ATI Catalyst v3.10 un MultiMedia Center™ 8.8

LongT iemeta adresīti uz Neowin lapu kurā ir rakstīts par jaunajiem ATI Catalyst v3.10 draiveriem.

Lejupielādei lielo paku ar draiveriem un vadības paneli:
Windows 2000/XP Catalyst 3.10 23 092KiB
Emm, veco Windows 9x/ME lietotāji var aizstaigāt līdz ATi, ja interesē lielā paka, jo es stipri šaubos, ka kāds lieto normālu karti uz veciem dzelžiem un vecu Windows.

Atsevišķi draiveri:
Windows 2000/XP Display Driver 6.14.10.6404 7 832KiB
Windows 9x/ME Display Driver 4.14.01.9129 8 432KiB

Kā jaunums visiem ATi TV uztvērēju lietotājiem ir jaunā MMC 8.8 iespēja ierakstīt ne tikai MPEG-2, AVI un dzimto, bet nemīlēto ATi VCR formātu, bet tagad arī MPEG-4. Gribētos cerēt, ka šī jaunā iespēja strādās un rezultāts būs acij tīkams.

The latest version of the ATI MULTIMEDIA CENTER™ now allow for capturing to MPEG4 format. Three different MPEG4 Presets can be created through the ATI TV player setup.

Multimedia Center 8.8 24 460KiB

14 thoughts on “ATI Catalyst v3.10 un MultiMedia Center™ 8.8

 1. she`ka

  uuu..jauki jauki! pirms nedēlām 2 biju uzlicis šito Catalyst 3.10, kas laikam vēl atradās izstrādes stadijā, bet nu cerams, ka šitai nebūs super duper gļuku

  Atbildēt
 2. Joe

  Ļoti labi!
  Šodien iepirku ATI Radeon 9600XT. Līdz ar to beidzu savudraudzēšanos ar nVidia!
  Jo pēc ilgiem un mocošiem testiem FX5600 visādās versijās atpaliek no ATI!
  Laikam jau ATI beidzot ir sadevis pa pakaļu nVidia!

  Atbildēt
 3. she`ka

  Joe, ar tavu karti man liekas, ka bija iespējams pasūtīt spēles divas pa velti. Jāzin tikai tie seriālie numuri, kas ir uz tavas video kartes 🙂

  Atbildēt
 4. Anonīmais

  šitās packas un draiveri der man ja man ir xp pro un kautkāds saphīre radeon 9600 pro 128mb iepriekšējiem driveriem rādija ka tie neder vai kautkā tā
  var kāds kautko ieteikt?

  Atbildēt
 5. coolynx

  ui: Tas ir izstrādātāja defaultais softs, kas ir paredzēts ATi Radeonu saimes kartēm ar Rage Theater čipiem. Cik es zinu, tad nav cita softa, kas tiktu galā ar ATi kartēm un prastu ierakstīt mpeg-2, kur nu vēl mpeg-4.

  Atbildēt
 6. Joe

  Kaste kaut kads kupons ar kuru var pasūtīt HL1 un CS, kā arī HL2 kad būs pieejams! Var arī nokačāt caur kaut kādu Steam!
  Bus jāpaprovē!
  Best 9600XT ritīgi der! NFSU vienkārši lido!!!

  Atbildēt
 7. omama

  Joe tev laikam Šappire? mans a panēma to, tik probzas bij ar to v3.10 draiveriem kautkāda tur klūda un istalācija nevarot turpināties, izdevās uzlikt manuāli display drivakus :(( tev vis normāli uzlikās?Pielauju iespēju ka tas tāpē ka man nav servis pack1 uzlikts jo es Biļka onkam nemaksāsu 😛 tāpe man slinkums bij mugīties ar tām licenzes būsanām :)) bet buus vien laikam japaarvar tas slinkuma velninsh…

  Atbildēt
 8. Norchello

  Man ar viss rullee.Vieniigi veel jaapierod pie ATI.Iegaadaajos Saphire Radeon 9600 ProU(128MB).Taa jau esmu apmierinaats,tikai veel jaaiebrauc tajos driveru uzstaadiijumos.Veel nebuutu slikti vinu drusku overlockot.:)))

  Atbildēt
 9. Mef

  Ir bish probleema! ATI video karte RAGE FURY 32mb (jaa, jaa zinu antikvariaats), bet kur buutu jaabuut piem. speelees 3d grafikai resp. kaut kaadi cipari, burti utt. raadaas lieli kubiki tb klu4i. Kaa risinaat probleemu? Esmu izmeegjinaajies visaadus draiverus, bet nikaa. Bija reiz man arii liidziiga probleema ar GeForce MX400, kad uzliku WinXP, bet tad novliku update un viss aizgaaja. Ka jaaizveic ar ATI lai tas ar aizietu??

  Atbildēt
 10. Yukki

  čotta man pēc šī update Saphire Radeon 9600 ProU(128MB) nevēlas izrādīt biuldi uz TV. Nesaprotu, kāpēc pakļāvos un liku to update, ja normāli rādīja ar 9 versiju?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *