Light Alloy 2.0

Domāju, ka daudzi atceras tādu pleijeri Light Alloy. Pirms gada mēs atļāvāmies to nedaudz latviskot kā arī pielabot. Bet atvilkās kāds labvēlis un visu prieku izbojāja. Esmu pārliecināts, ka kāds vietējais Pavļiks Morozovs par to pacentās, bet nu tas, lai paliek viņa ziņā.

Light Alloy

Toreiz vēl 1.5 versija tika piedāvāta divās valodās – krievu, ko mēs pielabojām un tā bija ar visām ekstrām un angļu, kas bija domāta pārdot uz hamburgeru valstīm par zaļo kāpostu. Par kāpostu pārdodamā versija galīgi nerullēja, jo tā netika pienācīgi atjaunota, bet krievu versiju varēja piereģistrēt bez problēmām, bet tai atkal bija trūkums – krievu interfeiss.

Ar lielu prieku informēju, ka programma tagad tiek piedāvāta miksētā veidā, t.i., tiek piedāvāta pilnvērtīga versija ar interfeisu krievu un angļu valodā.

Pēc nostāstiem šī programma ēd mazāk resursus nekā citi līdzvērtīgi pleijeri un ir tik pat bagāta ar iespējām. Piemēram, daži karstie taustiņi ir līdzīgi kā tam pašam Media Player Classic.

Vienu vārdu sakot, kam vajadzēs tas lietos, kam ne tas ies bekot.

Te es pamēģināšu aprakstīt, ko darīt, lai piereģistrētu šo jauko programmu un no šāda loga panāktu augstāk redzamo variantu.

Light Alloy

Sākumā mums nāksies nomainīt programmas interfeisa valodu uz krievu, lai tur piedāvātu alternatīvo reģistrēšanās variantu. Labajā apakšējā stūrī spiežam uz pogas, kas man atgādina aclēdziņu un attiecīgajā izvēlnē izvēlamies Russian un OK. Tālāk spiežam uz jautājuma zīmes, kas atrodas kreisajā augšējā stūrī. Atvērsies šis About dialoga logs.

Light Alloy

Nospiežot šo skaisto zaļo ķeksi mums izleks nākošais dialogs, kur parādīsies divas ailes. Augšējā ailē atrodas mīkla krievu valodā, bet apakšējā jāieraksta atbilde uz šo mīklu. Atbildes parasti ir vienā vārdā un jāraksta ar maziem burtiem, protams, ka krievu valodā.

Light Alloy

Tālāk varam iekopēt šo teikumu un ielīmēt (man gan patīk vārdiņš ievietot, bet nu, lai būtu ielīmēt – copy) to kādā teksta redaktorā, kas atbalsta cyrillic fontus. Man patrāpījās EditPlus. Tālāk jau viss ir vienkārši. Izlasam mīklu un ierakstam atbildi, ko pēc tam iekopējam šajā pašā dialogā nu un nospiežam pogu OK. Un viss. Programma ir veiksmīgi piereģistrēta.

Nākošajā palaišanas reizē programma jau būs gatava pilnvērtīgai lietošanai.

Light Alloy

Krievu valodas zināšanas dažreiz palīdz ieekonomēt kāpostu 🙂

Lejupielādei piedāvāju divas versijas:
Tiem, kam patīk visu instalēt tie ņem šo versiju Light Alloy v2.0 796KiB. Šajā versijā it kā esot kaut kādas papildus ādiņas, bet varbūt es kļūdos.

Bet tiem, kam patīk viss vienā .exe failā un bez jebkādas instalēšanas tie ņem šo te failu Light Alloy v2.0 452KiB.

15 thoughts on “Light Alloy 2.0

 1. mp3

  Daudz elementārāk krievu val. iegūšanai ir uzinstelēt sākumā vietējo latviešu programmiņu RusFont (noderēs) un tad piereģistrēties bez problēmām, neatminēsi vienu, būs cita! Viens atminējums bija KAPUSTA!
  Pati programma rullē, it sevišķi uz mazjaudīgākiem datoriem, lietoju gadu, nesūdzos, subtitri arī iet!

  Atbildēt
 2. asiic

  var jau arii zaaliites dabuut. Bet playeris labs. Saakot ar kautkaadu 1.D versiju. Man tik aizdoma, ka shii 2.0 resursus teree nopietnus.

  Atbildēt
 3. Muudzis

  Tur tev, Jedi, ir pilniiga taisniiba. Likshu tikai lai miiklas pamineetu. Man kauch kaa ar iistao “classic” media playeri 6.4 parasti pilniiba pietiek

  Atbildēt
 4. Dreef

  Programma tieshaam ierullee uz mazjaudiigiem datorinjiem un nesaprotu tos, kas fano par BSPlayer, jo tas tieshaam dirsu nespaardiija (vienreiz uzliku un gandriiz nost nedabuuju – veel tagad lang failinji staav un nedzeeshas nost ;-)). Un shitais eed resursus mazaak nekaa Classic Player.

  Atbildēt
 5. Dreef

  Diemzheel naacaas secinaat, ka shitais eed vairaak resursus ;-(. Versija 1D vai kaut kaa taa man aatraak straadaa. Shai versijai arii nav ne vainas – visaadas fiichas, un eed resursus veel joprojaam mazaak nekaa citi playeri, bet tendence ir “piebriest”, kas nav uz labu. Naaksies vien lietot veco versiju vai arii pirkt jaunu datoru ;-).

  Atbildēt
 6. Kamineo

  eesmu paarmeegjinaajis gandriiz vinjus visus, biju palicis pie Bsplay, bet shitais te izskataas veel labaak, visiespaidiigaakais ir paartiishanas aatrums

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *