BootMark 0.1a alfa versija

BootmarkPērkot jaunu tehniku parasti, tomēr tiek apstaigāti dažādi formumi, lasīti apskati un testu rezultāti, lai salīdzinātu vairākus modeļus no kuriem izvēlētos lētāko, labāko un pieejamāko no visiem.

Pēc tam, kad attiecīgais dzelzis (detaļa) ir iepirkts notiek lielīšanās un salīdzināšanas prieki. Lai varētu *argumentētāk* lielīties ir izdomātas dažādas programmas, kas ar īpašu algoritmu palīdzību nosaka attiecīgā dzelža veiktspējas un attēlo tās skaistos grafikos vai ciparu izteiksmē.

Diemžēl vai par laimi esmu tikai reizi vai divas pamēģinājis šāda tipa programmas, jo tāpat es apzinos, ka nav man pats spēcīgākais dzelzis un tas testos neuzrādīs vislabāko rezultātu, lai ar to varētu lielīties un sacensties ar kādu. Toties man ir paveicies ar apziņu, ka labs dzelzis nekad nav bijis noteicošais, jo, lai arī kāds monstrs tev nebūtu tāpat atradīsies kāds ar nosacītu lūzni, kas spēs visu izdarīt daudz labāk nekā tu. Rezultātā būs škrobe par lieki izšķiesto naudu un kauns pa visu ģīmi. Dzelzim jābūt tādam, ko tu vari atļauties, lai pēc tam neubagotu naudu maizei un tas daudz maz labi spētu apmierināt tavas vajadzības.

Lai vai kā, bet testi, tomēr ir jāveic, lai būtu konkurence starp ražotājiem un tas savukārt veicinātu progresu un piemestu piparus fleimam forumos.

Boot.lv ir nolēmuši, ka Latvijā ir nepieciešama sava dzelžu testēšanas un novērtēšanas programmatūra, un izlaiduši pirmo publisko alfa versiju BootMark 0.1a. Šai programmai par godu ir izveidota speciāla sadaļa Boot.lv forumā.

Tātad mēs jums pasniedzam BootMark tādu, kāds tas ir un škiet šo versiju varētu uzskatīt pirmo publiski pieejamo BootMark alfa versiju 0.1a. Uzreiz jau brīdinām un pamatoti, ka BootMark pagaidām nepretendē uz pabeigta vai pat uz gandrīz pabeigta projekta statusu, un jūsu uzmanībai tiek piedāvātas tikai uz šo brīdi eksistējošās iestādnes (ja vēlaties varat uzskatīt to par informācijas noplūdi un domāt, ka jums ir laimējies tikt pie no boot.lv laboratorijām nozagtā materiāla:).

Pirmie BootMark testu rezultāti jau ir atrodami forumā.

11 thoughts on “BootMark 0.1a alfa versija

  1. cu

    par tiem jaunajiem dzelzhiem –
    taisni taa, tas 3 gigahercu monstrs zem galda vien neiztaisa no cilveeka kodeeshanas dievu vai dizainu paveelnieku

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *