Jauns e-mail spams spēles Trilobite aizsegā

Šorīt saņēmu *mārketinga spamu* no Metro Leo Burnett (Metro) darbiniekiem, kas piedāvāja *vienreizēju* iespēju uzspēlēt ļoti primitīvu spēlīti Trilobite.

Veiksmīga rezultāta gadījumā tiek piedāvāta iespēja piereģistrēties un piedalīties Eloktrolux izlozē. Galvenā balva ir Trilobite® putekļsūcējs robots. Gan skaņas, gan kustības atgādina to robotu (neatceros kā sauca) no “Zvaigžņu kariem”, kas visu laiku grozījās un pīkstēja. Izskatās jau labi un noteikti arī maksā tik pat labi.

Trilobite

Kur ir āķis?
Ļoti vienkārši. Metro uzdevums ir pēc iespējas labāk izreklamēt doto spēlīti. Viņi ir izvēlējušies pareizo ceļu – nespamot par šo jauko piedāvājumu uz e-pasta adresēm savā vārdā, bet izmantot lētticīgos lietotājus, kas gribēdami piedalīties izlozē cīņai par galvenām balvām, ar vieglu sirdi un bez jebkādiem pārmetumiem ieraksta savu draugu un paziņu e-pasta adreses un turpina masveida spamu.

Reklāmas kampaņas organizētāji stāv malā un paši neko neizsūta un viņi pat ir ielikuši atsauci gadījumam, ja kāds šo rīcību, tomēr atļaujas klasificēt kā spamu (bet tas jau arī ir spams). Bez tam jāņem vērā, ka melno darbu paveic spēlētāji un šajā gadījumā to it kā vairs nevar klasificēt kā spamu, bet gan kā *drauga* ieteikumu. Bet mēs taču zinam, ka tas ir spams, tikai lēti nomaskēts.

Lai piedalītos izlozē, noradi tris savu draugu e-pasta adreses, un mēs viņiem nosūtīsim šis spēles lapu. Ja Tu iegūsi galveno balvu, arī Tavi draugi saņems vērtīgas Electrolux balvas.

Pozitīvais moments ir tas, ka piespamotas tiks tikai 3 draugu e-pastkastītes.

Tā kā gaidiet šīs jaukās e-vēstulītes savās e-pastkastītēs un piedalities izlozē, bet Dieva dēļ, nesūtiet man šo spamu. Man pietika ar visām iepriekšējām e-pasta akcijām.

12 thoughts on “Jauns e-mail spams spēles Trilobite aizsegā

 1. daysleeper

  da nekas jaunc – redzets jau pirms paris dienaam bet tik tiesham Latvijaa vel diezgan leetticigi cilveki daaaljaa savus e-pastus pa labi un kreisi – neba nu visi.

  Atbildēt
 2. Stefuks

  Njaa, labi, ja vienu reizi atsuutiitu, bet ja vesels bars tevi ir noklasificeejis kaa “draugu, kas priecaasies par spamu”, tad ir diezgan briesmiigi. Starp citu skropstas.lv pasaakumaa es vinneeju tomeer to skropstu tushu un tur par laimi tikai viena adrese bija jaaieraksta, bet taadiem noluukiem man ir vecumveca paskastiite, kuru neizmantoju. Nee nu idejiski jau nevar uznjeemumiem aizliegt kaut kaa reklameeties un ja ir cilvinji, kas godpraatiigi arii nodarbojas ar spama pavairoshanu, tad kaadeelj gan ne?

  Atbildēt
 3. aivars

  Kada vaina kas grib tas piedalas, negribi nepiedalies. Un ja kads draugs ieliek tavy adresi tad nejau Metro vainigs, bet tavs draugs. sadod vinam pa ausim par spamoshanu un vel pasaki lai vairak tavu adresi lidzigos pasakumos neliek. Atradushi kur piesieties un lielu rakstu rakstiit!

  Atbildēt
 4. cheater.lv

  to nu gan nevar nosaukt ne par kaadu spamu. kas ir spamoshana? neprasiitas informaacijas suutiishana uz tavu e-mail. shajaa gadiijumaa arii nevareetu teikt, ka tu briivpraatiigi “parakstiijies” ar confirmation sanjemt to infu, tachu jaatceras, ka e-mail adreses ir ievadiijis kaads draugs. kaads tas spams? saki paldies draugam. spams tas buutu tad, ja taa firma pati saaktu pa labi un pa kreisi suutiit to drazu. spamo tavs draugs nevis firma. un firma to izmanto, jo taa ir iespeeja aizsuutiit infu nespamojot.

  Atbildēt
 5. Castaway

  vakar veel vareeja nosuutiit spamu www.24.lv lapaa vai kaa tas i-veikals saucaas. Tipa tur V-dienas izloze (kura shodien beidzaas) kuraa vareeja vinneet daudz maz sakariigu Pioneer CD magji autinjam.Tur bija jaaieraxta obligaati vismaz 5 draugi kuriem nosuutiit informaaciju par sho izlozi.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *