VMware Workstation 4.0 Build 4460

WMware 4 Pirms kādas nedēļas pieminēju par Virtual PC for Windows 5.2 Update iznākšanu, kur minēju līdzīgu programmu VMware.

Lūk arī ir iznākusi VMware Workstation 4.0 Build 4460, kas skaitās fināla versija.

Vēl neesmu izmēģinājis šo pēdējo versiju, bet eksperimentiem man labāk patīk iepriekš aprakstītais Virtual PC. Teiksim paņemu kādu ISO, ar Daemon Tools uztaisu to kā virtuālo CD un instalēju jaunu OS uz virtuālā diska. Uz VMwares es nepamanīju iespēju izmantot virtuālo CD, bet iespējams, ka kaut kur arī šāda iespēja ir. Bez tam vēl grafiskā vide gļuko salīdzinājumā ar Virtual PC. Toties uz VMware var strādāt gan ar fiziskām, gan ar virtuālajām partīcijām.

Lai šo programmu lietotu nāksies aiziet uz izstrādātāju lapu, piereģistrēties un dabūt izmēģinājuma seriāli.

Lejupielādēt:
VMware Workstation for Windows 4.0 Build 4460 19 736KiB
VMware Workstation for Linux 4.0 Build 4460 21 076KiB

18 thoughts on “VMware Workstation 4.0 Build 4460

 1. ZBH

  pag, nesaprat uuberkuulo fiic… instaleet OS no CD .iso?tresais veeemmvaare laav zem CD-ROM un flopik pa taisno monteet .iso images.

  Atbildēt
 2. kakainis

  coolenx, izbeidz gvlezt gudriibas par produktiem kurus neesi lietojis. ir pilniigi nesvariigi, tas ir iso fails vai /dev/cdrom

  Atbildēt
 3. SNOOPER

  kada tad tuvar būt problēma “Teiksim paņemu kādu ISO, ar Daemon Tools uztaisu to kā virtuālo CD un instalēju jaunu OS uz virtuālā diska.” daemons cik man zināms emulē dzelzi un man lieka ka nekādu problēmu ari ar VMware nevajadzetu saja sakarā būt. Bet ja ar to tika domāts virtual PC iebūvetais virtuālais imagu lasitājs tad šim tiešam tada nava

  Atbildēt
 4. coolynx

  vispaar jau nau, ko te satraukties, tak raksiiju, ka nenoliedzu shaadu iespeeju, vienkaarshi nebija pie rokas un nevareeju notesteet.
  tikko apskatiijos, VMware piedaavaa sho iespeeju, tikai nedaudz garaaks tas celjsh liidz virtuaalajam diskam. bet taapat man labaak patiik Virtual PC un iepuutiet man 😉

  Atbildēt
 5. Biezais

  WMware piedaavaa gan no imeidzha emuleet cd, gan no cd-rom palaist disku.
  SHo veriju veel neesmu testeejis, bet ieprieksheejaa man bija probleemas ar tiikla kartes konfigureeeshanu Virtuaalajam datoram.
  Saliidzinot sho progu ar VirtualPC, tad shii par 70 % labaaka nekaa Virtual PC. Vairaak iespeeju un atbalsta vairaak dazhaadas OS, pie kam ar sho es bez probleemaam vareeju Linux instaleet. 😛

  Atbildēt
 6. neque

  linuxam:
  http://vmware-svca.www.conxion.com/software/VMware-workstati on-4.0.0-4460.tar.gz
  SN: 6AHAG-EJL48-AGP74-4U0LD
  windauzei:
  http://vmware-svca.www.conxion. com/software/VMware-workstation-4.0.0-4460.exe
  SN: 68H8V-DKFNL-UL41P-4H1TT
  🙂

  Atbildēt
 7. andza

  apseedies savaa kreeslaa MZM arii dos speeles zem VMware neiet. Un Slackam vajag pielaagot rc scriptus lai tas pasaakums ietu, varu tev iemest manuaali.

  Atbildēt
 8. ku-ku!

  instalaacija uz slackware ir ljoti vienkaarsha, jaauzliek ir sysV package vai arii pashrociigi jaaizveido dazhas direktorijas, kuras prasa vmware setups.
  personiigi man iet gan dos speeles gan windows speeles uz vmware ar linux. Nekas jau paaraak kruts, bet halflife var darbinaat! Tas cik labi vai slikti darbojas grafiskaas speeles lielaa meeraa ir atkariigs no xfree grafiskaa draivera konfiguraacijas.

  Atbildēt
 9. andza

  Un kaadu wondows versiju tu uzliki? Vakar uzliku win95, bet ar manu p4 galiigi nedraudzeejas. Bet laadeejot XP no partriicijas, ielaadee tikai li, bez lo. 🙂

  Atbildēt
 10. arose

  MZM, priekš DOS spēlītēm izmanto FreeDOS + DOSemu. Pats gan to neesmu mēģinājis jo cenšos atmest nelegālo softu (tās būtu tās dos spēlītes), piemēram Doom vietā varu ieteikt FreeDoom (freedoom.sf.net) ar kādu normālu sourceport, kā piemēram prboom.

  Atbildēt
 11. ku-ku

  andza: nafig tev vmwaree winXP laadeet iekshaa ar LILO? vai tu vienakarshi panjeemi savu esosho partiiciiju, kur tev ir windows pielaidi ar vmware? Ja taa tad nedomaaju, ka taa ir laba ideja. Es gan rekomendeetu tomeer instaleet no jauna windows wmwaree, neskatoties uz ko tev atrodas failu sisteema(failaa vai uz partiicijas). Un nevajag iazmirst uzinstaleet vmware tools 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *