Daži padomi kā padarīt sapulci interesantāku

Daži padomi kā padarīt sapulci interesantāku:

1. Piezīmes veic ar ūdenskrāsām.

2. Ierodies uz sapulci respiratorā un komentē: “Jūs taču negribat dabūt TO, kas ir pielipis man?”

3. Uztaisi seju, it kā kāds blakus būtu samaitājis gaisu.

4. Piecelies kājās un izskaties sašutis. Pieprasi, lai šefs paskaidro “patieso” šīs sapulces iemeslu.

5. Lēni slīdi uz leju savā krēslā. Kad esi tuvu tam, lai apgāztos – strauji iztaisnojies un sāc dāsni atvainoties.

6. Novelc kurpes un zeķes. Zeķes izklāj uz galda. Izgriez tās uz otru pusi un rūpīgi pēti. Ja kāds iebilst, stingrā balsī saki “Tas ir ārsta norādījums.”

7. Katru reizi, kad boss izsaka kādu svarīgu piezīmi, (vai vismaz piezīmi, kuru viņš uzskata par svarīgu) izdves tādu skaņu it kā tev tuvotos orgasms.

8. Paņem uz sapulci lielu vazelīna burku un novieto to redzamā vietā.

9. Aizejot paliec visiem, ieskaitot bosu, aiz muguras. Pateicies katram, ka atnācis.

10. Ik pa brīdim noliecies zem galda. Izslienies ar šausmām sejā. Pielec kājās un izskaties patiesi nobijies.

11. Snaiksties gar blakussēdētāju piezīmēm. Kopē tās vārds vārdā un komentē balsī. Nemitīgi atkārto blakussēdētājiem: “Jūs saprotat to lietu daudz labāk nekā es”.

12. Panjem uz sapulci krūzi bezalkoholiskā alus. Kad sapulce sākusies, sāc pie sevis šljupstēt savu runu. Skaļi atraugājies. Paskaidro kolēģiem, ka tu tur nekā nevari padarīt. Sāc raudāt.

13. Notēlo, ka tu iekrīti komā. Siekalojies. Sarunā sabiedroto, kurš tev visu laiku slauka no lūpām siekalas, un saki: “Tas ir nožēlojami. Bet ko lai dara?”

14. Piemērotā brīdī iespraud ausī inhalatoru. Dziļi un aizguutnēm elpo.

15. Blakussēdētājam, kurš sēž tuvāk runātājam, piedāvā samainīties vietām “lai tu vareetu labāk dzirdēt”. Pakāpeniski nonāc līdz runātājam. Kad esi cik vien tuvu iespējams, skaties uz to ar pielūdzošu skatienu. Pēc neilga laika paliec drūms un sarauc pieri. Centies izskatīties dziļi sadragāts un veries tukšumā.

16. Piecelies kājās un sāc dejot Makarenu. Ar varu iegāz sevi atpakaļ krēslā. Izskaties samulsis. Paskaidro: “Man rītdien sarunāta vizīte pie daktera.”

17. Sarunā jaunu, trūcīgi ģērbtu sievieti ar mazu bērnu, lai tā klusi ienāk prezentācijas laikā telpā, cieši skatās uz runātāju (vīrieti) un, noplūstot asarām, iziet no telpas.

10 thoughts on “Daži padomi kā padarīt sapulci interesantāku

  1. Minka

    Ar kreiso roku zemgalda glaudiit blakus seedoshaa kaajas utt…,ja ir drosme.Nopietnu purnu pajautaat”Par ko vinsh tik loti uztraucas!”

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *