IsoBuster 1.2

IsoBuster Kaut kā biju palaidis garām jauno IsoBuster 1.2 2 144KiB versiju, kas iznāca pirms nedēļas.

Programma is spējīga atvērt jebkuru no šīm CD bildēm (images) – *.DAO (Duplicator), *.TAO (Duplicator), *.ISO (Nero, BlindRead, Creator), *.BIN (CDRWin), *.IMG (CloneCD), *.CIF (Creator), *.FCD (Uncompressed), *.NRG (Nero), *.GCD (Prassi), *.P01 (Toast), *.C2D (WinOnCD), *.CUE (CDRWin), *.CDI (DiscJuggler), *.CD (CD-i OptImage), *.GI (Prassi PrimoDVD), *.PXI (PlexTools).

Teiksim atvelkam kaadu CD bildi un nerakstot to matricā atveram un izvelkam tikai tos failus, kas mums ir nepiecieshami. Esam dabūjuši to, kas mums ir nepieciešams un ieekonomējuši matricu.

Kopš kaut kādas pirmās versijas programma ir kļuvusi par maksas un pilnvērtīgam darbam būs nepieciešams neliels koda gabals.
ID : rCy5gWvoZhcKzkEVwfmrkM
Serial : 0A9DFD3C-F1C85DC8-0938101B-0611B7EA-01C0D966-11642D2B

9 thoughts on “IsoBuster 1.2

  1. IMAGin

    Njaa lai arii WinISO nenjem tik platu spektru paplashinaajumu tomeer tas man patiik krietni labaak, kaa arii IMHO lielaakoties tieshi *.iso ir visizplatiitaakais CD image paplashinaajums, bet nu shis riiks arii ir noderiigs taa teikt kraajumaa ar domu ja nu kas :))

    Atbildēt
  2. afds

    Labāks par visiem šiem atspiedējiem ir Daemon Tools, kas piemontē jebkuru imāgi kā virtuālo cd, un tādējādi nav jānodarbojas ar visādām atspiešanām un matrica arī tāpat ietaupās.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *