Opera 7.01 for Windows in Bork

Opera 6.03 Devil_Inside komentāros iemeta saiti uz Opera lapu kurā tiek aprakstīta problēma ar kuru Opera pārlūka lietotāji saskarās atverot MSN.com lapu.

Savukārt šeit iekš my.opera.com diskusijām ir aprakstīta šī problēma detalizētāk ar piemēriem, kas notiek, kad apmeklē augstāk minēto MSN lapu ar dažādiem pārlūkiem. Un kāpēc, tad Operas lietotājiem šī lapa izskatās *savādāk* nekā citu pārlūku lietotājiem.

Gala rezultātā Opera ir izlaidusi jaunu speciālo “Bork” versiju par godu šim faktam, ka MSN nerespektē Opera pārlūka lietotājus – Opera 7.01 for Windows in Bork 3 340KiB.

This is a joke. However, we are trying to make an important point. The MSN site is sending Opera users what appear to be intentionally distorted pages. The Bork edition illustrates how browsers could also distort content, as the Bork edition does. The real point here is that the success of the Web depends on software and Web site developers behaving well and rising above corporate rivalry.

12 thoughts on “Opera 7.01 for Windows in Bork

 1. Pēcis

  Baigi labais koments un joks. Pieziime: no offence IE lietotaajiem un M$ lietotaajiem/miiljotaajiem, man personiski ne Windows, ne Office nav ko nodarijis, bet Billa un M$ kaa kompaanijas izdariibas vienkaarshi tracina un nav normaalas…
  Viss ir ok, ja tu gribi nopelniit, bet ja tu gribi graabt pikji laapstaam, lai pagarinaatu savu…. tad tas vairs nav normaali.
  Alkatiiba ne pie kaa laba nenoved.

  Atbildēt
 2. Kaitnieks

  Standarts ir tas, ko lieto vairaakums. Ja vairaakums lieto M$ produktus, tad M$ var noteikt standartus. Un iesaalies.
  Man patiik M$ politika, daudz var maaciities. Man patiik M$ produkti. Man nepatiik M$ produktu cenas un pretpiraatisma aktivitaates, bet arii sheit daudz varu maaciities. Varat teikt, ka lienu Bilam pakaljaa, bet diez vai vinjsh sho lapu lasa.

  Atbildēt
 3. Vaards

  Zhetons kaitnieka komentaaram!
  Jo tas ir uzrakstiits sheit, mazajaa pasauliitee, kur visi seezh tankaa un savaas galvinjaas skaita dzhinglinjus – M$ sux, Linux 4eva! The Bat rullz! Opera is kuulz! 😛

  Atbildēt
 4. krampo

  Es gan driizaak teiktu, ka Opera’i tieshi arvien vairaak iet. Ja browsers buutu slikts, tad neviens to nelietotu un bugus neatrastu, bet tagad notiek pilniigi preteejais.
  P.S. Es jau no Opera 5.x to lietoju un esmu gana prieciigs, tikai ik pa laikam sanaak IE palaist kaadaas lapaas, kaut arii Opera 7 jau daudz retaak to spiezh dariit.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *