Aureon 5.1 USB

LongT raksta:

Kompānija Terratec paziņojusi par jaunu ārējo skaņas karšu izlaišanu ar USB pieslēgumu. Modelis Aureon 5.1 USB paredzēts izmantot “notebukiem” un datoriem, kam nav iespējams uzstādīt PCI skaņu karti. Šis ārējais bloks uztur 6 kanālu skaņu ar frekvenču diskretizāciju līdz 48kHz, 16-bit un ir “barošanas” iespēja no USB. Aureon 5.1 USB ir 5 analogās izejas, 2 ieejas. Kontaktiem esot zelta pārklājums (gold-plated connections). Septembrī būšot pieejams.
Angliski šeit:
sounden.terratec.net
Vācu valodā šeit:
productsde.terratec.net
Šeit nedaudz angliski Cormac @ 17:13 ir ierakstījis
ixbt-labs.com
P.S.Tulkojuma tehniskie sīkumi var būt nekorekti … :O( !

Bilde ir redzama zemāk.

Aureon 5.1 USB

17 thoughts on “Aureon 5.1 USB

 1. Jazz

  Nav jau slikti! Tikai tie 48kHz 16bit besī ārā. Klausīties mūziku un skatīties filmas jau var ar tādu.
  Tik nez cik maksās. Ja kādi 40 Ls, tad jau būtu samērīgi, bet nu ceri vien…

  Atbildēt
 2. Krotow

  Drīzāk jau jādomā, vai 5.1(6)/48kHz/16-bit uz USB nesabremzēs visu pārējo. Kaut gan uz P3/4/Athlon 1+ GHz tas varbūt arī nebūs tik traki.

  Atbildēt
 3. SpoX

  Prieksh kam vajag vairaak par 48 KHz? Vai tad taadas frekvences cilveeka auss speej dzirdeet ? Par tiem 16 bit gan vareetu buut vairaak :)))

  Atbildēt
 4. ZBH

  SpoX: tie 48kHz iraid “sample rate”, a nevs maksimaalais piikstiens, ko sis speej izdvest. a suunainums taads, ka, jo augstaak skanj, jo nepreciizaak to var izpiiksteet (a pameegin sinusoiid ar daziem nogriezniem (20kHz robezgadiijumaa 1.2 uz pusperiod 🙂 uz ac smuk uzziimeet), taapeec avien juutamaak paraadaas blakustroksnj. pamataa vaaj, bet “imejut mesto bitj”.

  Atbildēt
 5. Pecis

  Jaatziit,Terratech ir labi dzelzhi, man pasham maajaas ir astonjkanaalu analogaa profu karte, straadaa kaa zveers, kvalitaate arii laba un cena pat Latos nebija traka (prieks pro kartes).

  Atbildēt
 6. anti ZBH

  Zemāk – tulkojums no ZBH nesakrīgā murgojuma uz vienu no cilvēku valodām

  SpoX: tie 48kHz ir “sample rate”, nevis maksimaalais piikstiens, ko šis spēj izdvest. Bet sūnainums tāds, ka, jo augstaaka skaņa, jo neprecīzāk to var izpīkstēt (pamēģini sinusoīdu ar dažiem nogriežņiem (20kHz robežgadījumā 1.2 uz pusperiodu 🙂 uz aci smuki uzzīmēt), tāpēc arvien jūtamāk parādās blakustrokšņi. Pamatā vāji, bet “imejut mesto bitj”.

  P.S. ZBH- kā tad ir, vai krievisku iepraudumu lietošana netēmā arī pieder pie Tukuma īpašā dialekta?

  Atbildēt
 7. W

  to anti ZBH
  Klau, a tev tiešām nav nekā prātīgāka ko darīt?
  Es ZBH vietā pat priecātos, ja kāds manus komentus tā ievēro, ka pat ir gatavs veidot surdotulkojumu, citēt savā tīņa dienasgrāmatā vai kā taml.
  Es nepazīstu ZBH, bet man ir pilnīgi po, kāds ir katra rakstības stils, ja tas vien nav pilnīgi garām apspriežamajam tematam, kā tas regulāri ir tavā gadījumā.

  Atbildēt
 8. ui

  es gan labak par tiem zelta kontaktiem veletos iespejami zemaku trokshnju limeni, kas biezhi letam skanjas kartem ir problema…
  2 antiZBH: izskatas, ka tev tiesham nav ko darit! es labak lasu ZBH tekstus, neka tavejo un dazhu labu citu tiinja murgojumu sheitan! ZBH izloksne man netrauce uztvert domu, kamer pieturzimes tiek lietotas! tachu, kad trisreiz parlasot teikumu vienalga nevaru iebraukt, vai tas bijis jautajuma teikums vai kaa, tad var just, kura klase cilveks aizkjeries…

  Atbildēt
 9. Storms

  Labu laiku apakljam Creative izrazhoja SoundBlaster Extigy uz Audigy (pirmaa) chipa baazes. http://www.soundblaster.com/products/extigy/ . Gadu apakalj es taadu iegaadaajos savam jaunajam maajas kompim, komplektaa piepirku normaalas AS no Cambridge SoundWorks ar Digital-IN un esmu pat ljoti apmierinaats.
  Itkaa vieniigaa atshkjiriiba no parastaa Audigy jamam ir mazaak IN/OUT caurumu vai veel kautkastur, bet toties ar visu pulti etc man jamais izmaksaaja leetaak par Audigy. Muuviji ar AC3 vai originaalie DVD rullee nevaldaami. Protams nesaku ka jamais ir pats krutaakais, bet man tas ir gana labs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *