News site summary 1.3b jeb kas jauns ziņu saitos

endrju ir nomainījis saita dizainu un pārtaisījis saitu kā arī jau paspējis aprakstīt par dažiem pāri darītājiem, kas aizņemas jeb vienkārši sper no viņa idejas.

endrju mājas lapa

Tas principā ir nav būtiskākais, ko gribēju pieminēt. Kaut kā sanāca, ka izdomāju apskatīties sava saita statistiku, ko es ik pa laikam daru un pie tam diezgan regulāri. Nu lūk, vēroju es statistiku un kā vienmēr apskatos, kas, tad šoreiz ir ielicis norādi. Te nu ir tas, ko gribēju pavēstīt.

endrju ir uztaisījis skriptu, kas ik pēc 15 minūtēm pārbauda (pagaidām, kas zin varbūt drīz būs vēl kāds) 3 vietējos saitus – pods.lv, cietnis.lv un hackers.lv uz izmaiņu esamību. Tiklīdz parādās kāds jaunums tā tūlīt šajā lapā parādās norāde – news site summary v1.3b.
Tagad nevajadzēs apmeklēt visus trīs augstāk minētos saitus, lai uzzinātu vai tajos ir parādījies kāds jaunums vai nav, jo pietiks aiziet uz vienu saitu, kur būs apkopota informācija par visiem trijiem. Jāatzīst, ka jau iepriekš ir bijuši mēģinājumi uztaisīt kaut ko līdzīgu, vienīgi šis pagaidām ir vislabākais variants.

14 thoughts on “News site summary 1.3b jeb kas jauns ziņu saitos

 1. coolynx

  Beaviz: man nav pretenziju. Ja reiz neesi spējīgs ielikt vismaz vienu ziņu, kas ieinteresētu kādu tātad neesi nopelnījis, lai apmeklē tavu saitu. No *refreshiem* jau kā zināms apmeklētāju daudzums nepalielinās 🙂

  Atbildēt
 2. Ozzy_LV

  Kaut kas taads jau sen kaa bija vajadziigs. Veel vareeja pielikt klaat http://lam.good.lv un mozh arii cunthunters.lv, megaclub.lv. Paldies autoram!

  Atbildēt
 3. maita

  tur gan ir gljuks, vienu postu raada vairaakas reizes, dazhreiz, bet principaa taa ir lieliska ideja un izpildiijums, piekriitu par lam.good.lv un cunthunters.lv!

  Atbildēt
 4. ass

  lameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem bljalameru saits prieks lameriem blja

  Atbildēt
 5. ass

  endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko endrju sukaa liiko

  Atbildēt
 6. zhuzhimilka

  ak jaa es arii pievienojos sveiceeju pulkam kaut arii nau ne jausmas ko tas viss noziimee, bet cik saprotu tad baigi noderiigaa un labaa lietinja.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *