Windows Media Recorder 9.0

Pēdējā laikā arī Latvijā ir kļuvuši diezgan populāri dažādi televīzijas šovi, kas tiek translēti internetā. Ja televīzijas raidījumu ierakstīt nesagādā nekādas problēmas, tad ar interneta pārraidēm ir zināmas grūtības. Par dažādām problēmām ar realitātes šovu ierakstīšanu no interneta pārraidēm cīnās un apraksta Dreef savos apskatos.

Es pats neesmu diezgan sen neko skatījies internetā, jo kaut kā apnika tie šovi – muļļā vienu un to pašu visu laiku. Katram gadījumam, ja nu pēkšņi vajadzība spiedīs kaut ko ierakstīt varbūt pamēģināšu šo programmiņu – Windows Media Recorder 9.0 772KiB. Pats neesmu testējis un nezinu vai ar to vispār kaut ko var ierakstīt.

Windows Media Recorder

Pilnāku versiju var atrast šajā lapā.
Neliels citāts no izstrādātāju lapas.

WM Recorder 9.0 is the first and only software tool that allows for one-click recording of any Windows Media™ streaming video or audio content. It’s perfect for music videos, music, radio broadcasts, adult and subscription content, or corporate webcasts.

WM Recorder is fun and easy. Simply open WM Recorder, click Record, and play the video or audio you want to capture. Files are saved on your PC automatically for playback anytime. With WM Recorder, streaming content doesn’t disappear. It stays for as long as you want it.

24 thoughts on “Windows Media Recorder 9.0

 1. ui

  subj. meerkjiem izmantoju taadu StreamBoxVCR, kas mak glabat ari Real streamus, bet izskatas, ka modernakus serverus shis nenjem
  jamo gan gruuti samekleet un pierunaat darboties…

  Atbildēt
 2. ManInBlack

  Mjamz.. lidz sim lietoju asf recorder, ja ko vajadzeja. Bet vispar jau reti kad vajag. Gadas gan kads raidijums, kur kads pazina ir uzaicinats apspriesties, bet reti. Tapat jau pec tam neskataas, bet stav kolekcijai failins. Bus ko mazberniem radit.

  Atbildēt
 3. ui

  vajag pamegjinat to pashu “StreamBox VCR 1.0 Beta 3.1 – FlyingRaichu RTSP/PNM”, kautkas tur par quicktaimu ir teikts. man nav neviena .mov-stream linka, citadi varetu paproveet…

  Atbildēt
 4. Lupus

  vai vēl vienkāršāk – apskatīties source -> search “.mov” -> kopējam linku uz failu -> brovsera logā -> saglabājam kā piedāvāts.

  Atbildēt
 5. enima_Pleshs

  nu iisteniibaa ar quiktaimu ir taa ka vinjsh kad ir visu striimu atvilcis 100% liidz gala piedaavaa saglabaat uc hdd (vieniigi jaabuut licenzeetai/:P versijai)

  Atbildēt
 6. Dreef

  Nu tipa kaadu laiku atpakalj biju testeejis arii sho programminju, bet baigais Suu@#$ ;-). Var jau buut, ka tagad jamie pacentushies un veikushi kaut kaadus uzlabojumus. Kaut kad veelaak notesteeshu un pateikshu vai no shiis jaunaas versijas ir kaads labums.

  Atbildēt
 7. daysleeper

  neatradu nekadu realu pielietojumu – kaa isti pareizi vinsh butu jalieto TV.lv ?? izmantoju ASF recorder no tvnet kachaat- viss ruleee.

  Atbildēt
 8. Dreef

  Taa arii domaaju, ka suu@#$ ;-). Tiko notesteeju un jamais njefiga nevar – nevelk. Liekas, ka jau pagaajusho reizi shie sameta shos tekstus par pirmo…, bet reaali nav veel pirmaa ;-). Jaauzraksta shiem, ka vinji nefiga neceert zivi 😉

  Atbildēt
 9. ndqc

  starp citu uz linuxa mmsclient baigi laba lieta. velk visu kas saakas ar mms:// savilkos no cnet clipus kur balmers izrunaajas par m$ produktu droshiibu 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *