Sony-Ericsson P800 ar Opera priekš Symbian OS

Opera for Symbian Opera preses relīzē rakstīts, ka Sony-Ericsson P800 modeļi būs pirmie mobīlie telefoni pasaulē, kas tiks aprīkoti ar pilnvērtīgu pārlūku, kas šajā gadījumā būs Opera un griezīsies uz Symbian operāciju sistēmas (OS).

Šajos telefonos tiek izmantota jauna tehnoloģija “Small-Screen Rendering technology”. Par to sīkāk var palasīt Opera mājas lapā.

Sākot ar 17.februāri šo pārlūku bez maksas varēs lejupielādēt Sony-Ericsson P800 mājas lapā.

Mobilo telefonu kā arī Opera priekš Symbian OS var redzēt zemāk.

P800

Šis ir Opera for Symbian pārlūks. Pārējās bildītes var atrast my-symbian.info lapā.

Opera for Symbian

Jāatzīst, ka Opera ir izvēlējusies pareizo ceļu, ejot pa taisno pie “dzelžu” izstrādātājiem, kas šajā gadījumā ir mobilo telefonu izstrādātāji.

Lielākā daļa datorlietotāju lieto Opera pārlūku, bet nemaksā ne centa par tā izmantošanu un izstrādātājiem visa šī potenciālā naudiņa aiziet gar degunu. Tagad ir noslēgts līgums ar Sony-Ericsson, kas atskaitīs attiecīgu summiņu par šī pārlūka izmantošanu un visi būs laimīgi.

Tas ir tikai sākums. Tālāk būs tā pati epopeja, kas ir ar pre-installed Microsoft Windows, ko daudzi linux lietotāji necieš. Mobīlajā iebāzīs NetBSD un uzliks kaut kādu Mozilla mutantu un prasīs atpakaļ naudu no Sony-Ericsson. Bet, kamēr tas vēl nav noticis tikmēr mēs visi esam laimīgi un priecājamies par dzīvi.

12 thoughts on “Sony-Ericsson P800 ar Opera priekš Symbian OS

 1. cu

  buu, izskataas paaraak labi lai buutu patiesiiba 🙂 nez kaa vinjai izdosies atteelot visas taas state-of-art lapas – iznaaks kaukas tieshaam interesants!

  Atbildēt
 2. Sarky, izreecies

  Es gan dotu pat pirmo vietu. Shitas veel labaak lec aaraa 🙂
  coolynx – nu taisi tak sadalju, liec uz balsoshanu 🙂

  Atbildēt
 3. noisex

  HLC – mosh tu biji domajis zonu zem pods.lv..anyways, laikam jau clx nedos 🙂 ..tikpat labi varetu paprasiit anti.pods.lv un raxtitt taja..pashi zieniet ko

  Atbildēt
 4. ManInBlack

  MMY –> Ja tu kaut ko taisies taisiit, nu tjipa par mobiilajamiem, tad varbut var sastukot par to, ka tu taisi caurums.vze.com Mobile phone sadalju. 🙂 Protams, tu tiec ieklauts autoru sarakstaa un tev paraleli ir sava personigaa -> mmy.caurums.vze.com piemeram..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *