Media Player Classic 6.4.6.0

Pēc vairākām apakš-apakš versijām iznāca arī *lielā* Media Player Classic 6.4.6.0 versija. Šīs programmas versijas numerācija sākās no klasiskā 6.4 cipara, kas atgādina lietotājam par tādu nezūdošu vērtību kā Microsoft Windows Media Player 6.4. Lai gan Media Player Classic vienīgā līdzība ar Microsoft pleijeri ir tikai tā izskats.

Media Player Classic

Changes:
– built-in mpeg1/mpeg2 decoder (also for dvds)
– file open dialog will open all files from the current directory when the “open” button is pressed without choosing any file.
– new column for app command buttons at options/player/keys
– logo chooser

Lejupielāde:
Media Player Classic 6.4.6.0 priekš Windows 2k/XP 792KiB
Media Player Classic 6.4.6.0 priekš Windows 9x/ME 796KiB

14 thoughts on “Media Player Classic 6.4.6.0

 1. Budzis

  Man gan kaut kaa ne visai… Ir jau labas lietas vinjaa, bet nu kaut kaa subjektiivi liekas, ka raadiija suudiigaak par citiem

  Atbildēt
 2. Yoda

  Elītais pleijeris. Esmu kļuvis 100% fans, vismaz versijām, kas bija līdz šim. Man spēlēja pat “reģistrējamos” DVD (konkrēti StarWars2, kas pirms skatīšanās jāreģistrē netā), protams, bez jebkādas reģistrācijas. Tā kā tīņa gadi jau aiz muguras, fanoju par askētiskām programmām, kas nav izskaistinātas ar puķītēm – rozītēm, bet labi dara savu darbu. :))
  Y

  Atbildēt
 3. q

  kaut kaa ar tiem *.mpeg -iem taisa visaadus jokus ar video izmeeriem. ar avi viss ok. ieprieksheejaas versijaas neko taadu nebiju maniijis, lai gan mpeg sen arii nebija virinaati.

  Atbildēt
 4. F9

  q: augshaa tak raxtiits – built-in mpeg1/mpeg2 decoder (also for dvds)! atsleedz iekshaa settingos tad izmantos to kas tev windos.
  Jazz: zoomplayeri nafig. es pats no vinja uz classic paargaaju. galvenais ka skinu nav! un tagad veel arii var norubiit to logo bildi kas pa vidu. nu pilniiga daile… 🙂
  Mis_Alise: ar resursu pateerinju viss normaali. galiigi nav eedeliigs. praktiski need.

  Atbildēt
 5. hvz

  Kā šie pamanījušies dabūt bezmaksas mpeg2 dekoderi? Tas ir patentēts formāts un vienkārši nevar būt bezmaksas pleijeros.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *