirdīgi – skat http://journal.bad.lv/users/lupus/585142.html
  un tamster : A attiecībā uz JSPistu vaidēšanu – visi aspisti un pārējie pisti arī raud mazubikīt – tikpat cik jspisti. un tas ka vairāk pamanāmi ir elementāri jo pietiekami daudz phpistiem traucē jspistu eksistence 😀

  Atbildēt
 7. hvz

  endrju alus dzeršana ir pavisam cits process un jebkuram cilvēkam vajag atpūsties.
  Ja tu esi robots-koderis, tad tu jau vairs neesi cilvēks un tev jāstājas pusautomātu līgā.

  Atbildēt
 8. aabele

  to rfx:
  tieshaam varētu taisīt html līgu. Piem uzdevums – paņem delfus un no tabulu dizaina paarveido par css dizainu.
  Ak jā – tad jau tā būs css līga…

  Atbildēt
 9. Vistu Zaglis

  Katrs pats sev mazohists, protams, bet… php dzejolīšu rakstīšana ir lieta, ko es daru tikai un vienīgi par naudu.
  Un šo naudu es pēc tam investēju, arī alus patēriņā t. sk.
  Tāpēc lai vai cik nebūtu apsveicama ideja, tomēr jebkura minūte, ko es pavadu štukojot / rakstot, man liekas daudz vērtīgāka, ja es zinu, ka tā atmaksāsies.
  (Tas nav uzbrauciens idejai par konkursam kā tādam, ideja ir OK. Tas ir vienk. atbilde endrju.)
  P.S. Merkantila pieeja, bet es pēc dabas esmu slinks kā trankvilizatorus sarijies lemurs, un man tomēr liekas, ka cilvēka pamatstāvoklis ir nekā nedarīšana, savukārt darbs ir objektīvās realitātes uzspiests ekstrēms.

  Atbildēt
 10. Delf

  nu bet te nav darbs – te ir mazinji uzdevumi. pat ja taa prieksh tevis ir probleema uzrakstiit – vismaz tu iziesi cauri un jau zinaasi atrisinaajumu.

  Atbildēt
 11. Vistu Zaglis

  Galvas palauzīšanai OK, bet jaukt darbu ar izklaidi arī jocīgi.
  Nē, es jau nemēģinu teikt, ka tāds pasākums nav vajadzīgs, gluži pretēji…

  Atbildēt
 12. BigUgga

  Vistu Zaglis: pareizi jau tu saki, BET pastaav taada lieta kaa azarts! piemeeram, ar dzekiem uzgasiit futeni taapataas, bez domaam par miljonkontraktu un tikshanu augstaakajaa liigaa, vaitad nav forshi? un ja veel tas ir hobijs?
  paspeekoties tak arii ir forshi – redzeet, kursh speeciigaaks 🙂

  Atbildēt
 13. Jāzeps

  BigUgga, laba doma par to futeni bez miljonkontrakta ;]
  Vienīgais, ka profesionālie futbolisti točna brīvajā laikā nespēlē amatieru līgās, jo viņiem tas futbols jau sapņos rādās. Tāpat laikam ir ar tiem profesionālajiem programmētājiem.

  Atbildēt
 14. sas

  kameer vieniem coodeetaajiem dariit nav ko un vinji liigojaas, citi nepacelj acis no maizes (un sviesta) darba. 🙂 Tas taa, es neesmu php rakstnieks 🙂

  Atbildēt
 15. rxc

  jautaajums CLX uz atjautiibu: priekshkam tajaa peleekajaa raamiitii raxtiitajam textam ir pielikta zilaa kraasaa krasota adresiite, ja (1) tas nestraadaa kaa linx; (2) to nevar nokopeet un ievietot adreses laukaa? koa?!
  🙂
  (es lietoju firefox, rokas vrogjbi taisnas:)

  Atbildēt
 16. valdiic

  Briesmīgākie murgi ir tie, kas rādās par darbu – programmēšanu. Brīvajā laikā labprātāk tiešām iedzeru alu. Darbs ir darbs, izklaide ir izklaide. Nafig man viņus jaukt kopā.

  Atbildēt
 17. Kaspars

  Ja zini kas ir DC…. un tu veelies daudz labu filmu tad naac uz 81.198.128.40. Hubs ir tapshanas stadijaa…. bet ar laiku varees dabuut visu. Bet ja veelaties vienkaarshi parunaat par Kino… tad shii arii buus iistaa vieta……

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *