Taisam lapas ar CSS un Dreamweaver MX 2004

Kopš Macromedia Studio MX 2004 iznākšanas cilvēki jautā vai tas jaunais Dreamweaver MX 2004 ir labs? Viennozīmīgi uz šo jautājumu nevar atbildēt. Viss ir atkarīgs no tā ar ko salīdzina un kādām vajadzībām izmanto šo programmu.

Kā jau iepriekš minēju, tad uzskatu, ka Dreamweaver bija un joprojām ir labākais rīks dizaina veidošanai. Tagad vēl jaunajā versijā ir nodrošināts nežēlīgi spēcīgs CSS atbalsts. Tā kā domāju beidzot pāriet no Dreamweaver 4.0 uz Dreamweaver MX 2004, jo arvien vairāk sāku darboties ar CSS. Vienīgi varēja vēl piestrādāt pie programmas optimizēšanas. Uz vājākas kastes, tomēr būs jāpaliek pie DW 4.x.

Ievadam laikam būs gana daudz saspamots. Patiesībā es gribēju iedod divas saites uz Macromedia lapu kurā varēs atrast pamācību kā soli pa solim ar Dreamweaver palīdzību izmantojot CSS dizainu izveidot ļoti elegantu mājas lapu – Designing with CSS in Macromedia Dreamweaver MX 2004. Tālāk var aiziet uz Macromedia izstrādātāju centru kurā būs vēl šis tas par Dreamweaver.

26 thoughts on “Taisam lapas ar CSS un Dreamweaver MX 2004

 1. gonzo

  piekriitu aabelei.
  starp citu, kapeec Latnetam meilu serveris akal downaaa?…. varbuut kaads var ieteikt stabilaaku? besii aaraa tas fakinais latnets ar savaam probleemaam. pat inbox iet! :))

  Atbildēt
 2. kriptohitons

  Nu me jau kopsh paskas DW MX iznaakshanas to lieto un ir staraa. Buus laikam jaaiecheko ari shis un jaapasaka savi komenti.
  coolynx: Arii DW MX manupraat ir diezgan speeciigs CSS atbalst. Bisku gan gljuko, bet visu eertaakais ko esmu redzeejis

  Atbildēt
 3. Dzhonijs

  Neko labaaku par M$ Notepad prieksh maajas lapu izstraades nemaz nevar veeleeties. Pilniiga kontroole paar lapas source, aatri straada pat uz veciem dzhelzhiem, ljoti vienkaarsh un intuitiivi saprotams lietotaaja saskarne u.c. lietas 🙂
  P.S. un pats galvenais – Notepadam liidzi naak M$ Windows 🙂

  Atbildēt
 4. Delf

  Dzhonijs, bet kaa buus, ja rindu beigaas buus tikai viens r vai n ? 🙂 [unix formats]
  manupraat tef aniks katr reiz parveidot failu uz notepad-like formaatu(win formats).

  Atbildēt
 5. ZZZ

  Nekas ērts tajā DW un tā darbībā ar CSS nav, īpaši jau rakstot php…
  Tādēļ izmantoju DevPHP (maza,ātra) un stilu rakstu vai nu ar roku – turpat tekstā, vai izmantoju TopStyle atdalītās stilu lapas rediģēšanai.

  Atbildēt
 6. kriptohitons

  NU taisniibu sakot tiiri eerts ir Zend studio riiks. EErti var paarluukaat formulas un manuaali par taam. Ja veel ir Zend server, tad php un apache instalaacija ir tik eerta. Vieniigi skrobe, ka Zend studio labaak iet uz Linux(windows XP videe viegli bremzee).

  Atbildēt
 7. sas

  untradev var piesleegties kautkaadaam datubaazeem izstraades laikaa un tu vari paskatiities, kaa tavs suuds iskataas ar live data

  Atbildēt
 8. binary

  njez .. 1x uzliku DW, bet nju slinkums bija maaciities, so paliku ar notepad =) kuram, kaa te 1 izteicaas, naak liidzi M$Win =)
  taads jautaajums – kaa DW var buut noderiigs PHP lapaas ? =)

  Atbildēt
 9. Grrr

  dxc — man arī patika Editplus, un joprojām viņu šad tad lietoju.
  Bet nesen savajadzējās lapas taisīt UTF8 un izrādījās, ka Editplus ne visai labi to atbalsta.
  Tad pameklēju un atradu tādu EmEditor (www.emurasoft.com).
  Līdzīgs, bet labāks un ar pilnīgu Unicode supportu (nav arī brīnums, autors ir japānis).
  Arī uztur search/replace regexpus, pie tam līdzīgāk egrepa regexp standartam (Editplus bija zināmas atkāpes).

  Atbildēt
 10. Pablo

  Nezinu kapēc, bet pret šo progu man skudriņas skraidā pa ādu. Cik reizes neēsmu izstalējis un remūvojis 😉 , bet bez rezultātiem. Un tā jau 5 gadus cenšos pāriet uz šo softu. Pac izmantoju Adobe GoLive v6.0 un liekas vieglāk par vieglu un smukas ar css pielietojumu. Visādā ziņā tā ir gaumes lieta.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *