The Bat! 1.62i

Pirms mēneša iznākušai versijai The Bat! 1.62 Christmas Edition ir iznācis turpinājums The Bat! 1.62i 2 449KiB. Pirms pāris dienām kādā no ziņu lapām pamanīju, ka ir iznākusi 1.62i versija. Toreiz es šo ziņu palaidu garām, jo Ritlabs vīri ir slaveni ar savu nosaukumu sistēmu, kas beta stadijā pat ir numurēta līdz pat 50. Tāpat ir arī pierasts pie neskaitāmām versijām no a-z, kur burtiņš mainās ik pēc dienas.

The Bat!

Šodien vienā lapā pamanīju The.Bat.v1.62i.WinALL.Cracked-CORE.zip un izdomāju paskatīties, kas šajā versijā ir tik būtisks, ka tā ir uzlauzta, jo parasti apakšversijām un betām īpaši netērē laiku. Izrādās diezgan daudzas lietas. Zāles tās pašas vecās no dakteru grupas DAMN, der arī no vecākām versijām, teiksim 1.5x.

Version 1.62i (21-Jan-2003):

[-] Fixed the “Invalid HTML” bug.

[-] The uninstaller in the 1.60 was invalid.

[-] Fixed a bug in Content-Type caching which could cause Access Violation when opening a message with a particular attachment.

[-] Some CSAPI dictionaries didn’t work.

[-] Fixed an Access Violation which could occur on some messages with quoted-printable encoding.

[-] It was impossible to change a directory for account or for mail attachments under Windows 95, 98 and ME.

[*] When changing a directory for an account which had a different attachment directory, the files from the attachment directory are copied, not moved, to the new location, to prevent moving of system files if the account directory has been set to a system folder by a user’s mistake. After changing an account directory, the attachment directory resets to default, which is the “Attach” folder inside the folders of account; the old separate attachment directory is left in place.

[-] Spell checking – suggestion dialogue was not remembering the last chosen position.

[*] When a connection to SMTP was broken due to socket error, and the connection type was TLS, the error message wasn’t logged.

15 thoughts on “The Bat! 1.62i

 1. Krish

  Hmm es dienas 4 lietoju The Bat! v1.63 beta 5 un visas The Bat! versijas kas man bijushas tika crackotas ar DAMN v1.60 cracku.

  Atbildēt
 2. coolynx

  vimba: nezinu kaadu versiju tu lietoji, bet man kaa jau teicu dereeja pat no 1.5x versijas, jo kopsh taam versijaam aizsardzibas algoritms nav mainiijies un der shis universaalais DAMN komplektinjsh, preteejaa gadiijumaa izlasi lietoshanas noteikumus vai arii paarbaudi vai tas nav feiks.

  Atbildēt
 3. kenny13

  nau smiekliigi tur mekleejt es pateereessu daudz laika peidziissu pilnu trafiku un atnaaks admins mani nopeerrs per trafiku un nelicenzeetu programatuuras lietossanu

  Atbildēt
 4. /me

  nez kaa jums, bet man prieksh the bat! ar nesaprotamas un nevienam nevajadziigas simbolu virknes pielietoshanu nav pieticis, vienmeer ir shii virkne jaalieto peec tam, kad ir nedaudz piesliipeets ar damn viiliiti..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *