Mikseris.LV aicina talkā jaunus dalībniekus

Mūzikas portāls Mikseris.LV, kas nu jau pastāv vairāk kā 4 mēnešus, aicina savā komandā jaunus dalībniekus.

Miskeris.LV

Tagad darbs ir pabeigts tik tālu, ka esam gatavi piesaistīt mūsu komandā pie Mikseris.LV jaunus dalībniekus, kas varētu palīdzēt padarīt šo portālu daudzveidīgāku, interesantāku un ziņām bagātāku – līdz ar to palīdzot tam kļūt daudz populārākam un lasītākam.

Sīkāk par šo piedāvājumu variet palasīt iekš Mikseris.LV.

Negribu izklausīties pārgudrs, bet, tomēr neliels padoms jauniem un ne tik jauniem webmeistariem, kas vēlas, lai viņu projekti kļūtu tik pat populāri kā, piemēram, šis Mikseris.LV.

Vienkārši ievērtējiet šo te Miksera arhīvu un salīdziniet ar savas lapas arhīvu. Nu kā, iespaidīgi vai ne? 🙂

Morāle.
Neceriet uz to, ka atverot savu lapu tajā iegāzīsies apmeklētāju jūra, kas spaidīs “Refresh” vai “Reload” pogu kā traki, lai tikai izlasītu jūsu ielikto uzrakstu “Under construction” vai arī “Te vēl viss tikai top”. Ticiet man, viņi to izlasīs jau ar pirmo reizi. Un tas nostrādās kā magnēts. Vienīgi šis magnēts būs ar tādu pašu polarizāciju kā apmeklētājs un attiecīgi darbosies pretēji vēlamam – tas atgrūdīs apmeklētāju no šīs lapas ļoti, jo ļoti tālu.

Nu nevar iegūt simtiem apmeklētāju tikai tāpēc, ka jūs atļāvāties izveidot savu lapu. Katrs apmeklētājs ir jānopelna un, ja tu nēesi gatavs ar savu darbu savai lapai nopelnīt katru apmeklētāju, tad labāk nemaz nesākt.

Protams, ka nepietiek ar to vien, ka jūs rakstīsiet kaut vai tik daudz un bieži kā redzams Miksera arhīvā, vajag jau arī kvalitāti. Tā viņš ir – mēlei jābūt pareizā leņķī piekārtai, bet tāda ir dzīve. 🙂

17 thoughts on “Mikseris.LV aicina talkā jaunus dalībniekus

 1. riks

  Manā skatījumā lapa ir normāla. Visi galvenie linki darbojas.
  Bet Arhivs kā jau arhivs. Visi eventi sabāzi.
  Nesaprotu kam te pieksīties

  Atbildēt
 2. BigUgga

  a vinju portaals ir caurumains, pietam noraadiiju uz gljukiem jau pirms paaris dienaam – nekas netiek njemts veeraa. nju kas ta man, lai jau pleesh vinju…

  Atbildēt
 3. Axl

  riks: Neviens jau nepiekasaas Mikserim. Mikseris tiek raadiits kaa labais piemeers ” jauniem un ne tik jauniem webmeistariem, kas vēlas, lai viņu projekti kļūtu tik pat populāri kā, piemēram, šis Mikseris.LV.”

  Atbildēt
 4. ManInBlack

  Nu par atrumu sudzeties nevar.. Ja ne lens, tad ta jau nav veidotaju vaina. 🙂 Ir 21.gs. un par modema lietotaajiem vairs netiek domats. 🙂
  A par gljukiem – he he.. pajautajiet pashi sev, vai juus vispar vel skataties kadu jaunu lapu, nepievershot uzmanibu lapas arhitekturai, nemeginot pielabot urli, atrast bugus, utml. ? 😀

  Atbildēt
 5. ManInBlack

  A vispar sorry par atrumu.. Skatijos naktii, viss bija oke, tagad toch redzu, ka bikin piebremzee.. Nu bet strada tomer atrak par uz piem nukes balstitu lapu.

  Atbildēt
 6. art.code

  > a vinju portaals ir caurumains, pietam noraadiiju uz gljukiem jau
  > pirms paaris dienaam – nekas netiek njemts veeraa. nju kas ta man,
  > lai jau pleesh vinju…
  Kas ir caurums? Shitais?…
  > http://www.mikseris.lv/?repldoc=1 or doc_id is not null
  Bet tas tachu ir kolosaali, ka advanceetam lasiitaajam ir atstaata iespeeja izlasiit pilniigi visus komentaarus. Shobriid tas ir 14 lapu izmeeraa, bet ar laiku jau buus vairaak!
  Okey, ja nevajag apskatiit visus komentus, tad njemu nost. Gribeejaas kaa labaak, sanaaca veel labaak! :-))

  Atbildēt
 7. ManInBlack

  Principaa jau labais stils prasa to, lai tu izpildot kveriju, parbaudi cik ieraxti tika atgriezti. Un ja 0, tad echo “nepielabo adresi!” vai ari redirects uz saakumu… Mjaa, varetu padomat, ka es pats ta daru.. :)))

  Atbildēt
 8. art.code

  bet ko tu vari palabot? adresu rindaa iespeejami ?doc, ?repldoc un ?sub. Pie pirmiem diviem prasaas Integer, bet pie sub, ja nav tas, kas ir paredzeets, tad neraada nekaa. Tu jau vari diendienaa aiz garlaiciibas rakstiit sub=varbuut_te_ir_caurums un priecaaties! 🙂

  Atbildēt
 9. ManInBlack

  Oke, laikam es piekriitu shajaa gadiijumaa art.code. Ja viss kas tur urlii daraas ir kaut kadi integeri, tad neko nodariit lapa nevar. 🙂 Par to jasak domat, kad adresee norada failu ko inkludot. 🙂 Taa piem. tas bija vecajaa chamber.lv lapa… Parsmieties vareja..

  Atbildēt
 10. Jim

  to ManInBlack:
  var nodariit tikai tad, ja int uz tipu netiek chekots & backend ir db, kas atbalsta subselectus.
  un web lapaam, kas baazeejas uz dazhiem atveertaa koda CMS vai BBS, kur int uz tipu netiek chekots, var izpiipeet ziepes arii uz db bez subselekta.

  Atbildēt
 11. art.code

  Vispār liels paldies acīgiem un godīgiem hackeriem! Thx, BigUgga! Mans kodēšanas darba laiks ikdienā ir pietiekami blīvs, lai kautko aizmirstu izdarīt līdz galam. Šajā gadījumā tiešām nebija pārbaude uz intval().

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *