Kārtējās stulbības uz 1.aprīli

Arī šogad izdomāju turpināt iesākto tradīciju un ieviest nelielas izmaiņas.

Kā redziet testi nebija veltīgi un tagad jaunās krāsās Pods.lv atdzimst.

Tas ir tas, kas ir vajadzīgs tautai, bet tas nav tas, ko es meklēju…

Ar šo arī beigšu.

17 thoughts on “Kārtējās stulbības uz 1.aprīli

 1. tamster

  Pagaajushogad protams bija labaak, bet katru gadu vienu un to pashu jau ariii nebuutu smuki likt… Shitas ar laps… ieraudziiju shoriit un atcereejos ka 1.apriilis, un kautkaadu shitu savai lapelei arii uzcepu 😀
  No saakuma padomaaju ka prosta redirects uz delfi.lv… bet nee 🙂 protams contents arii pamainiits….

  Atbildēt
 2. Vaards

  Vajadzeeja delfi vakardienas virsrakstus un “engine” atstaat, bet pamainiit rakstus – tjipa visos par podu kautko sarakstiit (Ja nebuutu izlasiijis Cietnii komentaaru, tad nebuutu neko atradis).

  V.

  Atbildēt
 3. Vaards

  /Piemeeram/
  Pārtrauc trīs podu apskatiishanu.
  BNS
  31. marts 2003 15:02 IzdrukaiNosūtīt
  Ziņojums redaktoram
  Atslēgas vārdi
  Lasīt komentārus(33)

  Rīgas apgabaltiesa pirmdien uz nenoteiktu laiku pārtrauca triju podu apskatiishanu, jo noskaidrojusi bijušā administratora Deivida Berija šābrīža atrašanās vietu un nepieciešams viņu aicināt uz tiesu liecinieka statusā.
  Tiesnesis Aivars Kaparšmits prognozēja, ka pārtraukums lietas izskatīšanā varētu būt pat trīs mēneši.
  Vairāki liecinieki līdz šim norādījuši uz vinja vainu, jo viņš desmit miljonus latus vērto podu.lv ārzonas firmai IFCE pārdevis par pieciem miljoniem latu, tādā veidā nodarot zaudējumus noguldītājiem.
  Tiesa pirmdien pabeidza pratināt aicinātos lieciniekus, bet seši liecinieki netika nopratināti. Tostarp bijušie Latvijas Bankas darbinieki – prezidents Einars Repše un viņa vietnieks Ilmārs Rimšēvičs – uz tiesu netika aicināti.
  Liecinieks Guntars Krasts pirmdien tiesā liecināja, ka tiesājamais bijušais poda tirdznieciibas speciaalists Edgars Birkāns toreizējam ekonomikas ministram Krastam teicis, ka uz viņu izdara spiedienu, bet nav nosaucis neviena cilvēka vārdu. Krasts Birkānam ieteicis uzrakstīt par šo faktu iesniegumu un vērsties prokuratūrā, bet Birkāns to neesot darījis.
  Krasts liecināja, ka par naudas pārskaitīšanu ārzonas firmai IFCE uzzinājis tikai pēc darījuma, jo valde par šo lēmumu neesot informējusi nedz padomi, nedz arī ekonomikas ministru.
  Bijušais ekonomikas ministrs tāpat neatcerējās, ka Birkāns vairākas reizes lūdzis atļaut atkāpties no amata, kā to tiesā liecināja bijušais uzņēmuma prezidents. BNS novēroja, ka tiesas sēdes pārtraukumā starp Birkānu un Krastu izvērtās īsa, bet asa diskusija par Birkāna it kā izteiktajiem lūgumiem atbrīvot no darba.
  Bijušais premjers Andris Šķēle tiesā liecināja, ka par noslēgto cesijas līgumu starp IFCE un “Banku Baltija” uzzinājis tikai no preses, atrodoties Anglijā. “Par šo vienošanos pirms tās noslēgšanas man neziņoja nedz Latvijas Bankas vadītājs Repše, nedz Finanšu ministrijas pārstāvji. Uzskatu, ka Repšem bija morāls pienākums man ziņot par notiekošo, pirms viņš iesniedza pieteikumu prokuratūrā, ziņojot par atklātajām nelikumībām,” sacīja Šķēle.
  Tiesnesis Kaparšmits, uzklausot lieciniekus, norādīja, ka ” visiem šķiet, ka šīs lietas ietvaros mēs atradīsim, kur palika trīs podi. Bet šī lieta ir tikai zariņš. Īstā lieta vēl atrodas mazmaajinjaa, un tās izmeklēšana turpinās”.
  Tiesa uzklausīja arī Privatizācijas aģentūras valdes locekļus Andreju Tiknusu un Ilmāru Razumovski. Pēc liecinieku nopratināšanas tiesnesis dusmīgi secināja, ka “Privatizācijas aģentūras valdē visi pēc kārtas jūs tādi, kuri tagad neko nezina un ne par ko neuzņemas atbildību”.
  U.t.t.

  Atbildēt
 4. MM-Y

  hehe :)…. es patieshaam noticeeju… ak es mulkjis… pat nodomaaju, ka pods.lv kaadas nedienas -nav nomaxaats hostings un shos tagad atsleedza… bet prikols labais ;)))

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *