Kevin Mitnick beidzot var lietot datorus un internetu

Laikam jau šo ziņu neviens sevi cienošs datorlietotajs nepalaida garām. Vismaz es ceru, ka kaut kur pa acu galam pamanījāt informāciju par to, ka leģendārais hakeris Kevin Mitnick beidzot ir tiesīgs lietot datoru un pārlūkot interneta plašumus.

Detalizētu atskaiti var atrast gandrīz vai katrā sevi cienošā interneta ziņu lapā. Es tikai ielikšu norādi uz Wired lapu, kurā atradu šo jauko karikatūru, kas tika izveidota no iespaidiem Kevina svinīgās atpakaļ atriezšanās pasākuma TechTV šovā.

14 thoughts on “Kevin Mitnick beidzot var lietot datorus un internetu

 1. crack

  karikatura labu labaa.. ;-))) , bet ja nopietni bus viens nopietns un pieprasiits it specialists vairaak.. noteikti, ka peec vinja jau ir pieprasijums peec principa – labaak lai mitniks straada pie mums nekaa muus lauzh 😉

  Atbildēt
 2. Benvenuto

  es domaaju ka vinjsh pa shiem pieciem gadiem buus pamatiigi iepalicis, kaut gan ja smadzene vinjam cietumaa nav resna melnaa atsista, tad kautkaadaa laika posmaa vinjsh aatri apguus visu iekaveeto.

  Atbildēt
 3. Ice

  Nezinu, ja viņš būtu tik kruts, kā tiek uzpūsts, tad tik daudzas reizes nebūtu sēdējis cietumā – laikam baigi bezbailīgs, bet nu lai džekam veicas, apgūstot 5 gados iekavēto, nešaubos, ka viņš tiks galā un droši vien arī agri vai vēlu sāks savus vecos stiķus.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *