Real Alternative 1.01

Par QuickTime Alternative 1.10, kas ir alternatīva QuickTime 6.3 kodekam, noteikti būsiet dzirdējuši un daudzi jau laikam pat aktīvi lieto.

Daudzi nav sajūsmā par reģistru piedrazotājiem un visādu baneru grozītājiem, kas ir QuickTime un RealMedia pleijeru/kodeku pakas. Lai šo drazu popularizētu tiek piedāvāti visādi reklāmas rullīši jaunām filmām un jociņi kā arī reklāmas utt., bet tas viss tikai, lai popularizēt attiecīgo firmu izstrādātos produktus.

Labi cilvēki ir iztaisījuši alternatīvu arī RealMedia drazai. Tagad varēs mierīgi bez spriedzes priecāties par RealAudio, RealMedia, RealText utt. failiem un nepiedrazot savu datoru.

Real Alternative 1.01 5 640KiB ir iekļauta arī pēdējā Media Player Classic 6.4.5.8 vesrija, jo Real Alternative ir tikai kodeku paka, kurai ir nepieciešams pleijeris, lai atskaņotu attiecīgos multimēdiju failus.

Real Alternative will allow you to play RealMedia files. This way you can play RealMedia files without having to install RealPlayer/RealOne Player. You do need a player that is capable of playing RealMedia. The included Media Player Classic supports it and works very well.

Supported:
– RealAudio (.ra .rpm)
– RealMedia (.rm .ram .rmvb .rpx .smi .smil)
– RealText (.rt)
– ReadPix (.rp)
– RealMedia embedded in webpages

.smi and .smil files sometimes only play the first part of a clip. This is a limitation of the current Media Player Classic.
Embedded content doesn’t work on all systems yet.

Alternatīvo pleijeru/kodeku izstrādātāju mājas lapa freecodecs.com.

13 thoughts on “Real Alternative 1.01

 1. Didulis

  Uzmetu aci tai freecodecs.com un pamaniiju, ka ir jau 1.11 versija QuickTimes Alternative. Vajadzees notesteet shitaas alternatiivas. ;-))

  Atbildēt
 2. F9

  rullee! beidzot varees paluureet tos klipus kas ir nokonverteeti uz sho “briiniskiigo” kodeku. jo tie originaalie real media playeri ir atsitushi skatiities gribeeshanu jau labi sen atpakalj.

  Atbildēt
 3. Shadow Warrior

  redbox: Windows Media Player arii speej taadu funkciju kaa speeleet muzoninnu un skatiities savas iecieniitaakaas porno filmas 😛

  Atbildēt
 4. me

  Nu ar stream man viš tomēr netika galā. Bez Klasiskā pleijere vispār nekas nenotika, a klasiskais, pec ilgāka domāšanas brīža, kura laikā viš apgalvoja “Playing”, paziņoja par kautkādu “real error”…
  vot tā. Laikam ar proksi nesapratās…

  Atbildēt
 5. Uibis

  Real Multimedia, manupraat vispaar ir labaakais streaming formaats, tachu firmai RealNetworks ir tas kaut kaa jaaatpelna ar advertisementiem fonaa – tas ir zheel, slikti u.tml.; labi, ka ir uzradusies alternatiiva…

  Atbildēt
 6. Someone

  beidzot varees noskatiities paris treileru/klipu kurus Real* softu instaleet negribeshanas deelj nebiju noskatiijies.
  ja friivariskam softam ir kaukaadi banneri/ierobezhojumi ok, bet ja banneriem piekarina klaat softu tas suukaa 😐

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *