www.atl.lv hacked

Es gan to nesauktu par hakoshanu, bet fakts ir tāds, ka portāls atl.lv vēl nav paspējis tā kārtīgi atvērties, ka pēc poda *bandas* uzbrukuma un alternatīvo ziņu redaktoriem, tajā ir parādījusies rosība – atvēries bezmaksas ziņu dēlis un alternatīvo ziņu sadaļas.

ATL Hacked

Tiem, kas mūžīgi guļ un vienmēr visu kavē var palūkoties uz diviem spoguļiem atl 1 un atl 2, bet pārējie piedalās diskusijās un turpina darboties *jaunajā* portālā www.atl.lv.

Njāaa, dažreiz nav labi tikt nolaistam podā …

13 thoughts on “www.atl.lv hacked

 1. Aleksejs

  Vai tiem adminiem kāds arī aizsūtīja problēmas aprakstu un risinājumu? Vai kārtējo reizi visiem tikai tas prātā, kā atstāt savu grafiti?

  Atbildēt
 2. Ares

  nava skaidrs – napig tur vajadziiga pogjele ar uzraxc “reklaama” ; tas “portaals” taapat ir tikai un vieniiga reklaama … arii “par mums” taakaa neiet

  Atbildēt
 3. noisex

  coll sleptas reklamas portrals+hacked uzraxts ari paradijies izgajienu bridii…tipo ari reklama, lai vairak cilvekus piesaistiit 🙂

  Atbildēt
 4. .squash.

  atl tiesham ir vel ljoti lielaa izstrades stadijaa, jo liekot komentaru rakstam sanjemam smuku kljudas pazinojumu: Duplicate entry ‘127’ for key 1. Portals liels, bet lauka INT garums ir tikai 127, vinji laikam cereeja, ka bus mazak par 100 ierakstiem:)) Zel, ka vakar nepaspeeju izbaudiit posteeshanas priekus atl.lv.. Shodien jau savests kartiibaa.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *