jv16 PowerTools 1.4

Tā arī domāju, ka vakar kaut ko aizmirsu uzrakstīt. Kad sākās tas bubinātājs – pērkona negaiss, izslēdzu datoru nu un šo to piemirsu.

Ziņa ļoti bēdīga, jo daudziem iecienītā jv16 PowerTools 1.4 1 120KiB tagad ir kļuvusi par “shareware” jeb maksas produktu. Gribēju ielikt norādi uz attiecīgo preses relīzi, bet nekas nesanāca, jo nepietiek ar to, ka lapa ir pilnīga ateja arī adreses nestrādā. Kaut kur te var meklēt preses relīzi.

jv16

Izrakņājos pa tīklu, bet pēdējo bezmaksas jv16 pt v1.3.0.169 versiju bez instalācijas un sapakotu zip arhīvā tā arī neatradu, bet atradu tikai kā instalējamu programmu jv16pt v1.3.0.169 Setup 2 280KiB. Ja nu gadījumā kādam ir aizķērusies šī pati versija tikai bez instalācijas un varētu man atmest vai arī iedot norādi, kur to var lejupielādēt, lai varu pievienot arhīvam.

Paldies, F9, par arhīvu jv16 PowerTools Freeware v1.3.0.169 (.zip) 2 196KiB.

29 thoughts on “jv16 PowerTools 1.4

 1. daysleeper

  man vienmeer ir jautajums – kas tas taads ir un kur tas der.. lai zinu cik lielaa meraa beedaties par sho te zaudeejumu kaa programmu.

  Atbildēt
 2. Neonz

  Hmm, kopsh kura laika “software” tulkojas kaa “maksas produkts”? Kas tad bezmaksas programmas tagad ir “hardware” vai?

  Atbildēt
 3. kautkas

  software ir latviski tuulkojot programa un tur nekas krutaaks neskan, software ir gan shareware gan freeware. Un kaads progaam sakars ar hardware?

  Atbildēt
 4. feel_like_lame

  Jaa, coolynx piekoptu labu praxi, ja reklameejot softus, pateiktu iisumaa, ko tas dara. Bet nu kjeizars dara kaa grib…

  Atbildēt
 5. coolynx

  Grr un feel_like_lame: jums mamma tikko datoru nopirka? augsheejais labais struuris ar nelielu ievadlauku un pogu ar uzrakstu “meklēt” neko neizsaka? programma ir sarezhgjiita un esmu paarliecinaats, ka nav domata jums, ja reiz tik “gudrus” jautaajumus uzdodat. bez tam arhiivos bija mineets galvenaa programmas buutiiba.

  Atbildēt
 6. feel_like_lame

  Nu piedod, CooLynk, vienkaarshi taa Tu ieekonomeetu lasiitaaja laiku, ja raxta saakumaa ieliktu noraadiiti uz pirmo lapu, kur tas aprakstiic. Tikpat labi var jau ieguugleet to textu. Tagad apskatiijos, kur raxtiiji par to pirmo reizi, un sapratu, ka man to softu tieshaam nevajag – testeejot agraak nonaacu pie secinaajuma, ka to pashu parasti panaaku ar citiem celjiem. Laikam jau esu konsoles fr33ks… 😉

  Atbildēt
 7. andza

  Hmm vaicais labais CLX paliek nedaudz iigniigs un vienkaarssiem jautaajumiem. :)) Itkaa klluudiities un uzdot stulbus jautaajumus vairs nav cilveeciigi.

  Atbildēt
 8. F9

  2 coolynx: un veel incanti tas ka kad paluur iekshaa exe tad 1.4 versijaa copyright jau ir Macecaft (nevis Macecraft :-)) Software a bet 1.3 versijaa veel ir Jouni Vuorio.

  Atbildēt
 9. K|NG

  oft:
  Tur ka uzspiest uz to jauno poda skaitītāju lapas apakšā pa kreisi ir kaut kam jābūt || nav jābūt || man tikai nav jābūt ? 😉

  Atbildēt
 10. coolynx

  K|NG: bje, atrausies vienreiz par shitiem oft. 😛
  nomira lapa, no riita veel bija ok. jaaskataas, jaalasa kapeec. ir doma, ka trafiku neiztureeja. mosh slashdotaa iemests vai kas tads…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *