Kuģis atsāk rakstīt savu dienasgrāmatu

Pirms pāris nedēļām es informēju par to, ka Kuģis aiziet no Cietnis.lv. Toreiz es atļāvos pasviest domu, ka tās vēl nav beigas.

Nu lūk, Kuģis atkārtoti ir atvēris savu dienasgrāmatu tikai šoreiz tepat iekš “Sviesta Cibas”. Pareizā lv.blog jeb watt draugu lentē viņš vēl nav iekļuvis, bet ceru, ka tūlīt šī kļūda tiks labota. 🙂

Šis nebūs kārtējais depresīvais blogs jeb dienasgrāmata, kur Kuģis rakstīs par to, ka viņam ir slikti un nevar izdomāt, kas pie tā ir vainīgs, izvērtē pašnāvības izdarīšanas variantus, ir pārdzēris jēgu un dēļ tā jūtas slikti, ļoti vēma, jo sarijās pārāk daudz tabletes vai saostījās līmi, nesaprot, kas ir jādara, lai tiktu pie naudas, neapmierināts ar visiem, jo neviens viņu nesaprot vai kāda cita līdzīga draza, kas ir atrodama iepriekš minētās “Sviesta Cibas” blogiem.

Noteikti tur nebūs tas, kas bija agrāk Cietnī, jo to viņam neļaus darba devējs, bet tur būs šis tas no ikdienas dzīves par šo un to no tehnoloģijām, nepārejot to robežu, kad tas varētu sākt konfliktēt ar darba devēja interesēm.

Nu un nobeigumā pati adrese.

16 thoughts on “Kuģis atsāk rakstīt savu dienasgrāmatu

 1. nare

  coolynx, tev neviens neliek lasiit to, kas tev nepatiik. izskataas ka shis buus kaarteejais uzbudinaata tehnofiilja pashapmierinaatais sacereejums, kuraa tas lieliisies ar dazhaadaam hi-tech lietaam, kuras vinjam piesuutiijushi citi cilveeki. nozheelojami anyway.

  Atbildēt
 2. f

  Man jau arii shkjiet, ka *ne Tev ne Man nebuus kaadu nosodiit par to, ko shis kaads raksta savaa dienasgraamataa*! Jaa, mums ir depresiivi jaunieshi, jaa vinji raksta par to, ka ir suuduugi, ka saap, ka besis, ka saap sirds … salauzta, ka skolotaajs maita. Bet kaapeec?! Varbuut tieshi klausiitaaju vinjime truukst? Varbuut vinji ir paaraak vientulji savaa saapee un visa taa shita izlikshana paliidz?! Ja taa, tad uz priekshu un apsveicami. Labaak taa, nekaa savu besi izlikt uz cita aadas vaio arii dauzot stiklus/vitriinas/mashiinas utt.
  Ko es ar to gribeeju teikt? Iespeejams, ka lielaakaas daljas Sviesta Cibas blogu pashmeerkjis nemaz nav taada publiskas saapes izlikshana apskatei. Taa ir terapija un galugalaa taa ir *dienasgraamata* … taada kaada taa ir 21-ajaa gadsimtaa, kad cilveeks labpraataak klabina pa klaviatuuru nekaa njem rokaas pildspalvu un papiiru …
  So, rokas nost no muusu jaunatnes. coolynx Tu vairs neesi jaunais un Tev tieshaam nav ko dariit tajaas depresiivi jaunieshu dieneniitees (tas nebija uzbrauciens).

  Atbildēt
 3. Benvenuto

  Kugjii! Kugjiit! Kungjiit! Tu esi atpakalj! Ilgi jau nenotureejies, zikjeri! Tagad visi vareesim laimiigi lasiit par sarkaniem puteklju suuuceejiem tavaa lapaa! Paldies! Kas attiecas uz cietnis lv bez Kugja, tad tagad tas paarveerties par laacz + revolution.lv garadarbu – reti garlaiciigi. Tas taapat kaa laaczim iespiest rokaas konsoli un user/passw uz cietnis webservera ftp akontinju. PUK!

  Atbildēt
 4. alz

  neenu vispaar baigais varianc.. cietnis.lv mirst.. vienkarshi naturali mirst… iemesli kapeec kugis aizgaja plashaakai publikai nav zinaami [varbuut kautko palaidu garaam].. mm trakums

  Atbildēt
 5. Didzis

  Nesapratu, kur shkjirba vai reaali raksta http://journal.bad.lv/~kugis/ vai http://www.cietnis.lv. Neredzu lielu atshkjiriibu.

  Atbildēt
 6. Delerium

  Kuģis jau nav nekāds Repše, ka viņam būtu jāatskaitās par katru minūti un nav arī jādeklarē plāni tuvākajiem 4 gadiem uz priekšu.
  Palasot komentus sāk šķist, ka daži te apvainojušis uz savu elku 😀

  Atbildēt
 7. ZBH

  Delerium : taa biij atbild MM-Y par jautaajum, vai neviens nemaak lasiit. dom taad, ka lasiit maakam, bet n diens viens teems komentos neseezam.

  Atbildēt
 8. nare

  nu, coolynx, aizdi**ies? izlasi peedeejo topiku, un panjirdz par to depresiivo bljauri, kuram ir taadas ekshibicioniskas tieksmes kaa paareejiem, izteikt savas iipashaas un vienreizeejaas juutas un domas un tad apmierinaaties, skatoties, kaa citi taas lasa un komentee. kauns tev, fuj.
  P.S. taa nu vish ir.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *