Phoenix 0.5 (Naples)

Tomēr iznāca Phoenix 0.5 6 224KiB versija, lai gan bija runas par nosaukuma maiņu šim pārlūkam. Tas arī tiks izdarīts un šī ir pēdējā Phoenix versija, jo ar nākošā gada janvāri iznāks jauna versija ar pavisam citu nosaukumu. Šoreiz tas jau ir skaidri zināms, ka nosaukums būs jauns mozillazine.org, lai gan vismaz es neiznu kāds tas būs.

Phoenix

Par to, kas jauns šajā versijā var palasīt Phoenix lapā. Varu tikai pateikt to, ka jaunā versija ir kļuvusi mazāka (par aptuveni 1 MiB) nekā iepriekšējās versijas un ir izlabotas daudzas kļūdas. Es lietoju šo pārlūku, jo man ļoti patika tēma Qute, kas bija 0.4 versijai.

Tātad testējam…

[papildināts]

Un izmēģinam kaudzi ar jaunām tēmam Phoenix Themes, tajā skaitā arī Qute. Tiem, kam patīk strādāt ar klavieri, te Phoenix keyboard varēs atrast aprakstu ar visām Phoenix taustiņu kombinācijām. Vispār jau labāk laikam būs vienkārši aiziet uz dokumentācijas lapu un izlasīt arī pārējos trikus.
Un vēl var aiziet uz extensions lapu kurā var lejupielādēt dažādus papildus moduļus un padarīt dzīvi ne tikai krāsaināku, bet arī iespējām bagātāku.

Šajā bildē var redzēt kā izskatās Phoenix pārbāzts ar moduļiem.

Te var redzēt cik skaisti Phoenix māk imitēt sExploreri :)~ Tagad mēs tiksim iekšā arī lameru veidotās lapās, kas domātas tikai M$ pārlūkam.

Phoenix User Agent

3 thoughts on “Phoenix 0.5 (Naples)

 1. K|NG

  Paldies Tev coolynx! Man taga ar i šitas pārlūks! labs! Un vēl… atklāju pāris lameriskus jociņus ar šo pārlūku he he…

  Atbildēt
 2. nix

  Lietoju kopš 3. versijas, pārsvarā nightly builts. Tagad 95%
  lietoju tikai Phoenix, IE tikai lai ievērtētu, vai homepage
  labi rādās arī iekš tā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *