Lieli vīri pasūta Virtualliepaja.lv

Vakar ienāca informācija, ka Hackers.lv forumā kāda persona KLUNEY ir lūgusi palīdzību uzlauzt www.virtualliepaja.lv par ko arī informē paši saita autori. Pavēle it kā ir nākusi no Liepājas domes vadības puses.

Īsāk sakot, man ir dota neoficiāla pavēle iznīcināt vai vismaz sabojāt saitu: www.virtualliepaja.lv
(Sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem ir konkrēti uzkāpts uz varžacīm.)

Viss jau būtu labi, ja tikai šī informācija nebūtu nonākusi Delfos. Viena lieta ir, ka par to raksta www.virtualliepaja.lv vai apspriež hackers.lv forumā, bet pavisam, kas cits, ja to nopublicē Delfos.

No vienas puses tas ir slikti, ka tādas lietas notiek, bet es saskatu arī vienu pozitīvu momentu. Ja reiz “lielie vīri” taisa jeb mēģina taisīt “razborkas” internetā, tad tas liecina par to, ka internets tiek atzīts jau par līdzvērtīgu vidi – firmas seju, vizītkarti, darba vidi, vai jebko citu, ar ko rēķinās.

Būtu pat jautri, ja kriminālās hronikas slejās parādītos teksti – vakar www.bokss.lv saitā ieradās desmit līdz ausīm bruņoti hakeri un ar pingu mēģināja noflūdot lapu, pēc tam izraisīja kautiņu forumā kā arī nomainīja Latvijā pazīstamo bokseru bildes uz Paintā zīmētām karikatūrām. Šobrīd reanimācijā atrodas bokseru bildes ar kurām cīnās 4 profesionāli mākslinieki…

P.S.
Par tēmu – uzvārdus cenšamies paturēt pie sevis vai arī taisam galvassāpes Delfiem vai Virtualliepaja…

39 thoughts on “Lieli vīri pasūta Virtualliepaja.lv

 1. darklow

  laikam pats muļķīgaakais shajaa lietaa no KLUNEY puses bija par to visiem publiski pazinjot – dot laiku www.virtualliepaja.lv adminiem visu kaartiigi sabackupot, ja tas jau nenotika automaatiski.

  Atbildēt
 2. vimba

  Es gar zemi!!! Haaaa. “Šobrīd reanimācijā atrodas bokseru bildes ar kurām cīnās 4 profesionāli mākslinieki…” COOL!!!

  Atbildēt
 3. daysleeper

  sen nebiju taa smeejies – ka zi’, varbut musu informacijas sabiedribaa toposhajaa taa ari driz bus – shadas kriminalhronikas.

  Atbildēt
 4. Maris

  Par ciinju i-netaa jau tikai taadu sviestu var iists datortaarps izdomaat. Un galvenais, ka pasham patiik. Notiekti, ka Jaanju vakaru tu arii svini seezot pie kompja.

  Atbildēt
 5. Pink

  adm klau, a kas domee izceelaas? Un vai tieshaam Fiirers deva taadu majienu savam padotam? Me vienkarshi reec, ja jau Seskis Fireram ir uzdevis risinaat probleemu ar nepaklausiigo Aigaru. Vai nu Aigars ir njemis un visu uzpuutis.

  Atbildēt
 6. NoKIE

  difaini ka tads hajs sacelts.
  jebkuram cilvekam fantazija labi strada, un jebkursh vareja safantazet vel lielakus murgus par tiem, un iepostot visados forumos .
  Varbut tie ir murgi un Klunija sapnji un pilniga netasniba.

  Atbildēt
 7. Delf

  nu es delfus nelasu u narii neuzskatu par nopietnu portaalu 🙂
  bet par “kriminaalzinjaam” – ha ha, sen nav tik smiekliigs kas lasiic 🙂

  Atbildēt
 8. Aigars

  Nu patiesībā es neesmu nekādos Delfos neko licis. Kas to izdarīja, es nezinu. Ziņa tika ievietota tikai www.virtualliepaja.lv . Tas patiešām nav reklāmas triks. Protams, priecājos, kad no 200 apmeklētājiem uzlec uz 1000. Tomēr par tik “cēlu” ideju dēļ nebiju pat domājis.
  Bet šis fakts tiešām ir reāls. Ir konkrēta persona, kurai pašvaldības amatpersona to “palūdza” izdarīt. Jā, klūnijs, maigi sakot, ir muļķis, ka to darīja tā- publicējot lūgumu čakarēt serveri Krievijas un :Latvijas hakeru forumos. Tomēr pats fakts ir nenormāls, kad kādu rakstu vai komentāru dēļ nolemj lauzt serveri. Gribu atgādināt, ka Likums par presi gan šo Podu, gan vl definē par interneta mediju. Tas nekas, ka pagaidām tiem nav vajadzīga preses izdevuma apliecība un nodeva. Gan jau tas būs.

  Atbildēt
 9. ahoi

  he, varbūt arī latvianus un ddd kādreiz nopietni uztvers? 😛
  ja kāds nezin, tad:
  www.virtualliepaja.lv = 159.148.234.66
  www.latvians.lv = 159.148.234.66
  a varbūt nograut gribēja pēdējos? par to pavisam nebūtu ko brīnīties, jo samazgu uzrakstīts tur ir pietiekoši. grūti atrast amatpersonu vai pazīstamu cilvēku, kas tur nebūtu nozākāts…

  Atbildēt
 10. noisex

  muahaha: normala pieeja – paprasam forumaa un viss notiek 🙂 Lai vai kaa tas ir leimi – ir japazist konkreti cilveki, kas uz to butu spejigi, bet nu ne shitaa

  Atbildēt
 11. m|sc

  nu es KLUNEY vietaa buutu bik paspamojis kautkaados hak0ru forumos to addresi vienkaarshi tb virtualliepaaja.lv un ganjau ka kaadam piegrieztos, bet vispaar man piedur ideja ka “kaadam populaaram cilveekam ir uzkaapst uz varzhaciim” 😀

  Atbildēt
 12. hvz

  A varbuut kluney vienkaarshi saprata, ka lauzt shams nevar un nesanaaks, a ja neko nedariis tad sho draaziis. Nu i jams veica veiksmiigu darbiibas imitaaciju, ieposteeja to paaris forumos lai tas atsaldeetais priekshnieks redz ka kaut kas tiek dariits :))

  Atbildēt
 13. Aigars

  159.148.234.66 atrodas vairāk nekā 20 lapas. Ja katrs man gribēs par to sodīt pēc sava prāta, man jau sen vairs nebūtu lemts staigāt pa šo pasauli. Ticiet man, Latvians.lv ir čakarēts pietiekami un arī tad nav klusēts.
  Kas attiecas uz samazgām “ahoi”, tad nedomāju, ka to mazāk pasaka Streips radio, Gay.lv, TVNET ar saviem pretīgajiem stāstiem par grupveida seksiem, vai Rukšāne no Dienas, vai Nikolajs Kabānovs “Vešķos sevodņa”. Latvians.lv atspoguļo sabiedrības daļas viedokli. Ja tas būtu nelikumīgi un sodāmi, tici man- Drošības policija ātri aizklapētu to ciet. Arī es nepiekrītu tam, ko raksta viens vai otrs, bet nekad vēl neesmu tādēļ mēģinājis kāda serveri vai resursu bojāt. Amerikā Lielās depresijas laikā arī spridzināja laikrakstu redakcijas, uzskatot, ka tas ir normāli- viņi taču “brauc virsū” un ir subjektīvi! Tagad tas nav iedomājams. Ir stulbs uzskats, ka internets ir kaut kas cits. Domāju, agri vai vēlu visiem būs jāapjēdz, ka interneta resursi kļūs līdzvērtīgi laikrakstiem un TV. Pavērojiet kaut vai šo Poda statistiku un vidējas reģionālas avīzes tirāžu, ja nemaldos Podu dienā apmeklē ~ 1000 ip. Nedēļā ~7000. Un mēnesī?
  Būs pirmie kriminālprocesi par serveru bojāšanu. Būs pirmās krimināllietas un sodi. Ticiet man, tad visi šie jefiņi, kas te iedomājas no sevis baigos pseidohakerus, aprausies. Neticu, ka gribēsies saņemt sodu, tādu pašu, ko piespriež par kioska uzlaušanu. Piekritīsiet, tas ir ļoti līdzīgi, vai ne?

  Atbildēt
 14. Frukto

  Nekas cits kaa ljoti laba reklaama prieksh www.virtualliepaja.lv. Saita iipashnieki noteikti tagad seezh pie shampaaniesha glaazeem un skataas kaa vinjai saitas ar katru biriidi kljuust populaaraaks ;))

  Atbildēt
 15. U

  Aigars: ko Tu tur reekjini ar taam IP dienaa? nu es iegriezhos shodien pods.lv, riit, pariit, aizpariit… – vai taas jau buus triis IP? ;D shitaadaa veidaa veel vari pateikt, ka Tu esi sabiedriibaa paziistams cilveeks, jo meenesii Tevi sveicina 300 cilveeki, no kuriem 30 ir pastnieks, katru riitu atnesot aviizi un paareejie 290 ir 15 koleegji, kuri uz darbu un no darbu iet gar sargtantinjas galdu un sveicinaas-atsveicinaas ;D

  Atbildēt
 16. Pow

  Gribu atgādināt, ka Likums par presi gan šo Podu, gan vl definē par interneta mediju. Tas nekas, ka pagaidām tiem nav vajadzīga preses izdevuma apliecība un nodeva. Gan jau tas būs.
  nu par shito vispaar var konkreeti paarreekties.

  Atbildēt
 17. Pow

  jaa taa saaku reekt par ieprieksheejo postu, ka pat linkus aizmirsu piemest. Te buus:
  likums par presi. Ir veel 4 groziijumi (pashi atradiisiet, ja interesee), bet nevienaa no tiem nekas nav teikts par internetu.
  Citeeju:
  Saskaņā ar šo likumu prese un citi masu informācijas līdzekļi (turpmāk tekstā — masu informācijas līdzekļi) ir avīzes, žurnāli, biļeteni un citi periodiskie izdevumi (iznāk ne retāk kā reizi trīs mēnešos, vienreizējā tirāža pārsniedz 100 eksemplārus), kā arī televīzijas un radio raidījumi, kinohronika, informācijas aģentūru paziņojumi, audiovizuāli ieraksti, programmas, kas paredzēti publiskai izplatīšanai.
  diez vai podu var pamest zem citiem periodiskiem izdevumiem, kas iznaak ne retaak kaa reizi 3 meeneshos un vienreizeejaa tiraazja paarsniedz 100 eksemplaarus.
  vaardsakot, labojiet, ja kautko ne taa uztveeru.

  Atbildēt
 18. Neonz

  kā arī televīzijas un radio raidījumi, kinohronika, informācijas aģentūru paziņojumi, audiovizuāli ieraksti, programmas, kas paredzēti publiskai izplatīšanai.
  jautājums – kā uz to skatās… php ir programmēšanas valoda līdz ar to, tas kas ir radīts ar php palīdzību arī var tikt uzskatīts par programmu. Līdz ar to: pods.lv = uz servera esoša programma
  protams, neesmu jurists, tā ka iespējams braucu pamatīgās auzās

  Atbildēt
 19. Aigars

  2. pants [.. kā arī televīzijas un radio raidījumi, kinohronika, informācijas aģentūru paziņojumi, audiovizuāli ieraksti, programmas, kas paredzēti publiskai izplatīšanai…] Internets (ziņu portāls) 1990. gadā nu nekādi nevarēja būt pieminēts. Ja pasekotu precīzāk, tu konstatētu, ka drīz vien šis likums tiks labots. Līdzīgi tiek darīts visur.

  Atbildēt
 20. Vaards

  un citi periodiskie izdevumi (iznāk ne retāk kā reizi trīs mēnešos, vienreizējā tirāža pārsniedz 100 eksemplārus.
  1. Podam raksti iznaak biezhaak nekaa reizi triis meeneshos.
  2. Katram rakstam (pienjemsim kaa atsevishkju izdevumu) tiraazha arii paarsniedz 100. Uz sho briidi kaadi 1100 unikaalie luurikji ir sho pasaakumu vienas dienas laikaa apskatiijushi 🙂
  V.

  Atbildēt
 21. Pow

  Aigars, kad tiks piemineets, tad arii veersi paaksti. Paigaidaam nav piemineets.

  …drīz vien šis likums tiks labots. Līdzīgi tiek darīts visur.

  kur visur?

  Atbildēt
 22. r0y

  Pods.lv juridiski principaa var skaitiities arii ka tiraazha ir 1. ekseplaars. No taa ka kaiminjiene aizlienee no tevis aviizi jau aviizei tiraazha neceljas! Tas pats te – mees skatamies vienu un to pashu eksemplaaru!
  Sadaaljaa par Interneta meedijiem tad jau butu jaadefinee apmekleetaaju kvantums. Un uz to jau vienaldziigi izdevnieciibas neskatiitos…

  Atbildēt
 23. Vaards

  R0jam.
  Ja esi Windows lietotaajs (parastais, nevis paarkuuls hack0rzs), ja esi IE lietotaajs (parastais, nevis paarkuuls hack0rzs), tad apmeklee sava C: diska plashumos shaadu linku C:WINDOWSTemporary Internet FilesContent.IE5KAUTKADSFOLDERISpods[1].htm
  Un Tev taps skaidrs, ka viens tiraazhas elements pie Tevis noteikti glabaajas!
  Jo coolynx patiesiibaa ir gluzhi kaa Ziemsveetku veciitis – vienalga cik daudz apziniigo cilveeku savos brouzeros ieraksta pods.lv, shamais tikuntaa paspeej visiem pa eksemplaarinjam klusinjaam aizstibiit 😉
  Un nobeigt sho marazmu gribu ar shaadiem vaardiem – galvenais lai buutu kaads kandidaats, “statja vsjegda naidjotsja” 😉
  V.

  Atbildēt
 24. m|sc

  kas par fakinu dirshanu? shitais nava nekaads piespiedu pasaakums tb ja negibi tad nenaac un nelas neviens tak tevi nespiezh atskjiriibaa no taa kas notiekas TV un radio

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *