Financenetā neliela kļūmīte – komentāri padzisuši

Noteikti, ka daudzi no jums jau paspēja izlikt žulti TV*NET raksta komentāros, kur tika aprieta Eirovīzijas mājas lapa. Es šoreiz atturēšos no komentāriem, jo tajā rakstā bija vispārināti pateikta galvenā doma. Ja reiz *speciālisti* jau izteica savu viedokli, tad, ko tur vairs piebilst.

Ja nu vienīgi tāda neliela niansīte. Piefiksēju, ka raksta datums nomainīts uz vakardienas BNS 26. marts (2003) 12:00, lai gan pats raksts parādījās 25. martā. Tas, protams, ka nav tik būtiski, bet nu …

Financenet

Aizvakar aplika RIX Technologies un ADM Interactive, kas izstrādāja Eirovīzijas lapu, tātad jāparāda taču, kas ir tie labie tēli, kas prot izstrādāt web projektus. Nu un šodien Financenet lapā ir ielikts pašslavināšanās raksts par labiem tēliem.

Kaspars, šajā sakarā iesūtīja man sekojoša satura e-vēstuli:

Un var jau būt, ka Tev tvnet teema sen jau ir piegriezusies.

Tomeer mani shoriit uzjautrinaaja shis te raksts:
http://www.financenet.lv/comments/opinions/index.php?id=55417

Pie vinja saaka straujaa tempaa paraadiities ironizeejoshi komentaari par raksta tendenciozitaati un bezmaksas reklaamu savos projektos.

Tas viss buutu normaali – maarketings. Saakumaa eiroviizijas lapas un konkurentu aplikshana. Tagad veel grafton stiliigaas tendences webaa. Viss normaali.

Bet tagad es ejot uz sho rakstu kaut kaa neredzu vairs komentaarus.
Es iisti nezinu, vai tas taa ir tikai man (es arii atljaavos ierakstiit komentaaru, diezgan izsmejoshu) vai pilnigi visiem financenet lietotaajiem.

Pieljauju, ka komentaari ir dzeesti. Tas jau nu gan nebija smuki.
Ok, nav smuki, ja puush grafiti uz tavaam reklaamaam, bet ja pat nevar briivi izteikties.

Zināmā mērā, Kasparam, ir taisnība, jo es vairs nerakstu par dažādām nepilnībām šajos portālos, bet nu šādas pērles taču nevar nepieminēt.

Arī man šorīt no rīta e-pastā iemeta adresi uz šo rakstu un es laimīgā kārtā paspēju to izlasīt kā arī komentārus atvēru. Tā nu sanāca, ka komentāri pēc neilga brīža mistiski pazuda, bet es vēl savu pārlūka logu nepaspēju aizvērt. Laikam tehniska kļūme un nejauši izdzēsās visi komentāri, kam negadās. 🙂

Tad nu tiem, kas nepaspēja izlasīt komentārus no jaukā raksta, piedāvāju spoguli tepat podā – financenet.lv spogulis.

33 thoughts on “Financenetā neliela kļūmīte – komentāri padzisuši

 1. D3I_F

  nee nu komenti kaa komenti, raksc gan taac reklamisks 🙂
  tipo fabrikanti rulee “m/”
  PS: me nav nereizi iegriezies tai fabrika(2) majaslapaa, ko gvelzh ka taa ir populaara?? lapas nav raadiitaajs 🙂

  Atbildēt
 2. Venc

  Prieks, ka ‘podam’ ir maz par ko rakstit un vel lielaks, ka vispar kads ko izdomaa rakstit.
  Savukar par teemu – komentari FinanceNet rakstam ir nonjemti, jo cilveki neprot normali izteikties un diskutet – samierinaties, ka kads drikst izmantot savas iespejas savaa medijaa. Uztaisat ludzu savu TVNET vai FinanceNet un liekat ieksa ko gribat 🙂 Un saturs drikst but cenzets – gan raksti, gan komentari.
  Novelu mazajiem, gudrajiem Latvijas datorpuikam reiz ko normalu dzive darit. Lai gan – jo vairak jus bremzesiet savu attistibu, jo mums (man) bus saldaka dzive.

  Atbildēt
 3. M.K-568

  [askat paskat pods laikam visu laiku ir bijis grafton uzmaniibas lokaa… 🙂
  laikam jau labs dizains vai … kas cits.. driiz poda reklaama stavees tvnet’aaa…:)

  Atbildēt
 4. hvz

  Tas pats Kuulinks te bieži ir paudis atšķirīgus viedokļus, ir bijusi visāda apdiršana (pats reizēm esu rakstījis šādu tādu stiprāku vārdu:)). Tas pats ir bijis vērojams Apollo un Delfu rakstos, kad uzbrauc raksta autoriem, bet NEVIENS tur nekad nav dzēsis šādus komentārus!

  Atbildēt
 5. Venc

  hvz: Laikam kaut ko no teiktaa nesaprati pareizi. Lai vai kaa – uzskati ka svarigu noradi esi iepeistojis, tu reali ierulleji! 😛
  M.K-568 : ja pods piestradatu pie lapas atrdarbibas un satura pareizrakstibas, varetu apsvert domu par reklamas izvietosanu 🙂 (grin)

  Atbildēt
 6. Anonīmais

  Vents Doriņš
  Webmeistars.
  Internets un mūzika ir Venta dzīve, kurā netrūkst tiešu kontaktu ar Latvijas digitālo sabiedrību. Trakulību un jautrības piekritējs un tai pat laikā viens no mierīgākajiem šīs planētas iedzīvotājiem, pēc dabas optimists

  Atbildēt
 7. skol

  Venc: sveiciens bijušajiem kolēģiem.
  Atmazskas gan neesi vēl aiz vien iemācījies sakarīgas taisīt.
  Varēji taču mierīgi norādīt, ka komentārus pie raksta neviens nav dzēsis, ka ir problēmas visā financenetā ar komentāriem. Vai pat vēl smalkāk – ka šobrīd tiek ieviesta jauna, super-puper komentāru sistēma financenetā, tādēļ tur pagaidām neļauj rakstīt.
  A to Tu tik gruzī, paši kādi utt. Priekš kam ķildoties? Pietiek jau, ka visai brutāli mums uzlikāt publisku kluci, pat Pods atturējās… Atceries kā pats skaļi ņirgājies par Tvneta neētiskumu, kad šie aplika videinfru un mk.gov lapu. Nu nav smuki tā, akas Latvijā ta mazas…

  Atbildēt
 8. skol

  coolynx: tas “pat Pods atturējās” nav domāts kā uzbrauciens Tev un Tavam projektam, vairāk gan kā jēgpilns termins 😉

  Atbildēt
 9. MZM

  OFT: vienu reizi muuzhaa izmeegjinaalu mdsl un piedziivoju paarsteigumu – www.pods.lv nu nekaadi nevareeju atveert. Viss cic .lv nets gaaja, a pods ne. Pirms 30 min es no darba biju podu skatiijies, tapee esmu paarliecinaac, ka tas bija UP. Sagadiishanaas? Ka tik driiz vien nesaakas probleemas arii no citaam puseem sleedzoties…

  Atbildēt
 10. Kaklz

  MZM – vaidzeeja piezvaniit kaadam paprasiit, vai ir UP 🙂
  kas attiecas uz topiku .. tad mosh kaadam aizkjeerushies tie komentaari par Eiroviizijas lapu?

  Atbildēt
 11. MZM

  2 kaklz: nju nebija kam piezvaniit man. Neesmu dzirdeejis, ka pods buutu down ilgaak par 2h. Tad jau par to visi zinaatu.
  Nupat apskatiiju eiroviizijas lapu un apreecos: bildiitee, kuraa divi silueti baigi nopietni brien pieveersiet uzmaniibu vecenes staavam – vinja ir datorikje! Par to liecina vinjas liikais mugurkauls (iet sakumpusi). muhahaha

  Atbildēt
 12. shleperis

  MZM: tu neesi vieniigais, izmantotjot *….* provaideri ar *dsl piesleegumu pods nau atverams jau kaadu gadu. 🙂
  darbaa ir gan.

  Atbildēt
 13. gehh

  nu eiroviizijas lapu graftons aplicis pamatoti – vinja arii izskataas, kaa svaigi no pakaljgala izrauta, bet shitik tieshi pashslavinaaties =) tas ir stulbi lai neteiktu vairaak

  Atbildēt
 14. skol

  Tas gan ir gaumes jautājums, slikta vai nē (man pašam arī nepatīk). Tehniski tā ir ok. Tur ir gana liela aizmugures sistēma, kuru jau nezinātājiem grūti novērtēt. Bet tas tā.
  Joks jau tāds, ka graftons it kā nevienu neaplika, tā bija BNS ziņa, kurā pašā jau nekas dižs nav pateikts, ziņa ir gana korekta, apskata vairākus viedokļus, viss it kā būtu ok. graftons tik nomainīja ziņai virsrakstu uz visai tendenciozi, kurš praktiski neatbilst ziņas saturam.

  Atbildēt
 15. sviesc

  es no riita ieliku tieshaam palielu komentu un pateicu visu ko domaaju [fabrikai laba lapa – jaasmejaas :D] grafton tizlaa pashreklaama… tagad pa dienu skatos – nodzeests. nu zeel ka taa [cenzuura]

  Atbildēt
 16. darklow

  to skol:
  Tehniski eutovision.tv lapa galiigi nav, okei!!!
  pameegini kautvai uzseerchot seerchaa uz keywordu: asdf
  jauki vai ne?! 🙂

  Atbildēt
 17. skol

  darklow: tas jau nav tehnisks gļjuks. meklētājs precīzi atrod meklēto, slikti, ka satura ievadītāji (LTV) ir sataisījuši šādas kreisās lapas. To jau meklētājs nevar izķert (jo tās lapas ir ar statusu aktīvs).

  Atbildēt
 18. Grrr

  >>> Savukar par teemu – komentari FinanceNet rakstam ir nonjemti, jo cilveki neprot normali izteikties un diskutet – samierinaties, ka kads drikst izmantot savas iespejas savaa medijaa. Uztaisat ludzu savu TVNET vai FinanceNet un liekat ieksa ko gribat 🙂 Un saturs drikst but cenzets – gan raksti, gan komentari.
  >>>
  Novelu mazajiem, gudrajiem Latvijas datorpuikam reiz ko normalu dzive darit. Lai gan – jo vairak jus bremzesiet savu attistibu, jo mums (man) bus saldaka dzive.
  —-
  Financenetā nu gan komentāri līdz šim nav lasīti pārāk kretīniski. Bet lai jau būtu. Interesantākais pat nav tas, ka komentārus joprojām varēja rakstīt arī tad, kad tos vairs nevarēja redzēt.
  Interesantākais ir tas, ka financenetā bija tendenciozs un pašslavinošs rakstiņš. Būtībā Graftona pašreklāma, kas pasniegta pēc formas kā tāds analītisks rakstiņš. Kura tā arī tika nolikta komentāros. Šinī gadījumā mēs varam strīdēties vai nestrīdēties par to, cik ļoti to bija jēga cenzēt, bet fakti no tā nemainās:
  Grafton un tā produkti nekad nav bijuši pārāk nopietni. Taču reti kur lasītājs tika tik atklāti uzskatīts par stulbeni kā šai rakstā.

  Atbildēt
 19. ehh

  A vot tādu! ieraksti komentāru tvnetā. pievieno. viss OK.
  Ja pēc kāda laika to lapu norefrešo, pie nosacījuma ka viņa visu laiku stāvējusi atvērta, tad tavs komentārs pievienojas pa jaunu. un tā tik ilgi kamēr neaizej prom.

  Atbildēt
 20. demo

  apbruiinoju kaa tu pods.lv taads vari tieshi nu neaivert logu un saglabat taas atsakusmees utt
  jaa saak tu dari vitaali svarigu darbu sabioedriibai un internet attistibai
  🙂

  Atbildēt
 21. Jackie

  par to, kaadeelj tvnet dzeesh aaraa komentaarus un peec kaadiem kriteerijiem vinji to dara, atliek tikai pabriiniities! pati straadaaju portaalaa un es saprotu, ka dzeesh aaraa rupjiibas, ljoti naidiigus komentaarus, viltvaarzhu tekstus… bet kaapeec tika dzeestas manas pilniigi neitraalaas vai pat jokpilnaas atsauksmes par Fabrikas shovaa notiekosho gan zem peedeejaa raksta par uzvareetaaju Mario (kaut kur starp 200 un 220 atsauksmi bija manas 3 atsauksmes, tagad vairs nav nekur!!), gan arii Fabrikas2 tv chataa (kas iet caur tvneta moderatoru rokaam) – no 10 iiszinjaam, labi ja 1 tiek publiceeta, taa man ir pilniigi tumsha bilde! it kaa siikums, bet tieshaam rodas sajuuta, ka lasiitaajs tiek uzskatiits par pilniigu stulbeni un peedeejo nieciibu! varu apgalvot, ka Delfi portaala redaktori nekad nedzeesh aaraa atsauksmes, kur tiek kritizeeta redakcijas darbiiba! taapeec jau taas atsauksmes tur ir, galu galaa!

  Atbildēt
 22. Grrr

  Nu, a ko viņi var pateikt? Neko.
  Būtība jau vienmēr ir bijusi tāda, ka savus apmeklētājus TVNET/FNet pārsvarā uztver kā manipulējamu baru. Pavicinām banānu X un dabonam atbildi Y. Un uz domājošu cilvēku viedokli viņiem ir nospļauties, kamēr eksistē pietiekoši liela daļa, kas nodrošina atbildi Y.

  Atbildēt
 23. bubu

  runaajot par to eurovision … nez ieksh kaa jamie sho ir sakabinaajushi, bet anyway tur nav nekaada taada, kas maxaatu vairaak par paaris tkst. nu ja reiz ar panjeema to pikji (24.000), tad jau nu vareeja prasties un uztaisiit kautko labaaku(pieklaajiibas peec) Runaajot par to aplikto logo (Latvijas teelu) nu jams ar ir reti pornograafisks. Teiksim taa .. es neesu dizainers paats no grafikas neko netaisu bet nu, vizuaali man shii lapa nepatiik, runaajot par butoniem 🙂 tos mans mazais brachka maak ar uztaisiit A runaajot veel par paareejo nu sorry, tur nekaa nav..
  p.s. shinii momentaa es neslavinu nevienu citu produktu 🙂
  p.p.s. Es tikai izsaku savu subjektiivo viedokli, un domaajams, ka daudzi man pievienosies.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *