Adobe jaunākā programmatūra atbalsta Intel Pentium 4

Adobe ir izlaidusi jaunas vesrijas video apstrādes programmām Adobe Premiere Pro, After Effects un Adobe Encore DVD, kas tika speciāli izstrādātas, lai izmantotu Intel Pentium 4 procesorus ar Hyper-Threading tehnoloģiju.

Intel Architecture-based personal computers are the leading choice for corporate professionals and content creators,” said Craig Barrett, Intel chief executive officer. “Hyper-Threading Technology is one example of Intel processor technology that provides performance headroom for professionals who work with today’s most demanding applications, such as the exciting new generation of video products from industry innovators like Adobe.

Par AMD tipa procesoriem nekas netika minēts. Pilnu preses relīzi var atrast Adobe lapā.

13 thoughts on “Adobe jaunākā programmatūra atbalsta Intel Pentium 4

 1. Devil_inside

  Adobe ir izdomājuši ka MAC lietotājiem Premiere vairs nav vajadzīgs. http://news.com.com/2100-1046_3-1023167.html?tag=fd_top

  Atbildēt
 2. Yoda

  Nu pēc maniem novērojumiem lielākā daļa Adobe produktu ir pilnīgi mēsli. Milzīgas, šausmīgi smagnējas programmas, kas rij resursus, sēž visos iespējamajos trayos. Izņēmums – Fotožopa, kas tomēr varētu būt arī 2X mazāks….
  Līdzīga tendence vērojama arī iekš HP un tā draiveriem. Ne pārāk sen darba vietai nepalaimējās nopirkt HP Scanjet 5500c. Draiveris un programma – 200 Mb. Ielādējās ~10 – 15 s uz P4, kamēr Word ir 1 sek. laikā. Nav normāli savietojams ar Fine Reader. Pieinstalē nenormālu kaudzi ar pilnīgi debīlām programmām, kuras nevajag, nav iespējams atinstalēt, kā arī nevar neieinstalēt. Manā uztverē pilnīgs sū.

  Atbildēt
 3. Vistu Zaglis

  Yoda -> Nu un kas ir ‘lielākā daļa’ Adobes produktu, pie kam tādu, kas trayos sēž, un kādus tu viņiem saskati aizstājējus?

  Atbildēt
 4. aabele

  2 Yoda: Tas taapeec, ka adobes fotozhopa, gan ilustrators u.t.t. produkti tiek radiiti lai ar tiem darbotos uz makintosha! Nevis uz kaut kaada piishlja! Bet prieksh M$ ti vienkaarshi tiek adapteeti! Veelies aatrumu,peerc PowerMac 3 un labaakus!

  Atbildēt
 5. The Mad Dog

  Haa!
  Kuru gan tas interesee – tie Adobes un Intela jocinji.
  Nafig vajag photoshop nezkuro, ja ar to pashu 5. vai 6. visu var labi izdariit? Nevajag i nekaadus 4. pentiumus ne ko. Vispaar arii 4. photoshops ir labs (un tik maz vietas aiznjem – prieksh iesaaceeja visnotalj labs).
  Labaak nemuldiet daudz bet kodeejiet vai darat ko lietderiigu!

  Atbildēt
 6. K|NG

  The Mad Dog, domā ar fotošopu nevar izdarīt ko lietderīgu? Var ,piemēram, uztaisīt smuku alus etiķeti :), aber vispēr te laikam iet runa par Premiere, ar to jau montē viģikus – fiļmukus. Ja nekļūdos, tad filma “Baiga vasara” bija montēta ar Premiere… un tagad takā sanāk, ka mājas apstākļos var uzmontēt kādu savu DVD fiļmuku ar sevi galvenajā lomā 😉 …

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *