Delfi pārdots

Tātad tas ir noticis. Nemaz nebija ilgi jāgaida, kamēr notirgos Delfus.

Viena no vadošajām Norvēģijas mediju kompānijām “Findexa” ir kļuvusi par lielākā Baltijas valstu portālu operatora – AS “Delfi” – jauno īpašnieku, iegādājoties no “Microlink” 100% AS “Delfi” akciju. Darījuma cena ir 5,1 miljons EUR (3,4 miljoni latu).

Pie tam, nokaulējuši vienu citronu no sākotnēji plānotās summas.

Baigi interesanti paliek, kas tagad darīsies delfos. Varbūt beidzot uzlabos kvalitāti un nomainīs dzeltenās preses imidžu uz kaut ko nopietnāku?

39 thoughts on “Delfi pārdots

 1. nbinc™

  Domāju sākotnēji (vai arī turpmāk) nekas netiks mainīts, “dzeltenās” preses imidzj arī pievilina tur daudz lasīt gribētājus, sausa oficiala un patiesa informācija nav tas interesamtākais, taitai vajag izklaidi 🙂

  Atbildēt
 2. athlon

  Bet dizainu nu gan vajadzētu pamainīt. Un būtu jau jauki, ja visu uztaisītu pēc WEB standartiem ar XHTML+CSS, bet kas tev dos 🙁

  Atbildēt
 3. Lupus

  šaubos. Kāds ir, tāds paliks.
  Lai arī ir iespēja – tagad jauni īpašnieki, un ja visi kopīgi nobļausimies pietiekami skaļi, moš arī sadzirdēs. ;D Tā ka, tagad jātaisa akcija – Ceram ka Delfi pāries uz normāliem standartiem!
  (ķip pa visiem blogiem kopīgā ņerkšķēšana)

  Atbildēt
 4. Aidus

  Delfos wispaar kaukā baigi ilgi nau nāacies skatīties, varbūt tagad viss ies uz labo pusi un tur būs ko redzēt un aces papriecēt:)

  Atbildēt
 5. Athlon

  Besī ārā man tas Delfu dizains: kopš es atceros, tāds vinš ir arī bijis. Laikam Vēl Navigatora laikos. Tiešām mums vajag jaunu dizainu pēc standartiem. Skat cik smuks Wired news sanācis. Un ir pēc standartiem.

  Atbildēt
 6. nbinc™

  Jā par dizianu pievienojos arī pārējiem, cik gadus var skatities uz vienu un to pašu. Mani personīgi besī ka katrā valstī tie fonti ir savādāki. Man personīgi kaut kādi vairāk patīt TVNET stils, tas ir nevis dizaina, jeb rakstīsanas, bet vienkārši patīk …. :). Vienīgi kas imponē Delfos ka var palasīt iekšējos (blakus valstu)notikumus, to ko nekad TV ziņās nerādīs… tā sakot palasi kā citiem neiet un pašam vieglāk paliek par to ka te arī neiet…. 🙂
  Delfiem derētu piestrādāt vairāk nevis pie ziņu krāsas (dzeltenas, baltas u.t.t.), bet pie to operativitātes un korektuma, dažreit sastopu tādas izvirtības ka brīnos vai tie, kas to drukā, pēc tam to pārlasa …… nereti ir arī dubultās ziņas, vienā dienā kaut ko uzrakstā un pēc nedēļas to pašu padod kā jaunumu……
  Kaut gan nevaru teikt ka īpaši daudz lasu tos Delfus…… 1x dienā virsrakstus pārlasu un ja kas ieinteresē tad noklikšķinu…..

  Atbildēt
 7. John

  Interesanti – tā nekas nauda par interneta portālu. Dzīvs pierādījums e-biznesa veiksmei. Lai gan a/s “Delfi” nebūtu tikai www.delfi.lv, ir jau kaut kas vēl.
  Lai gan Delfi nebija un nav nekas kvalitatīvs, taču tēmēts uz masām – un ar to pietiek. Tvnet ir kvalitatīvāks, bet …… nekā.

  Atbildēt
 8. Pablo /118/

  Ir arī man savs komentārs. Delfi noteikti pārtaps par vienu no Latvijas info portāliem, kā piemēram Infoline, 118. Tas paliek tikai laika jautājums. Un tā visi kopā: “ar dievu vecie DELFI”. Ā, un protams, net tikai delfi.lv bet arī *.lt un *.ee

  Atbildēt
 9. nbinc™

  to Pablo:
  Nedomāju ka tyas notiks tik ātri jo pastāv tāda lieta kā autortiesības, tas ir informācija (ziņas, jaunumi) arī ir savā ziņa ir īpašums un ne jau Delfi tos visu ne vietējos jaunumus izdudro, protams ka tie tiek ņemti no citām ziņu aģentūrām un tā kā Delfi patreiz apvieno 3 valsu saitus tad juridiski kārtot to o vienas vietas ir izdevīgāk – tas ir paraksti sadarbības līgumu un visus liec tās pašas ziņas tikai atliek iztulkot. Savādāk katram lokālam (neatkarīgam) ziņu portālam būtu jākārto to atsevišķi.
  to Athlon:
  Par to Pods.lv dizainu, nav jau vainas, lasīt jau ir vieglāk kad nezibsnī apkārt visādas reklāmas un krāsaini plankumi. Vienīgais ieteikums no manis uztaisīt to lapas augšpusi sakārtotāku, es domāju to logo un meklēšanu, kaut gan ….. gan jau būs labi arī tā.

  Atbildēt
 10. she`ka

  ek..nu tak tās ziņu lentes tak ir visu vienādas un ziņas nekur neatšķirās…
  visi lielākoties ņem info no Lursofta..

  Atbildēt
 11. Pablo /118/

  to nbinc™: es jau nesaku, ka pazudīs ziņas… Tās protams paliks, līdzīgi, kā to dara 118. Bet lielākais akcents būs protams uz meklētaju, jo kā zināms “Findexa” vēlas arī savu katalogu ieviest Latvijā un ieguldīt šajā nozarē krietni lielu žūksni $ . Un 😉 ka lai atpelna tos 5,1 milj. No otras puses ar mediju varu , kāds DELFI ir pašlaik varētu nopelnīt daudz vairāk…

  Atbildēt
 12. daysleeper

  DELFI nemainisies un ari dizains nez vai – tie tak portaliem vispar ljoti reti mainas – tikai apollo taadc izleeceejs.

  Atbildēt
 13. Oshcha

  Raksta autoram gribeetu teikt ka taa “dzeltenaa prese” koa no rakstiitaa konteksta var noprast nav atkariiga tikai no kraasas, bet gan no satura … un gluzzi negribeetos piekrist ka LETA zinja ir dzeltenaa prese, jo cik zinu liela dalja nopietnu laikrakstu un pat TV no turienes njem zinjas!

  Atbildēt
 14. e-remit`

  ja par dizainu: biznesa ideja coolynxam – uz 1. aprīli sagatavot dizainu, pilnu reklāmām, drausmīgām krāsām, ka acis izmežģīt var…. 😉

  Atbildēt
 15. Vaards

  Ziniet kāda ir pirmā idiotus raksturojošā pazīme?
  Idioti maina lietas, kas labi darbojas tāpat…
  Un tagad fiksi aizejiet savus komentāru palasiet.
  Athlon,
  Tas http://www.wired.com/ —> Tur konkrēti apvemties var, ja uz tādu kroplību būtu jāsatās…. Un cik tur skriptu sabāzts, KOA? Ja mans ēzelītis uzlikts uz “prompt” priekš ActiveX un Javaskriptiem, tad es spēju tur padsmit reizes “OK” nospiest, lai viņš rullētu… Kamēr Delfos man viss aiziet arī “Cancel” nospiešot (trīsreiz, kas dēļ flaš baneriem – šovakar vispār pietiekās ar vienu Cancel spiedienu).
  Salīdzini informācijas izkārtojumu delfos un tajā ārzemju zilajā lapā – kudiš ērtāk ir izvēlnes visas apskatīt kreisajā malā un tekstu virsrakstus viducī – reklāmas paliek labajā pusē (un ja skriptiem spiež VIENREIZ cancel, tad tās vispār nerāda).
  Salīdzini krāsas – cilvēkam pozitīvi ietekmējošas ir silto toņu krāsas, gaišas, turklāt pozitīvi ietekmē dzeltens tonis (iespējams saistīts ar iedzimtu tiekšanos uz sauli). Paskaties to idiotisko ārzemju veidojumu – sviests kautkāds.. Tīņu marazms – balti burtiņi uz melna fona jau izvēlnē… Depresijas apsēstie nīkuļi.
  Just my 2 santims for delfi & translit.

  Atbildēt
 16. !ob

  sarunājam – katrs izsakās savā kompetencē. citādi es nomiršu smieklos no šarlotāniskiem izteicieniem par krāsu simbolismu.

  Atbildēt
 17. Vaards

  Luudzu, luudzu nemirsti!
  Nu labi – nokraaso telpas sienas, kuraa tu uzturies visvairaak (darbs,dziivoklis) peleekaa kraasaa – (aptuveni kaa poda.lv fons laucinjaa, kur rakstam komentaarus) – un tu redzeesi – peec gadinjiem trijiem buusi kardinaali mainiiijies savaa attieksmee pret apkaarteejo pasauli…. Viss Tev liksies slikts un neperspektiivs, visur saredzeesi pesimistisku iznaakumu 🙂
  V.

  Atbildēt
 18. gvid0

  Vaards
  jaa un ja dzeltenu tad depresiju pusgada laikaa var izaarsteet bet ja salaatzalju tad maniakaalo paranoju tikai divos meeneshos 😉 nez par ko tie psihiatri visu laiku domaajushi? viss tachu ir tik vienkaarshi!

  Atbildēt
 19. janis

  ehh, pie kājas tas delfi, jāsaka atklāti, tagad apollo rullē, daudz informācijas un arī pienācīgas kvalitates, piemēram, līdz šim nezināju kur var palasīt par geimiem, kopš gamenet aizvērās, te latvijā nekas normāls nebija(neskaitot gamez.lv , jo tas sucks) un tas attiecas ne tikai uz to sadaļu vēl jau ir citas…

  Atbildēt
 20. none

  paldies janis par gamez.lv adresi. sen nebiju bijis un izraadaas tur viss rulez. bet par tavu ar cukuru aplieto apollo gan negribu piekrist. nekas jauns, lai vinjaa regulaari iegriestos tur taa arii nav paradijies. kaa bija garlaiciigs, taa palika taads pats.

  Atbildēt
 21. Max

  Karo4e dxeki palidzat VAI RAI PODS GALVENAIS WEB VEIDOTAJS MAN PROBLEMA AR TO SAUCAMO SPAMS KAS RESTARTE kompi man baigi jazin ka vinu izdziit no pc ar norton nevar 🙁 besi hakeri kas to izdomaja karo4e ja kads zina atraksta atpakal!!!!! ienakshu

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *