Karikatūras par Eiropas Savienību

Karikatūras zīmēja visos laikos un par visām valdībām. Lai arī Eiropas Savienībā vēl neesam iestājušies, tomēr karikatūras jau ir sazīmētas.

ES

Pārējās bildes var atrast pie capsx.

18 thoughts on “Karikatūras par Eiropas Savienību

 1. waters

  Varbuut ir tomeer svariigi rakstaa piemineet NEVIS pie kaa ir paareejaas karikatuuras bet gan KAS IR TO AUTORS.
  Tiem kas tankaa, autors ir Gatis Šļūka, un karikatuuras jau labu laiku var apluukot delfi portaalaa pie jokiem.
  Go ahead ar tukshu info.

  Atbildēt
 2. coolynx

  waters: vai vinja lapa ir karikatura.lv? diemzheel delfus neapmekleeju un karikatura.lv lapaa taalaak par pirmo lapu netiku taapec jautaaju.

  Atbildēt
 3. Budzis

  Pliekani un virspuseeji tie jocinji. Bet tehnika itin laba. Vareetu ieteikt vairaak palasiities vecos Dadza zurnaalus un pamaaciities no vecajiem meistariem apvienot formu ar saturu 🙂

  Atbildēt
 4. endrju

  2 KR@UKLIZ: Varbūt pats uzraksti kādu rakstu (kvalitatīvu) pirms bļausties? Nav reklāma Tavai lapa? Tev nav lapa? Tad uzraksti rakstu un aizsūti to coolynx’am. Viņa e-pasts taču ir pašā lejā norādīts. Kā man zajebal tie, kas visu nodirš, vai saka, ka var labāk, utt. Varbūt paši uztaisat kaut ko, tad parādat ka jūs mākat labāk, kvalitatīvāk, utt. un tad varbūt būtu kaut cik pieņemami, ka bļaustaties, citādi liekas, ka tā ir tukšas mutes brūķēšana. Kaut gan bļaustīties beztolkā vispār ir ānusisma pazīme.

  Atbildēt
 5. waffen

  eh shis saits saak paarveesties par anti-ES propagandas lapu. A es te naacu IT jaunumus mekleet. Laikam vairs nenaakshu.
  Fui autoram

  Atbildēt
 6. [cx]

  to waffen: tev katkas pretii tam ka te runaa arii par ES
  manupraat taa ir pietiekami nopietna lieta, par kuru nemaz tik daudz informaacijas nav (neskaitot to ka ir vislaik uzsveerts cik TAS buus labi)…
  taa ka labaak buut vairaak informeetam, nekaa bezinformeetam…

  Atbildēt
 7. Budzis

  [cx]: ipashi daudz informacijas shajos tekstos nav. unnneviens PRET aizstaavis nav speejis piedavat kadus sakariigus un gana realus argumentus, kas vareetu paarsist PAR (kas arii ir visai miglaini un teoreetiski). galvenais arguments PRET ir turku un citaadu imigrantu sabraukshana. bet tik pat pamatots butu arguments – visi kloneetie mongolji aiztiisies prom…

  Atbildēt
 8. Sonic

  Tas ir loti labi ka coolynx raksta par ES!
  1. Par to vai pret vai par jo ta ir musu nakotne
  2. Kā arī dzives turpmakais cels un mūsu attīstiba.
  3. Tas mūs skars jebkurā gadijuma neatkarīgi no jusu profesijas.
  4. Mēs no ta nevaram izvairīties un vienkraši ignorējot Tu neko nezināsi par ES.
  5. SIs ir sava veida labakais ziņveidīgais ES temu izķirzājums.
  6. Zinas par ES dod mums vairak informacijas vai mums ir izdevigi iestaties ES vai ne!
  7. Tie kas te mels ka un tiri sakot dirs aij ko Tu te raksti ta un sita izsteniba ir vientuli cilveki kuriem nav neko citu ko darit ka staigat un postot to ka neviens nav tik kruts ka vini. Man tas nepatik un tas.P: Es jau neeju breikot ja jau man nepatik. Tapat ir ar portaliem ja jau Tev nepatik tad nenac un paturi savas piebildes pie sevim jo vinas nevienam neinterese.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *