Miss Eiropa 2003 aizkulises

Anfrax.ru lapā atradu saiti uz kādas Miss Eiropa 2003 konkursantes žurnālu. Kas starp citu izrādījās Latvijas dalībniece – Jeļena Keirāne. Viņa savā žurnālā apraksta (krievu valodā) to, kas patiesībā notiek konkursa aizkulisēs.

Šajā bildē viņa neīpaši labi izskatās, bet, ja nedaudz piekrāso, tad tīri neko sev #10 augumiņš un #01 sejiņa. Tālāk ejam uz direktoriju ņemam un klikšķinam ciparu no JEKE01.jpg līdz JEKE14.jpg, ja nu gadījumā viņi direktoriju piever.

Nespārdiet mani spēcīgi, jo jau 100 gadus neesmu sekojis līdzi notikumiem Miss Latvija konkursos un biju nedaudz pārsteigts ieraugot šo būtni Miss Eiropa 2003 konkursā…

Diemžēl Miss Latvija lapas navigācija ir vispār nelietojama un ievietot saiti uz konkrētas personas lapu es tīri fiziski nevarēju. Ja kāds netic var pamēģināt aiziet uz šo lapu. Tur sākumā izleks JavaScript paziņojums kurā jānospiež poga “Cancel”, jo pretējā gadījumā nonāksim uz pirmo lapu. Papriecājāties? Nu re, tagad var iet atkal uz pirmo lapu un spaidīt pa pogām, kamēr nonāksim līdz interesējošai lapai.

Īsāk sakot noņemiet tam webmeistaram klaviatūru un iedodiet pāris pendeles no manis, lai vairāk tā nedara un nākamreiz savus eksperimentus veic uz porno lapu apmeklētājiem.

20 thoughts on “Miss Eiropa 2003 aizkulises

 1. einsteins

  kada skaistule, tads ari apkalposhanas service….
  vienu vardu sakot urla…
  bet coolynx, kapec tu nem ara zinnas :(, vai ari tavs dvizoks gluko ??? 🙁

  Atbildēt
 2. Dreef

  Hmm, vai es neiebraucu tekstaa vai kaa savaadaak, bet izklausiijaas, ka dzuse ir reaali izlutinaata un pieradusi pie Latvijas “siltumniicas” apstaakljiem ;-). Kad saaka saukt reaalos piemeerus – minibaars aizveerts, betona griida, nav gida uz kugjiisha utt., tad sapratu, ka vinja pirmo reizi Eiropaa ;-). Driiz mees arii taa dziivosim un skaitiisim katru garozinju. Taadeelj ieprieksh mineeju, ka par velti neviens Eiropaa neko nedos un nedod. Biju gaidiijis kaadu “shausmiigaaku” staastinju, jo ne tas vien ir redzeets ;-).

  Atbildēt
 3. citrons

  Pilniigi piekriitu. Es ar tur bishki palasiiju (cik nu manas shvakaas krievu valodas zinaashanas/lasiitprasme ljau :)), bet… esu Eiropijaa nodziivojis taadu krietnu laucinju un tur mineetaas “cuuciibas” ir tikai pumpurinji, kas veel nemaz plaukt netaisaas; par ziedinjiem nerunaajot 😀

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *