Viens no veidiem kā apšmaukt on-line spēli Amigo

Vēl tālajos dial-up laikus, t.i., kad es sēdēju uz iezvanpieejas un uztraucos par katru minūti, gribēju paspēlēt kādu Flash spēlīti. Problēma bija tāda, ka šo spēli varēja spēlēt tikai on-line režīmā, bet man tak iezvanpieeja. Nu un nācās to spēli *pielabot*, lai tā darbotos uz mana cietā diska. Aizsardzība, protams, bija smieklīga, jo Flash failus ar speciālu programmu palīdzību pāris sekunžu laikā var atkompilēt un tikt pie izejas koda.

Amigo

Ko es ar šo ievadu gribēju pateikt? Tikai to, ka Flash pēc būtības ir rotaļa un bez ārēju servera skriptu palīdzības tas nespēj nodrošināt nekādu aizsardzību. Ja programmētāji ir pacentušies un uzrakstījuši normālus servera skriptus, kas nepieļaus nelegālu datu (rezultātu) ievadi apejot spēli, tad vienmēr atradīsies kāds cits paņēmiens kā to izdarīt klienta pusē, t.i., spēlētāja datorā.

On-line (Flash) spēlītes lauza, lauž un arī turpmāk lauzīs tik ilgi, kamēr būs izdevīgi to darīt. Turpinājumā būs neliels rakstiņš no kāda anonīmā lasītāja, kas pastāstīs kā tiek “apjāta” Amigo on-line spēle.

IIsti nezinu pirms cik ilga liaka amigo ir uzsaaics amigo “speeli”, kuraa ir iespeeja laimeet amigo starta komplektu un kaadu krediita paildinaashanas karti (atkariigs no ieguutaas vietas).

Luuk shiet ir Amigo speeles noteikumi:

UZDEVUMS!
Ar peli jāuzklikšķina uz bēdīgo cilvēciņu sejiņām, lai tajās parādītos sevišķi draudzīgais Amigo smaids! Jo veiklāk klikšķināsi, jo vairāk laimīgu cilvēciņu Saaksim ar to ka retais laame vinju speelee peec noteikumiem, jo shii speele
Nu izpildot speeles noteikumus maks rezuultaats ir kaadi 20 000 (un tas jau ir monstraaali liels daudzums iisteniibaa domaaju ka diez vai kaads shaadu rezuultaatu ir saniedzis)
Protams, daudz labaak shii speele speeleejas ar tab un space taustinju kombinaaciju. ar kuras paliidizzbu LABI ILGI KLIKSCHINOTIES VIENS MAN PAZIISTAMS CILVEEKS 43 000 sasniedza. Ari nav slikts raadiitaajs. Bet Amigo karti nahakjavu gribaas, jau visiem, bet pogas pashama klikschinaat ir pagruuti
(katraa zinjaa nogurdinoshi) taapeec ilgi nedomaajot tiek uzmaukts scriptinsh kursh pats pilda tab un space pogu spaidiishanu.

Pats interesantaakais cik buus maksimaali pielautais rezuultaats kursh tiks ieskaitiits, jo ir sasniegta paari pa 80 000 un shis rezuultaats netika ieskaitiits, bet kaa mees visi varam apskatiit www.amigo.lv 78 000 ir ieskaitiiti.
Pats interesantaakais cik ilgi viss tas prikols turpinaasies un kaads buus maksimaalais uzvareetaaja rekords shajaa “speelee”.

Amigo

Ar cienju anoniimais rakstiitaajs

14 thoughts on “Viens no veidiem kā apšmaukt on-line spēli Amigo

 1. Imis21

  Kā izrādās Latvijā ir vēl saglabājusies tāda cilvēku daļa, kas liekami zem nosaukuma “naivie”. Sen tak zināms, ka spēles godīgi spēlē vairs tikai retais.
  Es uzskatu ka spēles rezultātus organizatoriem vajadzētu anulēt.

  Atbildēt
 2. fuckeris

  da fufelis tas viss. es uzskatu ka arii fabrikaa ir fufelis. fabrikaa pat tas viss ir savienots ticami TV+internets, bet to sakni ar ltk mees taa arii neredzaam. suukaa visas speeles.

  Atbildēt
 3. PHz

  Heijā, anonīmais rakstītāj, bet kā pareizi aizsūtīt GET /lat/login/game/flash/index.php?score=280&prevScore=12691&ID=26619&edi t=1 , neesi vēl izfunktierējis?
  Man slinkums izpētīt to ar flasm dekompilēto flašu, lai saprastu, kā prevScore rēķinās.

  Atbildēt
 4. Dreef

  Man liekas, ka shii metode bija biki pa sarezhgjiitu. Var jau arii vienkaarshaak Score uz serveri dabuut ;-). Ar html paliidziibu iemaanot vajadziigo. Bet tie kas godiigi speelee, gan ir diezgan naivi, jo vinji veel domaa, ka varees paarsist rekordu ;-).

  Atbildēt
 5. Vistu Zaglis

  ->Dreef – var jau gadīties (cerams), ka tas rezultāts tiek sūtīts +/- nokriptēts un tad tik un tā spēļuks ir jālauž vaļā lai noskaidrotu kā…
  Patiesībā es ar taisīju vienu šitādu gāmi un uzrāvos uz to pašu cheateru probzu. Thanx vienam šīs patīkamās community pārstāvim par aizrādījumu, ka savus rezultātus ir pārāk viegli publicēt caur GET. 🙂

  Atbildēt
 6. Biezais

  Koro4e, speele fuflo, un caur GET mieriigi var dabuut maxsimaalo rezultaatu. Tikai nez kapee man neregistree vairs caur GET rezultaatu :/

  Atbildēt
 7. anoniimais rakstiitaajs

  peec shii rakstinja publiceeshanas ieveerojami ir audzis amigo speeles speeleetaaju rezuultaati, kaada sakritiba :))

  Atbildēt
 8. _ag0nizer

  mle, shitas man nesa nelielu pelnu, es shaja spele esmu vinnejis neskaitamas reizes ;]]]], to 78’000 norava man choms, aizsardziba tiesam ir smiekliga.
  PS 10 sekunzu laika var uzlikt sev nepieciesamos punktus….

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *