QuickTime 6.1

Iznākusi QuickTime 6.1 10 808KiB bezmaksas versija. Viņi piedāvā arī tā saucamo Quick Time Pro versiju, kas ir par maksu.

Bedzot varam uzgavilēt, jo Apple beidzot ir nolēmuši atbalstīt DivX un vairs nepiedāvās filmu reklāmas klipiņus *.mov formātā, bet turpmāk pilnībā pāries uz kādu no DivX kodekiem. Nav izslēgts, ka tiks izmantots XviD vai progresīvais ffdshow kodeks.

Quick Time

Nja, tas diemžēl bija joks, jo Quick Time neatbalsta DivX.
Mēģināju iebarot vienu filmiņu uz ko saņēmu lūk šādu atteikumu.

Quick Time Error

Lai vai kā, bet tie, kas mīl skatīties filmu reklāmas rullīšus .mov formātā var lejupielādēt šo pleijeri, jo citiem mērķiem diemžēl šis klucis nav nederīgs.

8 thoughts on “QuickTime 6.1

 1. Sand

  ne par raxstu, bet kad 12:32 PM sleedzu pods.lv tev te kaut kaa redirecteejas uz /miror/delfi…. taa ir kut kaada sleeptaa delfi reklaama vai jums tur testeejot kaut kas naf kaa vajag??? Me ieraxsta pods.lv/index.php un viss rulle.

  Atbildēt
 2. Sand

  mabn shitaas 1. apriila beernu padariishanas nemaz neskiet kaut kaads krutais joks.me domaaja kaut kas te sviestaa sagaajis, izraadas, coolynx prikolus laiz… un tagad priecaajas, cik daudz uz vina aakiem uzkeraas…

  Atbildēt
 3. Arsmens

  Baa ka tas quick time besii… Jaaatrod kautkas alternatiivs ar ko var luureet tos smakojoshos *.mov failus, a tos tas qtime piegruzii kompi ar savaam drazaam kur vien var! Pat kontrol panelii ielien…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *